Klausīties

Futbola likmes

Futbols ir pārliecinošs pasaules sporta karalis. Līdz ar to arī futbola likmes ieņem iespaidīgu tirgus daļu totalizatoros. Futbola totalizators tevi pārsteigs ar neizmērojamu spēļu un likmju klāstu.

Priekšrocības
  • Plašs likmju klāsts: uzvarētājs, handikaps, dubultiespēja, puslaiks/pamatlaiks, virs/zem u.c.
  • Detalizēts ieskats likmju veikšanas pamācībā
Trūkumi
  • Nepilnīga likmju izpratne var novest pie potenciāliem zaudējumiem

Labāko futbola totalizatoru izlase

Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Apgrozīšanas nosacījumi
Betsafe
Betsafe
4.8/5

Rabona
Rabona
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5

Olybet
Olybet
4.8/5

LVBet
LVBet
5/5

Optibet
Optibet
4.6/5

Pafbet
Pafbet
4.4/5

Synottip
Synottip
4.4/5

William Hill
William Hill
5/5

Sporta-Likmes.com
Fenikss
4.6/5

Mūsu izvēle

✅ Nr.1 Pasaules kausa totalizatorsBetsafe
✅ Labākās Live likmesPafbet
✅ Labākie bonusu piedāvājumiOlyBet
✅ Labākie koeficientiWilliam Hill

Kā veikt futbola likmes?

Futbola likmju likšana var būt lielisks veids, kā futbola maču vērošanai piešķirt papildu azartu un gaidīšanas prieku. Pārliecinieties, ka saprotat dažādus pieejamos likmju veidus - no vienkāršām komandu likmēm līdz kombinētajām vai kombinētajām likmēm, kas palielina jūsu laimestu, bet arī palielina jūsu risku. Ir arī ļoti svarīgi izpētīt komandas un spēlētājus, uz kuriem plānojat likt likmes. Rūpīgi plānojot, futbola likmju likšana var būt gan ienesīgs, gan patīkams laika pavadīšanas veids.

Futbola likmju likšana var būt lielisks veids, kā futbola maču vērošanai piešķirt papildu azartu un gaidīšanas prieku. Pārliecinieties, ka saprotat dažādus pieejamos likmju veidus - no vienkāršām komandu likmēm līdz kombinētajām vai kombinētajām likmēm, kas palielina jūsu laimestu, bet arī palielina jūsu risku. Ir arī ļoti svarīgi izpētīt komandas un spēlētājus, uz kuriem plānojat likt likmes. Rūpīgi plānojot, futbola likmju likšana var būt gan ienesīgs, gan patīkams laika pavadīšanas veids.

1/5
1. solis
Sporta-Likmes.com

Izprotiet likmju veidus.

Pirmais solis, lai sāktu veikt likmes uz hokeju, ir saprast, kādi likmju veidi ir pieejami. Visizplatītākais likmju veids ir arī Moneyline likmes, kad izvēlaties komandu, kas uzvarēs neatkarīgi no punktu starpības. Pastāv arī punktu starpības likme, kad jūs izvēlaties vienu komandu, kas uzvarēs ar noteiktu punktu skaitu. Visbeidzot, ir likmes ar handikapu, kas teorētiski vājākajam pretiniekam sniedz papildu priekšrocību, kas izteikta koeficientos.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Totalizatora izvēle.

Kad esat izpratuši likmju veidus futbolā, jums jāatrod uzticama totalizatora vietne, kurā veikt savas likmes. Ir daudz dažādu tiešsaistes sporta totalizatoru vietņu, kas piedāvā futbola derības, taču ne visi ir vienādi. Jums jāatrod tāds futbola totalizators, kas ir saņēmis IAUI licenci, piedāvā konkurētspējīgus koeficientus un bonusus, kā arī lietotājam draudzīgu mājaslapu.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet iemaksu.

Kad esat atraduši sev tīkamu futbola totalizatoru, pirms likmju veikšanas jums savā kontā būs jāiemaksā nauda. Svarīgi ir jau pirms reģistrācijas izpētīt kādas norēķinu metodes izvēlētais futbola totalizators pieņem naudas iemaksai un izmaksai.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet likmi.

Pēc naudas iemaksas, varēsit sākt veikt likmes uz vēlamajiem futbola notikumiem. Lai to izdarītu, vienkārši noklikšķiniet uz tīkamās futbola spēles, uz kuru vēlaties likt likmes, un izvēlieties likmju veidu. Ievadiet naudas summu, ko vēlaties likt, un noklikšķiniet uz Veikt likmi.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Gaidiet rezultātu.

Pēc tam, kad esat uzlicis savu likmi, jums atliek tikai gaidīt rezultātu. Ja jūsu komanda uzvarēs, savu laimestu kontā saņemsiet 24 stundu laikā. Ja jūsu komanda zaudēs, sporta totalizators paturēs jūsu likmi un jo jūsu totalizatora bilances tiks atskaitīta likmes summa.

Spēles uzvarētājs

Likmes uz futbolu

Katru nedēļu futbolā notiek simtiem spēļu, turklāt lielākajā daļā pasaules valstu. Spēles uzvarētāja noteikšana ir populārākās un arī vieglākās futbola likmes. Tradicionāli tirgus strādā pēc uzvarētājs-neizšķirts-uzvarētājs sistēmas.

Kā redzams, futbolā spēle pēc 90 minūšu pamatlaika+kompensācijas laika var beigties ar neizšķirtu un uz šādu opciju iespējams veikt arī savu likmi. Tomēr izšķirošās spēlēs uzvarētāju var noskaidrot papildlaikā/11 metru soda sitienu sērijā

Piemēram, spēlē starp Portugāli un Lietuvu koeficients uz Portugāles panākumu ir 1.10, Lietuvas 26.00, neizšķirtam 10.50. Šādas koeficientu atšķirības nozīmē to, ka Portugāle ir pārliecinošs mača favorīts (90,91% varbūtība). Jo lielāka atšķirība komandu spēkos, jo iespaidīgākas koeficientu atšķirības.

Protams, spēkos ļoti līdzīgām komandām savstarpējās spēlēs koeficienti būs vienlīdz augsti. Reti, bet mēdz arī gadīties, ka futbola totalizators favorīta lomā var izvirzīt neizšķirta opciju.

Dubultiespēja

Dubultiespējas futbola likmes, iespējams,ir drošākais veids, kā prognozēt spēles iznākumu. Būtībā tu vari vienlaicīgi prognozēt divus no trim iespējamiem iznākumiem, kā jau liecina likmes nosaukums.

Lai gan sākumā tas var būt mazliet mulsinoši, piemērs palīdzēs to saprast. Pieņemsim, ka vēlies veikt likmi uz “Liverpool”-”Newcastle” spēli premjerlīgā. “Liverpool” vai “Newcastle” (koef.1.10) nozīmē, ka vienlaicīgi veic likmi uz abām komandām un tā zaudēs tikai tad, ja tiks fiksēts neizšķirts. Savukārt vienas komandas vai neizšķirta opcija (liverpool/neizšķirts 1.03; newcastle/neizšķirts 5.75) nozīmē, ka tu vari sevi izglāb no likmes zaudējuma negaidīta neizšķirta gadījumā vai ar mazāku risku prognozē pastarīša panākumu.

Kā jau noprotams, koeficienti uz šādām likmēm ir pašsaprotami zemāki, jo varbūtība diviem iznākumiem ir krietni lielāka.

Neizšķirts, likme atcelta (draw no bet)

Vēl vienas drošas futbola likmes, kā droši prognozēt noteiktu spēles iznākumu. Šajā gadījumā futbola totalizators piedāvā divas opcijas, prognozējot, kura komanda uzvarēs. Āķis šeit ir tajā, ka likme atceļas (tiek atmaksāta), ja mačā tiek fiksēts neizšķirts.

Piemēram, “Barcelona” aizvada maču pret Dortmundes “Borrusia”, kurā komandu spēks ir līdzīgs. Neizšķirts, likme atcelta uz “Barcelona” ir 1.60, kamēr uz “Borrusia” 2.45.

Arī šeit koeficienti ir zemāki nekā klasiskajā uzvarētāja prognozēšanā, taču nedaudz labāki par dubultiespējas piedāvātajiem.

Handikapi

Ja augstāk minētās futbola likmes ir viegli izprotamas un pielietojamas, pie handikapiem sākas nelielas problēmas. Tomēr tos apgūstot, iespējamas atrast likmēs atrast pieklājīgu vērtību.

Šeit ir runa par gala rezultātu, pirms spēles vienai pusei dodot priekšrocības, otrai apgrūtinājumu. Apgrūtinājuma pusē ir mača favorīts, kuram, lai likme sekmētos, jāgūst uzvara ar noteiktu vārtu skaitu. Tikmēr vājākais pretinieks drīkst zaudēt ar mazāku vārtu starpību nekā noteikto.

Handikapus totalizatoros redzēsi dažādos formātos – Āzijas vai Eiropas. Būtībā abi ir līdzīgi, vienīgi Eiropas gadījumā ir iespējams neizšķirts. Teiksim, likme -/+1 (0:1) vai -/+1,5. Ar mīnusu apzīmē favorītu, plusu vājāko pretinieku. Abos variantos, lai likme būtu sekmīga, favorītam (-) jāuzvar ar vismaz divu vārtu pārsvaru, vai vājākajam pretiekam (+) jāzaudē ar nevairāk kā minēto pārsvaru.

Šādi spēles ar izteiktu favorītu var padarīt līdzīgāku un interesantāku/ienesīgāku likmju veikšanas ziņā.

Precīzs rezultāts

Šīs futbola likmes par sevi visu jau pasaka nosaukumā. Viennozīmīgi, prognozēt precīzu spēles rezultātu ir grūtāk nekā uzvarētāju un tas parasti parādās koeficientos. Tajā pašā laikā futbolā rezultāta minēšana ir kaut nedaudz vieglāka nekā, piemēram, hokejā, kur rezultativitāte ir augstāka.

Piemēram, UEFA Čempionu līgas spēlē starp Madrides “Real” un Parīzes “Saint Germain” ar lielāko varbūtību novērtēts 1:1 rezultāts (7.50), kamēr 0:0 ar 17.00.

Šādām likmēm ir pietiekami liels potenciāls, taču risks ir ļoti iespaidīgs un ilgtermiņā ienesīgums no tām nebūs liels, drīzāk otrādāk. Tas, protams, neliedz laiku pa laikam noriskēt, un, kas zina, varbūt iegūt pieklājīgu grūdienu savai bilancei.

Puslaiks, puslaiks/pamatlaiks

Šīs divas futbola likmes ir līdzīgas klasiskajām uzvarētāja noteikšanas, taču katrai ir savs āķis. Puslaika likme ļauj prognozēt iznākumu pirmajām 45minūtēm (uzvarētājs-neizšķirts-uzvarētājs), savukārt puslaiks/pamatlaiks vienlaicīgi ļauj prognozēt iznākumu pēc pirmā puslaika un pamatlaikā.

Piemēram, futbola mačā starp Latviju un Poliju puslaika koeficienti ir 15.00 Latvijai, 3.15 neizšķirtam, 1.42 Polijai. Šī likme var šķist simpātiskāka par klasisko pamatlaika, jo uzvarai mačā koeficients šajā gadījumā ir vien 1.10.

Tikmēr puslaiks/pamatlaiks futbola likmes ļauj izvēlēties starp deviņiem iespējamiem iznākumiem – Latvija/Latvija, Latvija/Polija, Polija/Latvija, neizšķirts/Polija utt. Šeit risks jau ir nedaudz lielāks, koeficienti – vēl simpātiskāki. Teorētiski reālākajam variantam Polija/Polija koeficients ir 1.50, savukārt neizšķirts/Polija pat 4.10.

Pirmais/pēdējais vārtu guvējs

Vienkāršas futbola likmes, bet vairāk domātas tiem, kuriem totalizatori ir izklaide. Šeit vienkārši jāprognozē, kurš futbolists mačā gūs pirmos un/vai pēdējos vārtus.

Protams, favorītu lomā gandrīz vienmēr būs komandu rezultatīvākie spēlētāji, taču ne vienmēr tas piepildās. Labi gribot var atrast kādas minimālas likumsakarības, tomēr katra spēle ir atšķirīga, notikumi tajā tāpat.

Piemēram, Anglijas premjerlīgas mačā starp Mačestras “City” un “Norwich City” pirmā vārtu guvēja likmes vienlīdzīgā favorītu lomā pat trīs futbolisti – Serhio Aguero (4.20), Gabriels Žezus (4.50), un Rahīms Sterlings (4.60).

Virs/zem

Šādas vārtu futbola likmes spēlētāju vidū ir ļoti populāras. Viss, kas jādara, ir jāprognozē vai mačā (puslaikā) tiks gūti vairāk/mazāk vārtu nekā noteiktajā līnijā. Tieši vienkāršumā slēpjas to popularitāte.

Tāpat ir šis ir labs veids, kā potenciāli gūt peļņu. Rezultativitātē ir vairāki acīmredzami faktori, kas ļauj izstrādāt stratēģijas, uz kurām balstoties veikt likmes.

Futbola totalizators piedāvās vairākas opcijas kā veikt virs/zem likmes, taču izplatītākās ir ar 2,5 vārtu līniju. Piemēram, Mačestras “United” un Lesteras “City” spēlē iespēja gūt vairāk nekā 2,5 vārtus novērtēta ar 1.84, mazāk 2.02.

Abas komandas gūs vārtus (both teams to score)

Arī salīdzinoši vienkārša un populāra likme. Spēlētājs prognozē, vai abas komandas spēs/nespēs gūt vārtus.

