Klausīties

Hokeja likmes

Skatoties globālā kontekstā, hokeja likmes ir salīdzinoši eksotiskas, taču ļoti populāras Ziemeļamerikas un Ziemeļ/austrumeiropas spēlētāju vidū. Hokeja totalizators sniedz iespējas veikt daudz un dažādu veidu likmes uz šo aizraujošo sporta veidu.

Priekšrocības
  • Plašs un pamācošs dažādu likmju apskats: uzvarētājs, virs/zem, handikaps u.c.
  • Daudzpusīgs totalizatoru piedāvājums
Trūkumi
  • Sporta veida neparedzamais raksturs apgrūtina likmju veikšanu

Labāko hokeja totalizatoru izlase

Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Apgrozīšanas nosacījumi
Betsafe
Betsafe
4.8/5

Rabona
Rabona
5/5
Sporta-Likmes.com
Fenibet
4.8/5
Šis operators atvērsies drīzumā

Klondaika
Klondaika
5/5

LVBet
LVBet
5/5

Olybet
Olybet
4.8/5

Optibet
Optibet
4.6/5

Pafbet
Pafbet
4.4/5

Synottip
Synottip
4.4/5

William Hill
William Hill
5/5

Kā veikt likmes uz hokeju?

Likmju likšana uz hokeju var būt aizraujoša un vērtīga pieredze kvēlākajiem hokeja faniem. Pirms sākat, pārliecinieties, vai esat sapratuši, kādi likmju veidi ir pieejami Latvijā licencētajos totalizatoros. Veicot likmes uz hokeju (un jebkuru citu sporta veidu), ļoti svarīga ir izpēte, jo tā var palīdzēt jums uzlabot zināšanas par komandu vai atsevišķiem spēlētājiem, kas var sniegt vērtību pieņemot likmi noteiktam notikumam. Visbeidzot, nekad neaizmirstiet pirms likmju uzlikšanas noteikt savu budžetu.

1/6
1. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlies drošu totalizatoru.

Pirmais solis, lai veiktu jebkāda veida derības, tajā skaitā arī hokeja, ir atrast uzticamu sporta totalizatoru. Mūsu mājaslapā ir atrodami vairāki drošī un Latvijā licencēti totalizatori, tāpēc ir svarīgi veikt nelielu izpēti, lai atrastu kādu, kas piedāvā labus koeficientus un ir jums atbilstošs.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Izlemiet, kāda veida likmi vēlaties veikt.

Uz hokeja spēlēm var likt dažāda veida likmes. Visizplatītākais likmju veids ir Moneyline likmes, kas ir vienkārši likmes uz to, kura komanda uzvarēs spēlē. Citi likmju veidi ir likmju likme uz punktu starpību, kā arī likmju likme Vairāk/mazāk, kas ir likme uz kopējo spēlē gūto vārtu skaitu.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties likmes summu.

Kad esat izlēmis, kāda veida likmes vēlaties veikt, jums jāizvēlas naudas summa, ko vēlaties likt. Svarīgi ir likt tikai tādu summu, kuru esat gatavs zaudēt, jo nav garantijas, ka jūs uzvarēsiet visās likmēs.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet likmi.

Pēc tam, kad esat izvēlējies likmju summu, jūs varat veikt likmi izvēlētajā hokeja totalizatorā. Kad likme ir uzlikta, to nevar mainīt vai atcelt.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Gaidiet rezultātus.

Pēc tam, kad hokeja spēle vai notikums būs noslēdzies, atkarībā pēc tā iznākuma saņemsiet savu laimestu, ja iznākumu būsit paredzējis pareizi. Ja esat uzvarējis, Jūsu laimests tiks ieskaitīts Jūsu kontā. Ja būsiet zaudējis, zaudējumi tiks atskaitīti no jūsu konta bilances.

6. solis
Sporta-Likmes.com

Izmaksājiet savu vinnestu.

Kad esat vinnējis likmi, jūs varat izņemt savu laimestu no sava sporta totalizatora konta. Lielākā daļa sporta totalizatoru ļauj jums izņemt laimestu, izmantojot populārākās maksājumu metodes, tajā skaitā arī bankas pārskaitījumu.

Spēles uzvarētājs

Likmes uz hokeju

Ļoti vienkāršas un populāras hokeja likmes, taču to veikšanā jābūt vērīgam. Hokejā uzvarētāju iespējams prognozēt divos veidos – pamatlaikā un ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus.

