Sporta likmju un Totalizatoru ceļvedis
Kā mēs vērtējam totalizatorus

Kā mēs vērtējam totalizatorus

Ir vairāki ļoti būtiski faktori, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties tiešsaistes totalizatoru vietni, kurā ne tikai lieliski iespējams pavadīt laiku, bet bez bažām ieguldīt savus naudas līdzekļus. Mūsu tīmekļa vietnes sporta-likmes.com galvenā vērtība ir klients, tāpēc mūsu profesionālie eksperti dara visu, lai savā vietnē ieteiktu tikai augstākās klases totalizatorus. Lai to varētu realizēt dzīvē, mūsu eksperti ir sastādījuši svarīgāko kritēriju sarakstu, kas jāņem vērā, lai izvēlētos izcilākās tiešsaistes totalizatoru vietnes. Tām jābūt ne tikai drošām, bet arī tādām, kas saviem spēlētājiem sniedz iespēju gūt reālas naudas peļņu.

Totalizatoru izvērtēšanas kritēriji

Kā mēs vērtējam totalizatorus

Ja esat jauns mūsu vietnes klients un vēlaties uzzināt, kādi ir šie ekspertu sastādītie kritēriji, lai jūsu piedzīvojums burvīgajā azartspēļu pasaulē būtu neaizmirstams, tad noteikti izlasiet šo sadaļu līdz galam.

Mēs esam šeit ne tikai tāpēc, lai detalizēti jums izklāstītu mūsu ekspertu kritērijus, bet arī – lai sniegtu jums pilnvērtīgas zināšanas, kas jums noderēs izvēloties sev piemērotāko totalizatora vietni. Proti, mūsu eksperti var jums sniegt visas nepieciešamās zināšanas, bet gala izvēle vienmēr paliek jūsu rokās! Izdariet savu izvēli atbildīgi!

Mēs varam garantēt, ka visas totalizatoru vietnes, kuras atradīsiet sporta-likmes.com mājas lapā, piedāvās jums pasaules līmeņa azartspēļu pieredzi. Lasiet tālāk, lai jau tagad uzzinātu, kā mūsu pieredzējušie eksperti izvēlas, ko iekļaut savā sarakstā.

Tātad ir deviņi galvenie kritēriji, kurus vērtē mūsu tīmekļa vietnes sporta-likmes.com eksperti, lai atrastu un savā sarakstā iekļautu izcilu totalizatora vietni. Tālāk visus šos kritērījus esam detalizēti apskatījuši.

Licence

Tā kā totalizators ir ne tikai lieliska azartspēļu pasaule, kurā pavadīt labi laiku, bet arī vieta, kur ieguldīt savus naudas līdzekļus, tad ļoti svarīgi vienmēr pārliecināties, ka tas ir drošs un uzticams. Tāpēc pati galvenā lieta, ko pārbauda mūsu eksperti – vai konkrētais totalizators ir Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu inspekcijas (IAIU) licencēts. Šī licence izslēdz šādas iespējas:

 • To, ka klients var tikt apkrāpts
 • To, ka klienta konfidenciālie dati (tajā skaitā finanšu dati un personiskie dati) var nokļūt trešo personu rokās
 • To, ka klientam netiks izmaksāti godīgi nopelnītie laimesti.

Šī licence arī nosaka, ka, lai apmeklētu tiešsaistes totalizatoru vietnes Latvijā, personai jābūt 18+ gadus vecai. Lai noteiktu jaunā vietnes klienta vecumu un identitāti, visbiežāt tiek izmantots process “Pazīsti savu klientu” (PSK). Tas ir ļoti efektīvs veids, kā nepieļaut, lai azartspēles būtu pieejamas nepilngadīgām personām.

Bonusu piedāvājums

Varam droši apgalvot, ka mūsdienās nav nevienas totalizatora vietnes, kas nepiedāvā izcilus bonusus un akcijas saviem klientiem. Tomēr jāņem vērā, ka katrs totalizators ir unikāls, tāpēc nevienā vietnē neatradīsiet identiski vienādus bonusus un akcijas. Tie atšķirsies gan lieluma ziņā, gan ar to, kādas likmju likšanas prasības būs tiem pievienotas. Kā arī ļoti svarīgs ir vietnes piedāvājums likt likmes uz dažādiem sporta veidiem un jaunākajām, aktuālākajām spēlēm un turnīriem. Veidojot izcilāko totalizatoru vietņu sarakstu, eksperti detalizēti pārbauda visus šos faktorus:

 • Sporta spēļu daudzveidību
 • Aktuālo, jaunāko turnīru un sporta sacensību pieejamību
 • Piedāvātos bonusus un akcijas un tiem pievienotās likmju likšanas prasības
 • Likmju koeficientus un likmju daudzveidību

Ja jūs ņemsiet vērā šīs lietas, apskatot mūsu piedāvāto sarakstu, tad garantējam, ka tas jums palīdzēs ātrāk un ērtāk atrast tieši jums piemērotu totalizatora vietni.

