Hokeja likmes

Skatoties globālā kontekstā, hokeja likmes ir salÄ«dzinoÅ”i eksotiskas, taču ļoti populāras Ziemeļamerikas un Ziemeļ/austrumeiropas spēlētāju vidÅ«. Hokeja totalizators sniedz iespējas veikt daudz un dažādu veidu likmes uz Å”o aizraujoÅ”o sporta veidu.

PriekŔrocības
  • PlaÅ”s un pamācoÅ”s dažādu likmju apskats: uzvarētājs, virs/zem, handikaps u.c.
  • DaudzpusÄ«gs totalizatoru piedāvājums
Trūkumi
  • Sporta veida neparedzamais raksturs apgrÅ«tina likmju veikÅ”anu
Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Vidējais izmaksas laiks
Klondaika
Klondaika
5/5
Betplays.com
Betplays
5/5
LVBet
LVBet
5/5
Rabona
Rabona
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
OlyBet
4.8/5
11.lv
11.lv
5/5
Optibet
Optibet
4.6/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5

Kā veikt likmes uz hokeju?

Likmju likÅ”ana uz hokeju var bÅ«t aizraujoÅ”a un vērtÄ«ga pieredze kvēlākajiem hokeja faniem. Pirms sākat, pārliecinieties, vai esat sapratuÅ”i, kādi likmju veidi ir pieejami Latvijā licencētajos totalizatoros. Veicot likmes uz hokeju (un jebkuru citu sporta veidu), ļoti svarÄ«ga ir izpēte, jo tā var palÄ«dzēt jums uzlabot zināŔanas par komandu vai atseviŔķiem spēlētājiem, kas var sniegt vērtÄ«bu pieņemot likmi noteiktam notikumam. Visbeidzot, nekad neaizmirstiet pirms likmju uzlikÅ”anas noteikt savu budžetu.

1/6
1. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlies droÅ”u totalizatoru.

Pirmais solis, lai veiktu jebkāda veida derÄ«bas, tajā skaitā arÄ« hokeja, ir atrast uzticamu sporta totalizatoru. MÅ«su mājaslapā ir atrodami vairāki droÅ”i un Latvijā licencēti totalizatori, tāpēc ir svarÄ«gi veikt nelielu izpēti, lai atrastu kādu, kas piedāvā labus koeficientus un ir jums atbilstoÅ”s.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Izlemiet, kāda veida likmi vēlaties veikt.

Uz hokeja spēlēm var likt dažāda veida likmes. Visizplatītākais likmju veids ir Moneyline, kas ir likmes uz to, kura komanda uzvarēs spēlē. Citi likmju veidi ir likme uz punktu starpību, kā arī likme Vairāk/mazāk, kas ir likme uz kopējo spēlē gūto vārtu skaitu.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties likmes summu.

Kad esat izlēmis, kāda veida likmes vēlaties veikt, jums jāizvēlas naudas summa, ko vēlaties likt. Svarīgi ir likt tikai tādu summu, kuru esat gatavs zaudēt, jo nav garantijas, ka jūs uzvarēsiet visās likmēs.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet likmi.

Pēc tam, kad esat izvēlējies likmju summu, jūs varat veikt likmi izvēlētajā hokeja totalizatorā. Kad likme ir uzlikta, to nevar mainīt vai atcelt.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Gaidiet rezultātus.

Pēc tam, kad hokeja spēle vai notikums būs noslēdzies, atkarībā no iznākuma saņemsiet savu laimestu. Ja esat uzvarējis, Jūsu laimests tiks ieskaitīts Jūsu kontā. Ja būsiet zaudējis, zaudējumi tiks atskaitīti no jūsu konta bilances.

6. solis
Sporta-Likmes.com

Izmaksājiet savu vinnestu.

Kad esat vinnējis likmi, jūs varat izņemt savu laimestu no sava sporta totalizatora konta. Lielākā daļa sporta totalizatoru ļauj jums izņemt laimestu, izmantojot populārākās maksājumu metodes, tajā skaitā arī bankas pārskaitījumu.

Spēles uzvarētājs

Likmes uz hokeju

Ä»oti vienkārÅ”as un populāras hokeja likmes, taču to veikÅ”anā jābÅ«t vērÄ«gam. Hokejā uzvarētāju iespējams prognozēt divos veidos ā€“ pamatlaikā un ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienus.

Hokeja totalizators Ä¼auj prognozēt arÄ« neizŔķirtu, tomēr jāņem vērā, ka tas iespējams tikai pamatlaikā, jo hokeja spēle ar neizŔķirtu nekad nebeigsies. Tāpat uzvarētāja prognoze pamatlaikā nestrādās, ja tajā fiksēts neizŔķirts.

Tāpēc bieži vien droŔāk ir prognozēt iznākumu ieskatot papildlaiku, pēcspēles metienus, lai izvairÄ«tos no liekiem pārsteigumiem. Protams, koeficienti, ieskaitot papildlaiku un pēcspēles metienu sēriju bÅ«s nedaudz zemāki nekā izvēlēm pamatlaikā.

Piemēram, RÄ«gas ā€œDinamoā€ aizvada maču pret Maskavas ā€œSpartakā€. Totalizatori favorÄ«tu lomā izvirza ā€œSpartakā€ ā€“ uzvara pamatlaikā 1.78 (56.18% varbÅ«tÄ«ba). Savukārt ā€œDinamoā€ panākumam koeficients 4.10 (24.39% varbÅ«tÄ«ba), neizŔķirtam arÄ« 4.10 (24.39% varbÅ«tÄ«ba). Veicot 10 eiro likmi uz ā€œDinamoā€ panākumu iespējams iegÅ«t 41 eiro, taču risks ir ļoti augsts.

Ieskaitot papildlaiku/pēcspēles metienus, situācija mazliet citādāka. ā€œSpartakā€ uzvarai koeficients 1.44 (69.44% varbÅ«tÄ«ba), ā€œDinamoā€ 2.80 (35.71% varbÅ«tÄ«ba). Pieņemot, ka tomēr lieki neriskējam un veicam 10 eiro likmi uz ā€œSpartakā€ uzvaru, panākuma gadÄ«jumā iespējams iegÅ«t 14,4 eiro.

Lai veiksmÄ«gi prognozētu uzvarētāju nepiecieÅ”ams ņemt vērā komandu formu, savstarpējos mačus, mājas laukuma (ne)priekÅ”rocÄ«bas, savainojumus un tamlÄ«dzÄ«gi. KārtÄ«ga analÄ«ze ļauj atrast kļūdas koeficientos un, iespējams, iegÅ«t ienesÄ«gas likmes.

Virs/zem hokeja likmes

Cits populārs sporta likmju veids hokejā ir virs/zem likmes. Te var pilnÄ«bā ignorēt mača iznākumu, koncentrējoties uz rezultativitāti. Un kas zin ā€“ Ŕādas hokeja likmes var nest panākumus jau pirmajā periodā vai pat pēdējās sekundēs.

Å ajā gadÄ«jumā hokeja totalizators izvirza lÄ«nijas jeb kopējo vārtu skaitu abām komandām, un spēlētājam jāprognozē, vai mačā tiks gÅ«ti vairāk vai mazāk vārtu par noteikto. Tāpat iespējams prognozēt ar katras komandas rezultativitāti atseviŔķi.

IzplatÄ«tākā virs/zem lÄ«nija hokejā ir 5,5. Tas nozÄ«mē, ka abām komandām kopā jāgÅ«st vairāk/mazāk par pieciem vārtiem, lai likme bÅ«tu sekmÄ«ga. ,5 ļauj izvairÄ«ties no neizŔķirta, taču totalizatori mēdz ļaut veikt prognozes arÄ« uz veseliem skaitļiem. Tas nozÄ«mē, ka ja likmē esoÅ”ais skaitlis ir tāds pats kā spēles beigās, veiktā likme tiek atgriezta.

Pieņemam, ka NHL spēlē starp Bufalo ā€œSabresā€ un Kolumbusas ā€œBlue Jacketsā€ virs 5,5 vārtu likme novērtēta ar 1.93, savukārt zem ar 2.00. AtkarÄ«gs no komandu pāra, taču fakts, ka koeficienti uz abiem iznākumiem bÅ«s salÄ«dzinoÅ”i lÄ«dzÄ«gi (~50:50), nav nekas neparasts. Tātad, veicot 10 eiro likmi attiecÄ«gajā situācijā uz virs, izmaksa bÅ«s 19,3 eiro, zem 20 eiro.

LÄ«dzÄ«gi kā uzvarētāja noteikÅ”anā, arÄ« Å”eit vērts pievērst uzmanÄ«bu, vai likme tiek veikta uz pamatlaiku vai ieskaitot papildlaiku/pēcspēles metienu sēriju. AnalÄ«zē jāskatās uz savstarpējo, kā arÄ« katras komandas pēdējo spēļu rezultativitāti.

Handikaps

Ja koefcients uz favorÄ«tu ir pārāk zems, vai gluži riskēt uz pastarÄ«Å”a uzvaru nav vēlmes, talkā nāk handikapa hokeja likmes. Princips vienkārÅ”s, favorÄ«tam jāuzvar ar vismaz noteikto vārtu skaitu/pretiniekam jāzaudē ar mazāku nekā noteikto vārtu skaitu.

Izplatītākā handikapa līnija ir 1,5, līdz ar to likme sekmēsies, ja favorīts uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru, vai pretinieks zaudēs ar vienu vārtu deficītu/gūs panākumu.

Teiksim, ka SKA ir izteikts favorÄ«ts mačā pret ā€œDinamoā€. Tomēr handikaps -1.5 (SKA uzvara ar vismaz divu vārtu pārsvaru) novērtēts ar koeficientu 2.33, kas norāda uz potenciāli sÄ«vu maču. Tikmēr uz ā€œDinamoā€ +1,5 (zaudējums ar vienu vārtu deficÄ«tu, uzvara) koeficients ir 1.65.

AttiecÄ«gi uzskatot, ka SKA gÅ«s pārliecinoÅ”u uzvaru, no 10 eiro likmes iespējams iegÅ«t pat 23 eiro, kamēr droŔā ā€œDinamoā€ likme dos 16,5 eiro.

Totalizatoros novērosi arÄ« 0:1 tipa handikapus, kas sevÄ« iekļaus arÄ« neizŔķirta opciju.

Tātad kā noprotams, ir reizes, kad handikaps varbÅ«t droŔāka ienesÄ«gāka likme par citiem veidiem. Ja mačā ir izteikts favorÄ«ts, taču saredzi nelielu vērtÄ«bu pretiniekā, vai arÄ« uzskati, ka favorÄ«ta panākums bÅ«s pārliecinoÅ”s.

Precīzs rezultāts

Asākajiem prātiem vai lielākajiem riskētājiem ir iespējams arÄ« veikt hokeja likmes uz precÄ«zu rezultātu. Ņemot vērā hokeja dinamiku, tas nebÅ«t nav vienkārÅ”i, tomēr balstoties uz dažādām tendencēm, pastāv arÄ« iespēja trāpÄ«t mērÄ·Ä«.

Iespējamie varianti ir ļoti daudz, lÄ«dz ar to varbÅ«tÄ«bas sadalÄ«Å”ana vairākās daļās dod gana iespaidÄ«gus koeficientus.

Piemēram, Maskavas ā€œDynamoā€ un Podoļskas ā€œVityazā€ mačā totalizatori kā reālāko iznākumu uzskata 2:2 (pamatlaikā), taču koeficients uz to ir 10.50. 4:3 izlikts pat ar 34.00 koeficientu, kas nozÄ«mētu, ka 10 eiro likme dod iespaidÄ«gu 340 eiro laimestu. Ä»oti sulÄ«gi, tomēr Å”eit vajadzÄ«ga ne tikai pamatÄ«ga pētniecÄ«ba, bet arÄ« veiksme.

Ilgtermiņā Ŕādas likmes tevi ievedÄ«s tikai zaudējumos, taču laiku pa laikam var mēģināt atrast vērÄ«bu, lai iegÅ«tu varenu bilances grÅ«dienu.

Nākotnes likmes

Nākotnes hokeja likmes palÄ«dz iegÅ«t papildu azartu ikdienas totalizatoru spēlei. Hokeja totalizators piedāvā vairākus turnÄ«rus, kuros iespējams prognozēt sezonas uzvarētājus, iekļūŔanu izslēgÅ”anas spēlēs un tamlÄ«dzÄ«gi.

Populārākie turnÄ«ri ir Nacionālā hokeja lÄ«ga (NHL) un Kontinetālā hokeja lÄ«ga (KHL), tāpat uzmanÄ«bu vērts pievērst dažādiem vietējiem čempionātiem. IzlaÅ”u lÄ«menÄ« zÄ«mÄ«gākie turnÄ«ri ir pasaules čempionāts un olimpiskās spēles.

Totalizators pirms katra turnīra starta vai tā laikā dod iespēju veikt ilgtermiņa likmes un prognozēt kausa ieguvēju vai citus sezonas griezuma notikumus.

Piemēram, pagājuÅ”ajā NHL sezonā hokeja pasauli pārsteidza Seintluisas ā€œBluesā€, kura vēl sezonas vidÅ« atradās tabulas beigās, taču galu galā spēja izcÄ«nÄ«t Stenlija kausu. Koeficients janvāra sākumā vietām bijis pat 251.00.

Uz mazākiem favorÄ«tiem populāras ir arÄ« izlēgÅ”anas spēļu hokeja likmes. RÄ«gas ā€œDinamoā€ izredzes iekļūt 2019./2020.gada izslēgÅ”anas spēlēs totalizatori novērtējuÅ”i ar ~4.00 jeb 25% varbÅ«tÄ«bu.

ÄŖpaÅ”i aizraujoÅ”as nākotnes likmes var bÅ«t salÄ«dzinoÅ”i Ä«sajos starptautiskajos turnÄ«ros, ņemot vērā to neprognozējamÄ«bu.

Å Ä«s un visas iepriekÅ” minētās likmes piedāvā visi labākie Latvijas totalizatori, kurus ir izvērtējusi un apkopojusi Sporta-likmes.com ekspertu komanda.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptveroŔu informāciju, rakstā esam izmantojuŔi sekojoŔus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstÄ«ta uz lasÄ«tāju pieprasÄ«jumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadÄ«jumā sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu.

Saistītās lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai, liekot likmes uz hokeju, var gūt peļņu?

Veicot likmes uz hokeju var gūt peļņu. Iepazīstaties ar spēles statistiku.

Kas jāņem vērā liekot likmes uz hokeju?

Liekot likmes uz hokeju ņemiet vērā to noteikumus. Kā arī spēļu statistika.

No kā izvairīties, liekot likmes hokejā?

Izvairieties no neapdomātām likmēm. Rūpīgi izpētiet spēli un tās noteikumus.

Edmunds CÄ«rulis

Edmunds CÄ«rulis

šŸ“ Totalizatoru kritiÄ·is šŸ€ Basketbola analÄ«tiÄ·is šŸ“‘ TopoÅ”ais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds CÄ«rulis
14 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!