Klausīties

Basketbola likmes

Basketbols ir gana dinamiska un aizraujoša, turklāt augstas rezultativitātes spēle. Tas to padara par vienu no atzītākajiem pasaules sporta veidiem, attiecīgi arī basketbola likmes tirgū ieņem lielu pozīciju. Likmes uz basketbolu ir vienkāršas, taču ļoti interesantas.

Priekšrocības
  • Dažādi likmju veidi: handikaps, uzvarētājs, punktu un nākotnes likmes
  • Likmju veikšanas pamācība - soli pa solim
Trūkumi
  • Neuzmanības gadījumā potenciāls atkarības risks

Labāko basketbola totalizatoru izlase

Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Apgrozīšanas nosacījumi
Betsafe
Betsafe
4.8/5

Rabona
Rabona
5/5
Sporta-Likmes.com
Fenibet
4.8/5
Šis operators atvērsies drīzumā

Klondaika
Klondaika
5/5

LVBet
LVBet
5/5

Olybet
Olybet
4.8/5

Optibet
Optibet
4.6/5

Pafbet
Pafbet
4.4/5

Synottip
Synottip
4.4/5

Sporta-Likmes.com
Fenikss
4.6/5

Mūsu izvēle

🏆 Augstākie koeficientiBetsafe
🏆 Labākās Live likmesOlyBet
🏆 Labākie piedāvājumiOptibet
🏆 Labākie īpašo notikumu bonusiSynottip

Kā veikt basketbola likmes?

Lai gan likmju likšana uz basketbola spēlēm var šķist biedējoša tiem, kas nav iepazinušies ar šo procesu, patiesībā tā ir diezgan vienkārša. Viss, kas jums nepieciešams, ir konts online totalizatorā, kas piedāvā basketbola likmju iespējas. Daudzas azartspēļu vietnes piedāvā noderīgus likmju kalkulatorus, kas palīdzēs aprēķināt jūsu potenciālo laimestu, un piedāvā analītiķu ekspertu padomus, ja pirms likmju veikšanas vēlaties iegūt padziļinātu informāciju.

1/5
1. solis
Sporta-Likmes.com

Izpētiet likmju veidus.

Uz basketbola spēli var likt dažādu veidu likmes. Visizplatītākais likmju veids ir Moneyline likmes, kas ir likmes par to, kura komanda uzvarēs spēli. Citi likmju veidi ir punktu starpība, kas ir likme par konkrētas komandas uzvaras pārsvaru, un handikapa likmes, kas ir likmes ar priekšrocību teorētiski vājakajai komandai, kas ir izteikta koeficientos.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties licencētu totalizatoru.

Pirms jebkādu likmju veikšanas ir svarīgi atrast Latvijā licencētu sporta totalizatoru. Ir daudz dažādu sporta totalizatoru, ar iespaidīgiem bonusiem tieši uz basketbola notikumiem, taču ne visi ir vienādi. Veiciet nelielu izpēti, lai atrastu sporta totalizatoru, kas piedāvā konkurētspējīgus koeficientus un kam ir laba reputācija.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties likmju veidu.

Kad esat atradis cienījamu sporta totalizatoru, ir pienācis laiks izvēlēties likmju veidu, ko vēlaties veikt. Kā minēts iepriekš, visizplatītākais likmju veids ir Moneyline, ja esat pārliecināti par savām spējām paredzēt uzvarētājus.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Izlemiet, cik lielu likmi vēlaties likt.

Kad esat izvēlējies likmju veidu, jums jāizlemj, cik daudz vēlaties likt. Svarīgi ir likt tikai tādu summu, kuru jūs varat zaudēt, jo nav garantijas, ka jūs vinnēsiet katru likmi, ko uzliekat. Nevienai spēlei nav 100% garantijas, ka tā tiks uzvarēta, pat ja par to liecina bukmeikeru piedāvātie koeficienti.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Uzlieciet likmi un gaidiet rezultātus.

Pēc tam, kad esat izlēmis, cik lielu likmi vēlaties uzlikt, vienkārši veiciet likmi un gaidiet rezultātus. Ja jūsu komanda uzvarēs, jūs saņemsiet savu laimestu.. Ja jūsu komanda zaudēs, jūs zaudēsiet savu sākotnējo likmi.

Uzvarētāja noteikšana basketbolā

Basketbola likmes

Kā jau jebkura cita komandu sporta veidu likmes, arī basketbola likmes dod iespēju prognozēt uzvarētāju. Tomēr ir sīka nianse. Basketbolā neizšķirtu nav, līdz ar to jāpievērš uzmanība vai prognozē pamatlaiku, vai ieskaitot papildlaiku. Tajā pašā laikā totalizators tāpat primāri piedāvā likmes, ieskaitot papildlaiku.

Piemēram, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā starp Losandželosas “Clippers” un Losandželosas “Lakers” “Clippers” izredzes gūt uzvaru novērtētas ar 1.83, Lakers ar 2.00.

Kā redzams, šajā pārī komandu izredzes novērtētas diez gan līdzīgi – procentuālā varbūtība, ka uzvarēs “Clippers” ir 54,64%, “Lakers” 50,00%. Protams, tik līdzīgi vienmēr nebūs, tāpēc pirms likmes uz basketbolu vērts padomāt, vai uzvarētāja noteikšana būs īstais veids.

Handikapi

Citas populārākās basketbola likmes ir handikapi, kas sākumā var šķist nedaudz muslinoši, taču dod iespēju veikt likmes uz spēlēm, kuras parasti laistu garām un atstātu bez uzmanības.

Teiksim, savstarpējā mačā tiekas Dalasas “Mavericks” un Orlando “Magic”. Iedomājamies, ka “Mavericks” ir galvas tiesas pārāka un noteikti uzvarēs maču, taču tu uzskati, ka tas varētu notikt ar vismaz 10 punktu pārsvaru.

Šeit talkā nāk handikapi. Totalizators nosaka punktu skaitu, ar kādu komandas, iespējams, uzvarēs vai zaudēs. Spēlētājam atliek ar savu likmi tam piekrist vai noliegt. Piemēram, totalizators izliek likmi, kur vēsta, ka “Mavericks” jāuzvar ar vairāk nekā astoņu punktu pārsvaru. Tam piekrītošās likmes uz basketbolu veiks izvēli -8, kura koeficients ir 1.91. Tikmēr, ja tiek uzskatīts, ka tas nenotiks, likme veicama uz +8, kas nozīmē, ka “Magic” zaudēs ar mazāku nekā 8 punktu deficītu (koef. 1.91), vai vispār uzvarēs maču. Lai izvairītos no neizšķirta iespējas, totalizators var izlikt decimālskaitļa punktu skaitu – 8,5 utt.

Kā redzams, handikapi dod iespējas veikt vienlīdzīgu izredžu likmes uz mačiem, kuros ir izteiktāks favorīts, vai ļauj vienkārši koncentrēties tikai uz rezultātu.

Punktu likmes

Nākamās populārākas likmes uz basketbolu ir punktu likmes. Lai gan tās piemērojamas vairākos veidos, pārsvarā basketbola likmes veicamas uz kopējo punktu skatu spēlē jeb klasisko virs/zem.

Totalizators nosaka punktu līniju, t.i, iespējamo spēlē gūstamo punktu skaitu un spēlētājam ir jāprognozē vai spēles beigās būs vairāk vai mazāk par noteikto. Koficienti katrā pusē lielākoties būs diez gan līdzīgi.

Piemēram, basketbola spēlē starp ASV un Franciju virs/zem līnija ir 164,5 – virs novērtēts ar 1,90, zem ar 1,91. Nav starpības ar kādu rezultātu tas tiek paveikts, galvenais, lai kopējais skaits ir virs vai zem noteiktā.

Punktu likmes ir lieliskas, jo tās ļauj prognozēt spēles plūsmu. Tā var būt ar izteiktu uzbrukumu, vai tieši otrādi ciešu aizsardzību. Tāpat šis ir lielisks risinājums totalizatora spēlētājiem, kuriem nav simpātiju ne pret vienu komandu. Piemēram, liec uz zem un ceri, ka komandas metīs garām grozam un kļūdīsies.

Nākotnes (outrights) likmes

Nākotnes likmes uz basketbolu ļauj prognozēt dažādus ilgtermiņa notikumus. Vēlies prognozēt NBA čempionu, meklē nākotnes likmes. Pasaules kausa uzvarētājs? Arī to ļauj prognozēt šādas basketbola likmes.

Turklāt tās iespējams veikt jebkurā sezonas/turnīra nogrieznī – sezonas sākumā, pirms izslēgšanas spēlēm utml. Svarīgi ņemt vērā, ka tām ir salīdzinoši liels risks un iznākums jāgaida diez gan ilgi, tāpēc par ikdienišķām likmēm tavā izvēlē tās noteikti nekļūs.

Tomēr reizēm vērts noriskēt, lai sezonas beigās saņemtu patīkamu laimestu. Papildus vienkāršam uzvarētājam iespējams prognozēt sezonas/turnīra labāko spēlētāju, to, vai konkrēta komanda iekļūs izslēgšanas spēlēs utt.

Pārliecinoši populārākā basketbola līga ir NBA, tāpat interesanti var būt nacionālie čempionāti, vai, piemēram, Eirolīga. Izlašu līmenī notiek Eiropas, Āzijas un citu kontinentu čempionāti, taču reizi četros gados tās tiekas Pasaules kausā.

Kopsavilkums

Likmju veidi basketbolā
📌Uzvarētāja noteikšanaLikme uz spēles uzvarētāju.
📌HandikapsBukmeikeru priekšrocība vājākajai komandai.
📌Punktu likmesLikme uz to, vai gūtais punktu skaits ir virs vai zem bukmeikeru noteiktās.
📌Nākotnes likmesLikme uz uzvarētāju ilgtermiņā, piemēram, līgas uzvarētājs.

Visas šīs un cita veida likmes, piemēram, live likmes ir iespējams likt labākajos Latvijas totalizatoros, kurus ir izvērtējusi Sporta-likmes.com komanda.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptverošu informāciju, rakstā esam izmantojuši sekojošus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstīta uz lasītāju pieprasījumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadījumā sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu.

Saistītās lapas

Biežak uzdotie jautājumi

Vai likmes ir iespējams atcelt?

Pieņemtas likmes nevar atcelt. Esiet uzmanīgi!

Ko basketbolā nozīmē uzvaras līnija?

Favorīti uzreiz piesaista jaunus likmju spēlētājus, taču atlīdzība par šīs komandas atbalstīšanu būs ievērojami mazāka nekā par zaudētājkomandu. Jo lielāka iespēja, ka favorīts uzvarēs, nozīmē, ka likmju veicēji pretī saņems proporcionāli mazākus vinnestus.

Kādiem statistikas datiem jāpievērš uzmanība liekot likmes uz basketbolu?

Pievērsiet uzmanību uzvaru un zaudējumu statistikas datiem. Kā arī spēlētāju satāvam.

Es kļūdījos veicot likmi, ko darīt?

Diemžēl šādā gadījumā likmi nevar atsaukt. Esiet vērīgi.

Edmunds Cīrulis

Edmunds Cīrulis

Totalizatoru kritiķis Basketbola analītiķis Topošais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds Cīrulis

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli