Basketbola likmes

Basketbols ir gana dinamiska un aizraujoÅ”a, turklāt augstas rezultativitātes spēle. Tas to padara par vienu no atzÄ«tākajiem pasaules sporta veidiem, attiecÄ«gi arÄ« basketbola likmes tirgÅ« ieņem lielu pozÄ«ciju. Likmes uz basketbolu ir vienkārÅ”as, taču ļoti interesantas.

PriekŔrocības
  • Dažādi likmju veidi: handikaps, uzvarētājs, punktu un nākotnes likmes
  • Likmju veikÅ”anas pamācÄ«ba - soli pa solim
Trūkumi
  • NeuzmanÄ«bas gadÄ«jumā potenciāls atkarÄ«bas risks

Labāko basketbola totalizatoru izlase

Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Klondaika
Klondaika
5/5
Betplays.com
Betplays
5/5
LVBet
LVBet
5/5
Rabona
Rabona
5/5
William Hill
William Hill
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5

Mūsu izvēle

šŸ† Augstākie koeficientiBetsafe
šŸ† Labākās Live likmesOlyBet
šŸ† Labākie piedāvājumiOptibet
šŸ† Labākie Ä«paÅ”o notikumu bonusiSynottip

Kā veikt basketbola likmes?

Lai gan likmju likÅ”ana uz basketbola spēlēm var Ŕķist biedējoÅ”a tiem, kas nav iepazinuÅ”ies ar Å”o procesu, patiesÄ«bā tā ir diezgan vienkārÅ”a. Viss, kas jums nepiecieÅ”ams, ir konts online totalizatorā, kas piedāvā basketbola likmju iespējas. Daudzas azartspēļu vietnes piedāvā noderÄ«gus likmju kalkulatorus, kas palÄ«dzēs aprēķināt jÅ«su potenciālo laimestu, un piedāvā analÄ«tiÄ·u ekspertu padomus, ja pirms likmju veikÅ”anas vēlaties iegÅ«t padziļinātu informāciju.

1/5
1. solis
Sporta-Likmes.com

Izpētiet likmju veidus.

Uz basketbola spēlēm var likt dažāda veida likmes. VisizplatÄ«tākais likmju veids ir Moneyline likmes, kas ir likmes uz to, kura komanda uzvarēs spēli. Citi likmju veidi ir punktu starpÄ«ba, kas ir likme par konkrētas komandas uzvaras pārsvaru, un handikapa likmes, kas ir likmes ar priekÅ”rocÄ«bu teorētiski vājakajai komandai, kas ir izteikta koeficientos.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties licencētu totalizatoru.

Pirms jebkādu likmju veikÅ”anas ir svarÄ«gi atrast Latvijā licencētu sporta totalizatoru. Ir daudz dažādu sporta totalizatoru, ar iespaidÄ«giem bonusiem tieÅ”i uz basketbola notikumiem, taču ne visi ir vienādi. Veiciet nelielu izpēti, lai atrastu sporta totalizatoru, kas piedāvā konkurētspējÄ«gus koeficientus un kam ir laba reputācija.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties likmju veidu.

Kad esat atradis cienÄ«jamu sporta totalizatoru, ir pienācis laiks izvēlēties likmju veidu, ko vēlaties veikt. Kā minēts iepriekÅ”, visizplatÄ«tākais likmju veids ir Moneyline, ja esat pārliecināti par savām spējām paredzēt uzvarētājus.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Izlemiet, cik lielu likmi vēlaties likt.

Kad esat izvēlējies likmju veidu, jums jāizlemj, cik daudz vēlaties likt. Svarīgi ir likt tikai tādu summu, kuru jūs varat zaudēt, jo nav garantijas, ka jūs vinnēsiet katru likmi, ko uzliekat. Nevienai spēlei nav 100% garantijas, ka tā tiks uzvarēta, pat, ja par to liecina bukmeikeru piedāvātie koeficienti.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Uzlieciet likmi un gaidiet rezultātus.

Pēc tam, kad esat izlēmis, cik lielu likmi vēlaties uzlikt, vienkārÅ”i veiciet likmi un gaidiet rezultātus. Ja jÅ«su komanda uzvarēs, jÅ«s saņemsiet savu laimestu. Ja jÅ«su komanda zaudēs, jÅ«s zaudēsiet savu sākotnējo likmi.

Uzvarētāja noteikÅ”ana basketbolā

Basketbola likmes

Kā jau jebkura cita komandu sporta veidu likmes, arÄ« basketbola likmes dod iespēju prognozēt uzvarētāju. Tomēr ir sÄ«ka nianse. Basketbolā neizŔķirtu nav, lÄ«dz ar to jāpievērÅ” uzmanÄ«ba vai prognozē pamatlaiku, vai ieskaitot papildlaiku. Tajā paŔā laikā totalizators tāpat primāri piedāvā likmes, ieskaitot papildlaiku.

Piemēram, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā starp Losandželosas ā€œClippersā€ un Losandželosas ā€œLakersā€ ā€œClippersā€ izredzes gÅ«t uzvaru novērtētas ar 1.83, Lakers ar 2.00.

Kā redzams, Å”ajā pārÄ« komandu izredzes novērtētas diez gan lÄ«dzÄ«gi ā€“ procentuālā varbÅ«tÄ«ba, ka uzvarēs ā€œClippersā€ ir 54,64%, ā€œLakersā€ 50,00%. Protams, tik lÄ«dzÄ«gi vienmēr nebÅ«s, tāpēc pirms likmes uz basketbolu vērts padomāt, vai uzvarētāja noteikÅ”ana bÅ«s Ä«stais veids.

Handikapi

Citas populārākās basketbola likmes ir handikapi, kas sākumā var Ŕķist nedaudz muslinoÅ”i, taču dod iespēju veikt likmes uz spēlēm, kuras parasti laistu garām un atstātu bez uzmanÄ«bas.

Teiksim, savstarpējā mačā tiekas Dalasas ā€œMavericksā€ un Orlando ā€œMagicā€. Iedomājamies, ka ā€œMavericksā€ ir galvas tiesas pārāka un noteikti uzvarēs maču, taču tu uzskati, ka tas varētu notikt ar vismaz 10 punktu pārsvaru.

Å eit talkā nāk handikapi. Totalizators nosaka punktu skaitu, ar kādu komandas, iespējams, uzvarēs vai zaudēs. Spēlētājam atliek ar savu likmi tam piekrist vai noliegt. Piemēram, totalizators izliek likmi, kur vēsta, ka ā€œMavericksā€ jāuzvar ar vairāk nekā astoņu punktu pārsvaru. Tam piekrÄ«toŔās likmes uz basketbolu veiks izvēli -8, kura koeficients ir 1.91. Tikmēr, ja tiek uzskatÄ«ts, ka tas nenotiks, likme veicama uz +8, kas nozÄ«mē, ka ā€œMagicā€ zaudēs ar mazāku nekā 8 punktu deficÄ«tu (koef. 1.91), vai vispār uzvarēs maču. Lai izvairÄ«tos no neizŔķirta iespējas, totalizators var izlikt decimālskaitļa punktu skaitu ā€“ 8,5 utt.

Kā redzams, handikapi dod iespējas veikt vienlÄ«dzÄ«gu izredžu likmes uz mačiem, kuros ir izteiktāks favorÄ«ts, vai ļauj vienkārÅ”i koncentrēties tikai uz rezultātu.

Punktu likmes

Nākamās populārākas likmes uz basketbolu ir punktu likmes. Lai gan tās piemērojamas vairākos veidos, pārsvarā basketbola likmes veicamas uz kopējo punktu skatu spēlē jeb klasisko virs/zem.

Totalizators nosaka punktu lÄ«niju, t.i, iespējamo spēlē gÅ«stamo punktu skaitu un spēlētājam ir jāprognozē vai spēles beigās bÅ«s vairāk vai mazāk par noteikto. Koficienti katrā pusē lielākoties bÅ«s diez gan lÄ«dzÄ«gi.

Piemēram, basketbola spēlē starp ASV un Franciju virs/zem lÄ«nija ir 164,5 ā€“ virs novērtēts ar 1,90, zem ar 1,91. Nav starpÄ«bas ar kādu rezultātu tas tiek paveikts, galvenais, lai kopējais skaits ir virs vai zem noteiktā.

Punktu likmes ir lieliskas, jo tās ļauj prognozēt spēles plÅ«smu. Tā var bÅ«t ar izteiktu uzbrukumu, vai tieÅ”i otrādi cieÅ”u aizsardzÄ«bu. Tāpat Å”is ir lielisks risinājums totalizatora spēlētājiem, kuriem nav simpātiju ne pret vienu komandu. Piemēram, liec uz zem un ceri, ka komandas metÄ«s garām grozam un kļūdÄ«sies.

Nākotnes (outrights) likmes

Nākotnes likmes uz basketbolu ļauj prognozēt dažādus ilgtermiņa notikumus. Vēlies prognozēt NBA čempionu, meklē nākotnes likmes. Pasaules kausa uzvarētājs? ArÄ« to ļauj prognozēt Ŕādas basketbola likmes.

Turklāt tās iespējams veikt jebkurā sezonas/turnÄ«ra nogrieznÄ« ā€“ sezonas sākumā, pirms izslēgÅ”anas spēlēm utml. SvarÄ«gi ņemt vērā, ka tām ir salÄ«dzinoÅ”i liels risks un iznākums jāgaida diez gan ilgi, tāpēc par ikdieniŔķām likmēm tavā izvēlē tās noteikti nekļūs.

Tomēr reizēm vērts noriskēt, lai sezonas beigās saņemtu patÄ«kamu laimestu. Papildus vienkārÅ”am uzvarētājam iespējams prognozēt sezonas/turnÄ«ra labāko spēlētāju, to, vai konkrēta komanda iekļūs izslēgÅ”anas spēlēs utt.

PārliecinoÅ”i populārākā basketbola lÄ«ga ir NBA, tāpat interesanti var bÅ«t nacionālie čempionāti, vai, piemēram, EirolÄ«ga. IzlaÅ”u lÄ«menÄ« notiek Eiropas, Āzijas un citu kontinentu čempionāti, taču reizi četros gados tās tiekas Pasaules kausā.

Kopsavilkums

Likmju veidi basketbolā
šŸ“ŒUzvarētāja noteikÅ”anaLikme uz spēles uzvarētāju.
šŸ“ŒHandikapsBukmeikeru priekÅ”rocÄ«ba vājākajai komandai.
šŸ“ŒPunktu likmesLikme uz to, vai gÅ«tais punktu skaits ir virs vai zem bukmeikeru noteiktās.
šŸ“ŒNākotnes likmesLikme uz uzvarētāju ilgtermiņā, piemēram, lÄ«gas uzvarētājs.

Visas Ŕīs un cita veida likmes, piemēram, live likmes ir iespējams likt labākajos Latvijas totalizatoros, kurus ir izvērtējusi Sporta-likmes.com komanda.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptveroŔu informāciju, rakstā esam izmantojuŔi sekojoŔus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstÄ«ta uz lasÄ«tāju pieprasÄ«jumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadÄ«jumā sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu.

Saistītās lapas

Biežak uzdotie jautājumi

Vai likmes ir iespējams atcelt?

Pieņemtas likmes nevar atcelt. Esiet uzmanīgi!

Ko basketbolā nozīmē uzvaras līnija?

FavorÄ«ti uzreiz piesaista jaunus likmju spēlētājus, taču atlÄ«dzÄ«ba par Ŕīs komandas atbalstÄ«Å”anu bÅ«s ievērojami mazāka nekā par zaudētājkomandu. Jo lielāka iespēja, ka favorÄ«ts uzvarēs, nozÄ«mē, ka likmju veicēji pretÄ« saņems proporcionāli mazākus vinnestus.

Kādiem statistikas datiem jāpievērÅ” uzmanÄ«ba liekot, likmes uz basketbolu?

Pievērsiet uzmanību uzvaru un zaudējumu statistikas datiem. Kā arī spēlētāju satāvam.

Es kļūdījos veicot likmi, ko darīt?

Diemžēl Ŕādā gadÄ«jumā likmi nevar atsaukt. Esiet vērÄ«gi.

Edmunds CÄ«rulis

Edmunds CÄ«rulis

šŸ“ Totalizatoru kritiÄ·is šŸ€ Basketbola analÄ«tiÄ·is šŸ“‘ TopoÅ”ais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds CÄ«rulis
14 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!