Reģistrācijas process

Reģistrēšanās procesam jebkurā totalizatora vietnē vajadzētu būt ātram, ērtam un vienkāršam! Mūsu pieredzējušie eksperti vispirms paši iziet šo reģistrēšanās procesu, lai pārbaudītu tā efektivitāti un kvalitāti. Un tikai pēc tam, kad pārbaudījuši šo procesu paši, novērtē, vai iekļaut šo vietni savā sarakstā. Ir tiešsaistes totalizatoru vietnes, kas reģistrēšanās procesā pieprasa tikai jaunā vietnes apmeklētāja pamatinformāciju, kā, piemēram:

 • Vārdu, uzvārdu
 • Elektronisko pasta adresi
 • Tālruņa numuru.

Savukārt citas totalizatoru vietnes pieprasa citus informācijas līdzekļus, kā, piemēram, personas dokumentus. Turklāt arī datu pārbaudes process un ātrums katrā totalizatoru vietnē atšķirsies. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi, ka jūs visu par reģistrēšanās procesu varat uzzināt jau iepriekš no mūsu ekspertiem un izlemt, vai vēlaties uzsākt reģistrēšanos konkrētajā vietnē. Kā arī mēs sniedzam informāciju, kā šajā reģistrēšanās procesā tiek ievērota klienta datu aizsardzība un spēlētāja tiesības.

Norēķinu metodes

Vēl viena ļoti būtiska lieta, kas jāņem vērā, ir maksājuma veidi, kurus varēsiet izmantot totalizatora vietnē, lai veiktu naudas iemaksas un izņemtu savus laimestus. Tā kā maksājumu veidi ļoti bieži mainās un tiek papildināti, tad svarīgi vienmēr pirms reģistrēšanās pārbaudīt maksājumu veidu sadaļu, lai pārliecinātos, ka varēsiet izmantot sev vēlamo maksājuma veidu. Mūsu ekspertu izpētītajās tabulās iegūsiet detalizētu informāciju par visām jums pieejamajām iespējām.

Klientu atbalsts

Ikvienam spēlētājam, atrodoties kādā konkrētā totalizatoru vietnē, var rasties neskaidri jautājumi vai pat ķibeles. Tas var notikt attiecībā gan uz sporta likmju likšanu un pievienotajām likmju likšanas prasībām, gan arī neskaidri jautājumi var rasties par noteikumiem un nosacījumiem, pieejamajiem maksājuma veidiem utt. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi, lai klientu atbalsta komanda būtu sasniedzama jebkurā diennakts laikā un jebkurā nedēļas dienā, lai klients saņemtu tūlītēju un profesionālu palīdzību. Mūsu vietnes eksperti savā sarakstā iekļāvuši augstākās klases totalizatoru vietnes, kurās šādu palīdzību saņemsiet. Jums būs iespēja ar klientu atbalsta komandu sazināties, izmantojot gan elektronisko pastu, tālruni un saziņas veidlapu, gan tiešraides tērzēšanas opciju.  

Likmes no telefona

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku izvēlas likt likmes uz sava iecienītākā sporta veida savās mobilajās ierīcēs. Un tas nav nekāds brīnums, jo tad to iespējams darīt no jebkuras vietas pasaulē un jebkurā laikā. Tieši tāpēc ir tik svarīgi, lai totalizatora vietne būtu pielāgojusi savu lietojumprogrammu mobilajām ierīcēm. Turklāt šis aspekts ir tik svarīgs, ka arvien vairāk totaliztori sāk veidot paši savas aplikācijas, kuras viņu klienti var lejuplādēt savos mobilajos tālruņos. Mūsu ekspertu komanda, pētot totalizatoru vietnes, pārbauda šo lietojumprogrammu pieejamību, ērtumu un ātrumu no dažādām ierīcēm. To viņi dara tāpēc, lai paši pārliecinātos, kādas iespējas un kvalitāti piedāvā konkrētā vietne.

Klientu atsauksmes

Lai mūsu vērtējums nebūtu vienpusīgs, mēs pārbaudām konkrētās totalizatoru vietnes jau esošo klientu atsauksmes. Protams, nav nevienas vietnes, kurā neatrastos arī pāris negatīvu atsauksmju, tāpēc mūsu uzdevums ir apkopot visas – gan labās, gan sliktās – un atrast vienu kopsaucēju. Turklāt labā ziņa ir tāda, ka jebkurai totalizatoru vietnei ir svarīga sava reputācija. Tas ir pašsaprotami, jo konkurence azartspēļu nozarē ir patiešām liela, tāpēc mūsu eksperti lieliski zina – ja radusies kāda nepilnība un par to saņemta negatīva atsauksme vai aizrādījums no klienta, tad viņi darīs visu iespējamo, lai šo nepilnību novērstu. Tam seko līdzi mūsu komanda un reizēm, redzot visus veiktos uzlabojumus, iekļauj konkrēto vietni savā sarakstā.

Live likmes

Ir vēl kāda ļoti svarīga lieta, kurai jābūt pieejamai tiešsaistes totalizatora vietnē. Kas tā ir? Tā ir iespēja vērot savas iecienītās sporta spēles tiešraidē un to laikā likt likmes. Ikviens labākais Latvijas totalizators saviem klientiem nodrošina šādu iespēju. Live likmēm ir šādas priekšrocības:

 • Klientam ir vieglāk prognozēt spēles rezultātu, vērojot reāllaikā spēles notikumus
 • Koeficienti var mainīties spēles laikā
 • Ir vieglāk saprast, kurā brīdī likt likmi un kādu tieši u.c.

Atbildīga spēle

Ikviens, kas pabijis azartspēļu pasaulē, piekritīs: tas ir aizraujošs veids, kā pavadīt savu brīvo laiku. Taču arī tas var sagādāt spēlētājiem problēmas, ja viņi nespēs kontrolēt to, cik daudz savus naudas līdzekļus tie iegulda azartspēlēs un cik daudz laika pavada tās spēlējot. Tāpēc mēs vienmēr esam rūpējušies par to, lai ikvienā totalizatora vietnē, kuru mēs iesakām, būtu pieejama informācija par atbildīgu spēlēšanu. Kā arī par to, kur vērsties pēc palīdzības, ja radusies azartspēļu atkarība.

Ja jums ir radusies atkarība no azartspēlēm, lūdzu, sazinieties ar biedrību Anonīmie spēlmaņi, zvanot uz tālruni 24667656. Vai arī sazinieties elektroniski, nosūtot ziņu uz epastu ga.latvija@gmail.com vai aizpildot saziņas veidlapu mūsu mājas lapā www.as.org.lv.

Secinājums

Esam droši, ka jūs tagad zināt visas svarīgākās lietas, kas jāņem vērā, izvēloties totalizatoru vietni, kur vēlaties pavadīt savu laiku un ieguldīt naudu. Izpētiet mūsu vietnes sporta-likmes.com piedāvāto sarakstu ar izcilākajām totalizatoru vietnēm un izdariet savu izvēli jau tagad! Tas ir ceļš, kas jūs aizvedīs ne tikai uz lielisku izklaides vietu, bet arī – likt likmes un laimēt!

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstīta uz lasītāju pieprasījumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadījumā sazinieties ar mums, izmantojot šo kontaktformu.

Kārlis Krūmiņš

Kārlis Krūmiņš

📰 Izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors 🏒 Nodarbojas ar hokeju vairāk kā 10 gadus 📝 Totalizatoru kritiķis

Kārlis ir sporta ziņu nodaļas redaktors ar vairāku gadu pieredzi. Sports ir viņa sirdslieta. Kārlim darbā svarīgākais ir faktu precizitāte, godīgums un taisnīgums. Uz doto brīdi Kārlis ir viens no Sporta-Likmes.com autoriem, kurš raksta rakstus latviešu valodā. Priecājamies, ka mūsu komandā ir cilvēks, kuram sports un sporta likmes ir sirdslieta.

Par Kārlis Krūmiņš
13 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

1 no 1 lasītājiem uzskata, ka šī lapa ir noderīga

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!