Līdzīgi kā virs/zem gadījumā, arī šeit iespējams izstrādāt dažādas ienesīgas stratēģijas. Piemēram, Spānijas “La liga” mačā starp “Barcelona” un “Valencia” iespēja, ka abas komandas gūs vārtus novērtēta ar 1,67, nē ar 2.15. Atkarīgs no rezultativitātes, taču pārvarā koeficienti būs līdzīgi.

Nākotnes likmes

Protams, arī futbolā iespējams prognozēt dažādus ilgtermiņa notikumus. Sezonālo notikumu ziņā dominē TOP 5 līgas Spānijā, Anglijā, Itālijā, Francijā un Vācijā. Tāpat šīs un citas Eiropas līgas vieno UEFA Čempionu līga.

Izlašu līmenī, protams, notiek dažādi kontinentālie turnīri, taču pasaules uzmanību reizi četros gados pievērš Pasaules kauss futbolā, kur redzamas liela daļa pasaules futbola zvaigžņu.

Ilgtermiņa likmēs iespējams prognozēt turnīra uzvarētāju, rezultatīvāko spēlētāju, kā arī daudz un dažādas citas iekšējās likmes. Piemēram, Spānijā sezonas favorīts ir “Barcelona”, kuras uzvara “La liga” novērtēta ar 1.65.

Protams, šādu likmju lielākais mīnuss ir tāds, ka spēlētājs būtībā likmē “iesaldē” savus līdzekļus uz ilgu laiku, taču sezonas/turnīra beigās tas var labi atmaksāties.

Kopsavilkums

Likmju veidi basketbolā
📌Spēles uzvarētājsLikme uz visas spēles uzvarētāju.
📌DubultiespējaIespēja veikt likmi uz diviem no trim iespējamiem iznākumiem.
📌Neizšķirts, likme atceltaIespēja veikt likmi uz abām komandām, taču neizšķirta gadījumā likme atceļas.
📌HandikapiBukmeikeru sniegtā koeficientu priekšrocība vājākajai komandai.
📌Precīzs rezultātsPrognoze uz to, ar kādu rezultātu noslēgsies spēle.
📌Puslaiks/ pamatlaiksPrognoze uz pirmā puslaika iznākumu, vai arī iznākums pēc pirmā puslaika un pamatlaikā.
📌Pirmais/ pēdējais vārtu guvējsLikme uz to, kurš no spēlētājiem gūs pirmos un/vai pēdējos vārtus spēlē.
📌Virs/ zemLikme uz to, vai spēlē gūto vārtu skaits pārsniegs vai nepārsniegs bukmeikera noteikto.
📌Abas komandas gūs vārtusLikme uz to, vai abas komandas gūs vai negūs vārtus.
📌Nākotnes likmesIlgtermiņa likme, piemēram, uz līgas vai čempionāta gala uzvarētāju.

Šīs un citas populārākās sporta likmes uz futbolu, piemēram, live likmes var likt jebkurā Latvijas totalizatorā. Tomēr pievērsiet uzmanību totalizatora drošībai. Aicinām izvēlēlēties kādu no labākajiem Latvijas totalizatoriem, kuru ir izvērtējusi Sporta-likmes.com ekspertu komanda.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptverošu informāciju, rakstā esam izmantojuši sekojošus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstīta uz lasītāju pieprasījumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadījumā sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu.

Saistītās lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Ko nozīmē 1X2?

Tas ir viens no likmju veidiem. 1X2 likmes ir ļoti populāras, un tas ir vienkāršs veids, kā likt likmes uz sporta veidiem, kas var būt neizšķirti.

Ko nozīmē futbols ar fiksētiem koeficientiem ?

Fiksēti koeficienti nozīmē, ka tie ir nemainīgi. Jūs jau no sākuma zinat galīgos koeficientus uz spēli.

Kāds ir labākais futbola likmju veikšanas kazino?

Fiksēti koeficienti ir nemainīgi koeficienti futbolā. Viens no labākajiem futbola likmju veikšanas kazino ir Optibet.

Kārlis Krūmiņš

Kārlis Krūmiņš

Izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors Nodarbojas ar hokeju vairāk kā 10 gadus Totalizatoru kritiķis

Kārlis ir izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors. Sports ir viņa sirdslieta. Kārlim darbā svarīgākais ir faktu precizitāte, godīgums un taisnīgums. Uz doto brīdi Kārlis ir viens no Sporta-likmes.com autoriem, kurš raksta rakstus latviešu valodā. Priecājamies, ka mūsu komandā ir cilvēks, kuram sports un sporta likmes ir sirdslieta.

Par Kārlis Krūmiņš

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli