Futbola likmes

Futbols ir pārliecinoÅ”s pasaules sporta karalis. LÄ«dz ar to arÄ« futbola likmes ieņem iespaidÄ«gu tirgus daļu totalizatoros. Futbola totalizators tevi pārsteigs ar neizmērojamu spēļu un likmju klāstu.

PriekŔrocības
  • PlaÅ”s likmju klāsts: uzvarētājs, handikaps, dubultiespēja, puslaiks/pamatlaiks, virs/zem u.c.
  • Detalizēts ieskats likmju veikÅ”anas pamācÄ«bā
Trūkumi
  • NepilnÄ«ga likmju izpratne var novest pie potenciāliem zaudējumiem
Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Klondaika
Klondaika
5/5
Betplays.com
Betplays
5/5
LVBet
LVBet
5/5
Rabona
Rabona
5/5
William Hill
William Hill
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5

Mūsu izvēle

āœ… Nr.1 Pasaules kausa totalizatorsBetsafe
āœ… Labākās Live likmesPafbet
āœ… Labākie bonusu piedāvājumiOlyBet
āœ… Labākie koeficientiWilliam Hill

Kā veikt futbola likmes?

Futbola likmju likÅ”ana var bÅ«t lielisks veids, kā futbola maču vēroÅ”anai pieŔķirt papildu azartu un gaidÄ«Å”anas prieku. Pārliecinieties, ka saprotat dažādus pieejamos likmju veidus - no vienkārŔām komandu likmēm lÄ«dz kombinētajām likmēm, kas palielina jÅ«su laimestu, bet arÄ« palielina jÅ«su risku. Ir arÄ« ļoti svarÄ«gi izpētÄ«t komandas un spēlētājus, uz kuriem plānojat likt likmes. RÅ«pÄ«gi plānojot, futbola likmju likÅ”ana var bÅ«t gan ienesÄ«gs, gan patÄ«kams laika pavadÄ«Å”anas veids.

1/5
1. solis
Sporta-Likmes.com

Izprotiet likmju veidus.

Pirmais solis, lai sāktu veikt likmes uz hokeju, ir saprast, kādi likmju veidi ir pieejami. VisizplatÄ«tākais likmju veids ir arÄ« Moneyline likmes, kad izvēlaties komandu, kas uzvarēs neatkarÄ«gi no punktu starpÄ«bas. Pastāv arÄ« punktu starpÄ«bas likme, kad jÅ«s izvēlaties vienu komandu, kas uzvarēs ar noteiktu punktu skaitu. Visbeidzot, ir likmes ar handikapu, kas teorētiski vājākajam pretiniekam sniedz papildu priekÅ”rocÄ«bu, kas izteikta koeficientos.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Totalizatora izvēle.

Kad esat izpratuÅ”i likmju veidus futbolā, jums jāatrod uzticama totalizatora vietne, kurā veikt savas likmes. Ir daudz dažādu tieÅ”saistes sporta totalizatoru vietņu, kas piedāvā futbola derÄ«bas, taču ne visi ir vienādi. Jums jāatrod tāds futbola totalizators, kas ir saņēmis IAUI licenci, piedāvā konkurētspējÄ«gus koeficientus un bonusus, kā arÄ« lietotājam draudzÄ«gu mājaslapu.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet iemaksu.

Kad esat atraduÅ”i sev tÄ«kamu futbola totalizatoru, pirms likmju veikÅ”anas jums savā kontā bÅ«s jāiemaksā nauda. SvarÄ«gi ir jau pirms reÄ£istrācijas izpētÄ«t kādas norēķinu metodes izvēlētais futbola totalizators pieņem naudas iemaksai un izmaksai.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet likmi.

Pēc naudas iemaksas, varēsiet sākt veikt likmes uz vēlamajiem futbola notikumiem. Lai to izdarÄ«tu, vienkārÅ”i noklikŔķiniet uz futbola spēles, uz kuru vēlaties likt likmes, un izvēlieties likmju veidu. Ievadiet naudas summu, ko vēlaties likt, un noklikŔķiniet uz Veikt likmi.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Gaidiet rezultātu.