Hokeja totalizators ļauj prognozēt arī neizšķirtu, tomēr jāņem vērā, ka tas iespējams tikai pamatlaikā, jo hokeja spēle ar neizšķirtu nekad nebeigsies. Tāpat uzvarētāja prognoze pamatlaikā nestrādās, ja tajā fiksēts neizšķirts.

Tāpēc bieži vien drošāk ir prognozēt iznākumu ieskatot papildlaiku, pēcspēles metienus, lai izvairītos no liekiem pārsteigumiem. Protams, koeficienti, ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienu sēriju būs nedaudz zemāki nekā izvēlēm pamatlaikā.

Piemēram, Rīgas “Dinamo” aizvada maču pret Maskavas “Spartak”. Totalizatori favorītu lomā izvirza “Spartak” – uzvara pamatlaikā 1.78 (56.18% varbūtība). Savukārt “Dinamo” panākumam koeficients 4.10 (24.39% varbūtība), neizšķirtam arī 4.10 (24.39% varbūtība). Veicot 10 eiro likmi uz “Dinamo” panākumu iespējams iegūt 41 eiro, taču risks ir ļoti augsts.

Ieskaitot papildlaiku/pēcspēles metienus, situācija mazliet citādāka. “Spartak” uzvarai koeficients 1.44 (69.44% varbūtība), “Dinamo” 2.80 (35.71% varbūtība). Pieņemot, ka tomēr lieki neriskējam un veicam 10 eiro likmi uz “Spartak” uzvaru, panākuma gadījumā iespējams iegūt 14,4 eiro.

Lai veiksmīgi prognozētu uzvarētāju nepieciešams ņemt vērā komandu formu, savstarpējos mačus, mājas laukuma (ne)priekšrocības, savainojumus un tamlīdzīgi. Kārtīga analīze ļauj atrast kļūdas koeficientos un, iespējams, iegūt ienesīgas likmes.

Virs/zem hokeja likmes

Cits populārs sporta likmju veids hokejā ir virs/zem likmes. Te var pilnībā ignorēt mača iznākumu, koncentrējoties uz rezultativitāti. Un kas zin – šādas hokeja likmes var nest panākumus jau pirmajā periodā vai pat pēdējās sekundēs.

Šajā gadījumā hokeja totalizators izvirza līnijas jeb kopējo vārtu skaitu abām komandām un spēlētājam jāprognozē, vai mačā tiks gūti vairāk vai mazāk vārtu par noteikto. Tāpat iespējams prognozēt ar katras komandas rezultativitāti atsevišķi.

Izplatītākā virs/zem līnija hokejā ir 5,5. Tas nozīmē, ka abām komandām kopā jāgūst vairāk/mazāk par pieciem vārtiem, lai likme būtu sekmīga. ,5 ļauj izvairīties no neizšķirta, taču totalizatori mēdz ļaut veikt prognozes arī uz veseliem skaitļiem. Tas nozīmē, ka ja likmē esošais skaitlis ir tāds pats kā spēles beigās, veiktā likme tiek atgriezta.

Pieņemam, ka NHL spēlē starp Bufalo “Sabres” un Kolumbusas “Blue Jackets” virs 5,5 vārtu likme novērtēta ar 1.93, savukārt zem ar 2.00. Atkarīgs no komandu pāra, taču fakts, ka koeficienti uz abiem iznākumiem būs salīdzinoši līdzīgi (~50:50), nav nekas neparasts. Tātad, veicot 10 eiro likmi attiecīgajā situācijā uz virs, izmaksa būs 19,3 eiro, zem 20 eiro.

Līdzīgi kā uzvarētāja noteikšanā, arī šeit vērts pievērst uzmanību, vai likme tiek veikta uz pamatlaiku vai ieskaitot papildlaiku/pēcspēles metienu sēriju. Analīzē jāskatās uz savstarpējo, kā arī katras komandas pēdējo spēļu rezultativitāti.

Handikaps

Ja koefcients uz favorītu ir pārāk zems, vai gluži riskēt uz pastarīša uzvaru nav vēlmes, talkā nāk handikapa hokeja likmes. Princips vienkāršs, favorītam jāuzvar ar vismaz noteikto vārtu skaitu/pretiniekam jāzaudē ar mazāku nekā noteikto vārtu skaitu.

Izplatītākā handikapa līnija ir 1,5, līdz ar to likme sekmēsies , ja favorīts uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru, vai pretinieks zaudēs ar vienu vārtu deficītu/gūs panākumu.

Teiksim, ka SKA ir izteikts favorīts mačā pret “Dinamo”. Tomēr handikaps -1.5 (SKA uzvara ar vismaz divu vārtu pārsvaru) novērtēts ar koeficientu 2.33, kas norāda uz potenciāli sīvu maču. Tikmēr uz “Dinamo” +1,5 (zaudējums ar vienu vārtu deficītu, uzvara) koeficients ir 1.65.