Pēc tam, kad esat uzlicis savu likmi, jums atliek tikai gaidīt rezultātu. Ja jūsu komanda uzvarēs, savu laimestu kontā saņemsiet 24 stundu laikā. Ja jūsu komanda zaudēs, sporta totalizators paturēs jūsu likmi un jo jūsu totalizatora bilances tiks atskaitīta likmes summa.

Spēles uzvarētājs

Likmes uz futbolu

Katru nedēļu futbolā notiek simtiem spēļu, turklāt lielākajā daļā pasaules valstu. Spēles uzvarētāja noteikÅ”ana ir populārākās un arÄ« vieglākās futbola likmes. Tradicionāli tirgus strādā pēc uzvarētājs-neizŔķirts-uzvarētājs sistēmas.

Kā redzams, futbolā spēle pēc 90 minÅ«Å”u pamatlaika+kompensācijas laika var beigties ar neizŔķirtu un uz Ŕādu opciju iespējams veikt arÄ« savu likmi. Tomēr izŔķiroŔās spēlēs uzvarētāju var noskaidrot papildlaikā/11 metru soda sitienu sērijā.

Piemēram, spēlē starp Portugāli un Lietuvu koeficients uz Portugāles panākumu ir 1.10, Lietuvas 26.00, neizŔķirtam 10.50. Šādas koeficientu atŔķirÄ«bas nozÄ«mē to, ka Portugāle ir pārliecinoÅ”s mača favorÄ«ts (90,91% varbÅ«tÄ«ba). Jo lielāka atŔķirÄ«ba komandu spēkos, jo iespaidÄ«gākas koeficientu atŔķirÄ«bas.

Protams, spēkos ļoti lÄ«dzÄ«gām komandām savstarpējās spēlēs koeficienti bÅ«s vienlÄ«dz augsti. Reti, bet mēdz arÄ« gadÄ«ties, ka futbola totalizators favorÄ«ta lomā var izvirzÄ«t neizŔķirta opciju.

Dubultiespēja

Dubultiespējas futbola likmes, iespējams,ir droŔākais veids, kā prognozēt spēles iznākumu. BÅ«tÄ«bā tu vari vienlaicÄ«gi prognozēt divus no trim iespējamiem iznākumiem, kā jau liecina likmes nosaukums.

Lai gan sākumā tas var bÅ«t mazliet mulsinoÅ”i, piemērs palÄ«dzēs to saprast. Pieņemsim, ka vēlies veikt likmi uz ā€œLiverpoolā€-ā€Newcastleā€ spēli premjerlÄ«gā. ā€œLiverpoolā€ vai ā€œNewcastleā€ (koef.1.10) nozÄ«mē, ka vienlaicÄ«gi veic likmi uz abām komandām un tā zaudēs tikai tad, ja tiks fiksēts neizŔķirts. Savukārt vienas komandas vai neizŔķirta opcija (liverpool/neizŔķirts 1.03; newcastle/neizŔķirts 5.75) nozÄ«mē, ka tu vari sevi izglāb no likmes zaudējuma negaidÄ«ta neizŔķirta gadÄ«jumā vai ar mazāku risku prognozē pastarÄ«Å”a panākumu.

Kā jau noprotams, koeficienti uz Ŕādām likmēm ir paÅ”saprotami zemāki, jo varbÅ«tÄ«ba diviem iznākumiem ir krietni lielāka.

NeizŔķirts, likme atcelta (draw no bet)

Vēl vienas droÅ”as futbola likmes, kā droÅ”i prognozēt noteiktu spēles iznākumu. Å ajā gadÄ«jumā futbola totalizators piedāvā divas opcijas, prognozējot, kura komanda uzvarēs. Āķis Å”eit ir tajā, ka likme atceļas (tiek atmaksāta), ja mačā tiek fiksēts neizŔķirts.

Piemēram, ā€œBarcelonaā€ aizvada maču pret Dortmundes ā€œBorrusiaā€, kurā komandu spēks ir lÄ«dzÄ«gs. NeizŔķirts, likme atcelta uz ā€œBarcelonaā€ ir 1.60, kamēr uz ā€œBorrusiaā€ 2.45.

ArÄ« Å”eit koeficienti ir zemāki nekā klasiskajā uzvarētāja prognozÄ“Å”anā, taču nedaudz labāki par dubultiespējas piedāvātajiem.

Handikapi

Ja augstāk minētās futbola likmes ir viegli izprotamas un pielietojamas, pie handikapiem sākas nelielas problēmas. Tomēr tos apgÅ«stot, iespējamas atrast likmēs pieklājÄ«gu vērtÄ«bu.

Å eit ir runa par gala rezultātu, pirms spēles vienai pusei dodot priekÅ”rocÄ«bas, otrai apgrÅ«tinājumu. ApgrÅ«tinājuma pusē ir mača favorÄ«ts, kuram, lai likme sekmētos, jāgÅ«st uzvara ar noteiktu vārtu skaitu. Tikmēr vājākais pretinieks drÄ«kst zaudēt ar mazāku vārtu starpÄ«bu nekā noteikto.

Handikapus totalizatoros redzēsi dažādos formātos ā€“ Āzijas vai Eiropas. BÅ«tÄ«bā abi ir lÄ«dzÄ«gi, vienÄ«gi Eiropas gadÄ«jumā ir iespējams neizŔķirts. Teiksim, likme -/+1 (0:1) vai -/+1,5. Ar mÄ«nusu apzÄ«mē favorÄ«tu, plusu vājāko pretinieku. Abos variantos, lai likme bÅ«tu sekmÄ«ga, favorÄ«tam (-) jāuzvar ar vismaz divu vārtu pārsvaru, vai vājākajam pretiekam (+) jāzaudē ar nevairāk kā minēto pārsvaru.

Šādi spēles ar izteiktu favorÄ«tu var padarÄ«t lÄ«dzÄ«gāku un interesantāku/ienesÄ«gāku likmju veikÅ”anas ziņā.

Precīzs rezultāts

Å Ä«s futbola likmes par sevi visu jau pasaka nosaukumā. ViennozÄ«mÄ«gi, prognozēt precÄ«zu spēles rezultātu ir grÅ«tāk nekā uzvarētāju un tas parasti parādās koeficientos. Tajā paŔā laikā futbolā rezultāta minÄ“Å”ana ir kaut nedaudz vieglāka nekā, piemēram, hokejā, kur rezultativitāte ir augstāka.

Piemēram, UEFA Čempionu lÄ«gas spēlē starp Madrides ā€œRealā€ un ParÄ«zes ā€œSaint Germainā€ ar lielāko varbÅ«tÄ«bu novērtēts 1:1 rezultāts (7.50), kamēr 0:0 ar 17.00.

Šādām likmēm ir pietiekami liels potenciāls, taču risks ir ļoti iespaidÄ«gs un ilgtermiņā ienesÄ«gums no tām nebÅ«s liels, drÄ«zāk otrādāk. Tas, protams, neliedz laiku pa laikam noriskēt, un, kas zina, varbÅ«t iegÅ«t pieklājÄ«gu grÅ«dienu savai bilancei.

Puslaiks, puslaiks/pamatlaiks

Å Ä«s divas futbola likmes ir lÄ«dzÄ«gas klasiskajām uzvarētāja noteikÅ”anas, taču katrai ir savs āķis. Puslaika likme ļauj prognozēt iznākumu pirmajām 45 minÅ«tēm (uzvarētājs-neizŔķirts-uzvarētājs), savukārt puslaiks/pamatlaiks vienlaicÄ«gi ļauj prognozēt iznākumu pēc pirmā puslaika un pamatlaikā.

Piemēram, futbola mačā starp Latviju un Poliju puslaika koeficienti ir 15.00 Latvijai, 3.15 neizŔķirtam, 1.42 Polijai. Å Ä« likme var Ŕķist simpātiskāka par klasisko pamatlaika, jo uzvarai mačā koeficients Å”ajā gadÄ«jumā ir vien 1.10.

Tikmēr puslaiks/pamatlaiks futbola likmes ļauj izvēlēties starp deviņiem iespējamiem iznākumiem ā€“ Latvija/Latvija, Latvija/Polija, Polija/Latvija, neizŔķirts/Polija utt. Å eit risks jau ir nedaudz lielāks, koeficienti ā€“ vēl simpātiskāki. Teorētiski reālākajam variantam Polija/Polija koeficients ir 1.50, savukārt neizŔķirts/Polija pat 4.10.

Pirmais/pēdējais vārtu guvējs

VienkārÅ”as futbola likmes, bet vairāk domātas tiem, kuriem totalizatori ir izklaide. Å eit vienkārÅ”i jāprognozē, kurÅ” futbolists mačā gÅ«s pirmos un/vai pēdējos vārtus.

Protams, favorÄ«tu lomā gandrÄ«z vienmēr bÅ«s komandu rezultatÄ«vākie spēlētāji, taču ne vienmēr tas piepildās. Labi gribot, var atrast kādas minimālas likumsakarÄ«bas, tomēr katra spēle ir atŔķirÄ«ga, notikumi tajā tāpat.

Piemēram, Anglijas premjerlÄ«gas mačā starp Mačestras ā€œCityā€ un ā€œNorwich Cityā€ pirmā vārtu guvēja likmes vienlÄ«dzÄ«gā favorÄ«tu lomā pat trÄ«s futbolisti ā€“ Serhio Aguero (4.20), Gabriels Žezus (4.50), un RahÄ«ms Sterlings (4.60).

Virs/zem

Šādas vārtu futbola likmes spēlētāju vidÅ« ir ļoti populāras. Viss, kas jādara, ir jāprognozē vai mačā (puslaikā) tiks gÅ«ti vairāk/mazāk vārtu nekā noteiktajā lÄ«nijā. TieÅ”i vienkārÅ”umā slēpjas to popularitāte.

Tāpat Å”is ir labs veids, kā potenciāli gÅ«t peļņu. Rezultativitātē ir vairāki acÄ«mredzami faktori, kas ļauj izstrādāt stratēģijas, uz kurām balstoties veikt likmes.

Futbola totalizators piedāvās vairākas opcijas kā veikt virs/zem likmes, taču izplatÄ«tākās ir ar 2,5 vārtu lÄ«niju. Piemēram, Mačestras ā€œUnitedā€ un Lesteras ā€œCityā€ spēlē iespēja gÅ«t vairāk nekā 2,5 vārtus novērtēta ar 1.84, mazāk 2.02.

Abas komandas gūs vārtus (both teams to score)

ArÄ« salÄ«dzinoÅ”i vienkārÅ”a un populāra likme. Spēlētājs prognozē, vai abas komandas spēs/nespēs gÅ«t vārtus.

LÄ«dzÄ«gi kā virs/zem gadÄ«jumā, arÄ« Å”eit iespējams izstrādāt dažādas ienesÄ«gas stratēģijas. Piemēram, Spānijas ā€œLa ligaā€ mačā starp ā€œBarcelonaā€ un ā€œValenciaā€ iespēja, ka abas komandas gÅ«s vārtus novērtēta ar 1,67, nē ar 2.15. AtkarÄ«gs no rezultativitātes, taču pārvarā koeficienti bÅ«s lÄ«dzÄ«gi.

Nākotnes likmes

Protams, arÄ« futbolā iespējams prognozēt dažādus ilgtermiņa notikumus. Sezonālo notikumu ziņā dominē TOP 5 lÄ«gas Spānijā, Anglijā, Itālijā, Francijā un Vācijā. Tāpat Ŕīs un citas Eiropas lÄ«gas vieno UEFA Čempionu lÄ«ga.

IzlaÅ”u lÄ«menÄ«, protams, notiek dažādi kontinentālie turnÄ«ri, taču pasaules uzmanÄ«bu reizi četros gados pievērÅ” Pasaules kauss futbolā, kur redzamas liela daļa pasaules futbola zvaigžņu.

Ilgtermiņa likmēs iespējams prognozēt turnÄ«ra uzvarētāju, rezultatÄ«vāko spēlētāju, kā arÄ« daudz un dažādas citas iekŔējās likmes. Piemēram, Spānijā sezonas favorÄ«ts ir ā€œBarcelonaā€, kuras uzvara ā€œLa ligaā€ novērtēta ar 1.65.

Protams, Ŕādu likmju lielākais mÄ«nuss ir tāds, ka spēlētājs bÅ«tÄ«bā likmē ā€œiesaldēā€ savus lÄ«dzekļus uz ilgu laiku, taču sezonas/turnÄ«ra beigās tas var labi atmaksāties.

Kopsavilkums

Likmju veidi basketbolā
šŸ“ŒSpēles uzvarētājsLikme uz visas spēles uzvarētāju.
šŸ“ŒDubultiespējaIespēja veikt likmi uz diviem no trim iespējamiem iznākumiem.
šŸ“ŒNeizŔķirts, likme atceltaIespēja veikt likmi uz abām komandām, taču neizŔķirta gadÄ«jumā likme atceļas.
šŸ“ŒHandikapiBukmeikeru sniegtā koeficientu priekÅ”rocÄ«ba vājākajai komandai.
šŸ“ŒPrecÄ«zs rezultātsPrognoze uz to, ar kādu rezultātu noslēgsies spēle.
šŸ“ŒPuslaiks/ pamatlaiksPrognoze uz pirmā puslaika iznākumu, vai arÄ« iznākums pēc pirmā puslaika un pamatlaikā.
šŸ“ŒPirmais/ pēdējais vārtu guvējsLikme uz to, kurÅ” no spēlētājiem gÅ«s pirmos un/vai pēdējos vārtus spēlē.
šŸ“ŒVirs/ zemLikme uz to, vai spēlē gÅ«to vārtu skaits pārsniegs vai nepārsniegs bukmeikera noteikto.
šŸ“ŒAbas komandas gÅ«s vārtusLikme uz to, vai abas komandas gÅ«s vai negÅ«s vārtus.
šŸ“ŒNākotnes likmesIlgtermiņa likme, piemēram, uz lÄ«gas vai čempionāta gala uzvarētāju.

Å Ä«s un citas populārākās sporta likmes uz futbolu, piemēram, live likmes var likt jebkurā Latvijas totalizatorā. Tomēr pievērsiet uzmanÄ«bu totalizatora droŔībai. Aicinām izvēlēlēties kādu no labākajiem Latvijas totalizatoriem, kuru ir izvērtējusi Sporta-likmes.com ekspertu komanda.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptveroŔu informāciju, rakstā esam izmantojuŔi sekojoŔus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstÄ«ta uz lasÄ«tāju pieprasÄ«jumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadÄ«jumā sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu.

Saistītās lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Ko nozīmē 1X2?

Tas ir viens no likmju veidiem. 1X2 likmes ir ļoti populāras, un tas ir vienkārŔs veids, kā likt likmes uz sporta veidiem, kas var būt neizŔķirti.

Ko nozīmē futbols ar fiksētiem koeficientiem ?

Fiksēti koeficienti nozīmē, ka tie ir nemainīgi. Jūs jau no sākuma zinat galīgos koeficientus uz spēli.

Kāds ir labākais futbola likmju veikŔanas kazino?

Viens no labākajiem futbola likmju veikŔanas kazino ir Optibet.

Kārlis KrÅ«miņŔ

Kārlis KrÅ«miņŔ

šŸ“° Izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors šŸ’ Nodarbojas ar hokeju vairāk kā 10 gadus šŸ“ Totalizatoru kritiÄ·is

Kārlis ir sporta ziņu nodaļas redaktors ar vairāku gadu pieredzi. Sports ir viņa sirdslieta. Kārlim darbā svarÄ«gākais ir faktu precizitāte, godÄ«gums un taisnÄ«gums. Uz doto brÄ«di Kārlis ir viens no Sporta-Likmes.com autoriem, kurÅ” raksta rakstus latvieÅ”u valodā. Priecājamies, ka mÅ«su komandā ir cilvēks, kuram sports un sporta likmes ir sirdslieta.

Par Kārlis KrÅ«miņŔ
13 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!