Attiecīgi uzskatot, ka SKA gūs pārliecinošu uzvaru, no 10 eiro likmes iespējams iegūt pat 23 eiro, kamēr drošā “Dinamo” likme dos 16,5 eiro.

Totalizatoros novērosi arī 0:1 tipa handikapus, kas sevī iekļaus arī neizšķirta opciju.

Tātad kā noprotams, ir reizes, kad handikaps varbūt drošāka ienesīgāka likme par citiem veidiem. Ja mačā ir izteikts favorīts, taču saredzi nelielu vērtību pretiniekā, vai arī uzskati, ka favorīta panākums būs pārliecinošs.

Precīzs rezultāts

Asākajiem prātiem vai lielākajiem riskētājiem ir iespējams arī veikt hokeja likmes uz precīzu rezultātu. Ņemot vērā hokeja dinamiku, tas nebūt nav vienkārši, tomēr balstoties uz dažādām tendencēm, pastāv arī iespēja trāpīt mērķī.

Iespējamie varianti ir ļoti daudz, līdz ar to varbūtības sadalīšana vairākās daļās dod gana iespaidīgus koeficientus.

Piemēram, Maskavas “Dynamo” un Podoļskas “Vityaz” mačā totalizatori kā reālāko iznākumu uzskata 2:2 (pamatlaikā), taču koeficients uz to ir 10.50. 4:3 izlikts pat ar 34.00 koeficientu, kas nozīmētu, ka 10 eiro likme dod iespaidīgu 340 eiro laimestu. Ļoti sulīgi, tomēr šeit vajadzīga ne tikai pamatīga pētniecība, bet arī veiksme.

Ilgtermiņā šādas likmes tevi ievedīs tikai zaudējumos, taču laiku pa laikam var mēģināt atrast vērību, lai iegūtu varenu bilances grūdienu.

Nākotnes likmes

Nākotnes hokeja likmes palīdz iegūt papildu azartu ikdienas totalizatoru spēlei. Hokeja totalizators piedāvā vairākus turnīrus, kuros iespējams prognozēt sezonas uzvarētājus, iekļūšanu izslēgšanas spēlēs un tamlīdzīgi.

Populārākie turnīri ir Nacionālā hokeja līga (NHL) un Kontinetālā hokeja līga (KHL), tāpat uzmanību vērts pievērst dažādiem vietējiem čempionātiem. Izlašu līmenī zīmīgākie turnīri ir pasaules čempionāts un olimpiskās spēles.

Totalizators pirms katra turnīra starta vai tā laikā dod iespēju veikt ilgtermiņa likmes un prognozēt kausa ieguvēju vai citus sezonas griezuma notikumus.

Piemēram, pagājušajā NHL sezonā hokeja pasauli pārsteidza Seintluisas “Blues”, kura vēl sezonas vidū atradās tabulas beigās, taču galu galā spēja izcīnīt Stenlija kausu. Koeficients janvāra sākumā vietām bijis pat 251.00.

Uz mazākiem favorītiem populāras ir arī izlēgšanas spēļu hokeja likmes. Rīgas “Dinamo” izredzes iekļūt 2019./2020.gada izslēgšanas spēlēs totalizatori novērtējuši ar ~4.00 jeb 25% varbūtību.

Īpaši aizraujošas nākotnes likmes var būt salīdzinoši īsajos starptautiskajos turnīros, ņemot vērā to neprognozējamību.

Šīs un visas iepriekš minētās likmes piedāvā visi labākie Latvijas totalizatori, kurus ir izvērtējusi un apkopojusi Sporta-likmes.com ekspertu komanda.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptverošu informāciju, rakstā esam izmantojuši sekojošus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstīta uz lasītāju pieprasījumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadījumā sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu.

Saistītās lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai liekot likmes uz hokeju var gūt peļņu?

Veicot likmes uz hokeju var gūt peļņu. Iepazīstaties ar spēles statistiku.

Kas jāņem vērā liekot likmes uz hokeju?

Liekot likmes uz hokeju ņemiet vērā to noteikumus. Kā arī spēļu statistika.

No kā izvairīties, liekot likmes hokejā?

Izvairieties no neapdomātām likmēm. Rūpīgi izpētiet spēli un tās noteikumus.

Edmunds Cīrulis

Edmunds Cīrulis

Totalizatoru kritiķis Basketbola analītiķis Topošais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds Cīrulis

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli