Tenisa likmes

Teniss ir viens no pasaulē populārākajiem un tradīcijām bagātākajiem sporta veidiem, tāpēc arī sporta likmes uz tenisu totalizatoru spēlētāju vidū ir pietiekami atzītas.

PriekŔrocības
  • Regulārie tenisa turnÄ«ri nodroÅ”ina likmju veikÅ”anu visa gada garumā
  • Lielāks fokuss uz individuālu spēlētāju
Trūkumi
  • Limitētas iespējas veikt likmes uz mazāka mēroga pasakumiem
Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Vidējais izmaksas laiks
LVBet
LVBet
5/5
Betplays.com
Betplays
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
Rabona
Rabona
5/5
11.lv
11.lv
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
OlyBet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5

Likmju veidi tenisā

Likmju veidi tenisā
šŸ“Uzvarētāja noteikÅ”anaLikme uz visu setu uzvarētāju.
šŸ“HandikapiBukmeikeru sniegtā priekÅ”rocÄ«ba geimos vai handikapos vājākajai pusei.
šŸ“Virs/ZemVai visos geimos izspēļu skaits pārsniegs vai nesasniegs bukmeikera noteikto izspēļu skaita lÄ«niju. Vai arÄ« likme uz to, vai uzvara bÅ«s virs vai zem 2,5 setiem.
šŸ“PrecÄ«zs rezultātsLikme uz gala rezultātu setos.
šŸ“Ilgtermiņa likmesLikme uz visa turnÄ«ra uzvarētāju.

Katru dienu dažāda lÄ«meņa sievieÅ”u un vÄ«rieÅ”u turnÄ«ros notiek kaudze maču, kas ļauj regulāri meklēt vērtÄ«bu un sev tÄ«kamas likmes. Kā zināms, Latvijai, Ä«paÅ”i sievieÅ”u tenisā, ir augsta lÄ«meņa spēlētāji, kas likmes uz tenisu parastajam spēlētājam padara vēl tÄ«kamākas. Lai gai likmju veidu klāsts nav tik iespaidÄ«gs, kā, piemēram, futbolā, pamatlietas tiek nosegtas izcili.   

Å Ä«s un citas tenisa likmes ir iespējams likt gandrÄ«z visos no Sporta-likmes.com izvērtētajiem totalizatoriem. Aicinām iepazÄ«tites ar totalizatoru atsauksmēm, lai savu izvēli padarÄ«tu vienkārŔāku.        

Uzvarētāja noteikÅ”ana

Tenisa likmes sporta-likmes.com

Ä»oti vienkārÅ”as tenisa likmes, jo atliek izvēlēties vienu no diviem mača dalÄ«bniekiem bez papildlaiku iespējām un tamlÄ«dzÄ«gi. Tomēr bez niansēm neiztikt.

Tenisā uzvarētāju noskaidro setos, kuru skaits, atkarÄ«bā no turnÄ«ra lÄ«meņa, dzimuma, ir atŔķirÄ«gs. IkdieniŔķajos turnÄ«ros uzvarētājs tiek noskaidrots divos vai trÄ«s setos gan vÄ«rieÅ”iem, gan sievietēm.

AtŔķirÄ«bas sākas ā€œGrand Slamā€ turnÄ«ros, kādi sezonas kalendārā ir četri ā€“ Austrālijā, Francijā, Anglijā un ASV. Tur sievietes paliek pie ierastā formāta, taču vÄ«riem mači var ievilkties lÄ«dz pieciem setiem, jo spēlētājam ir jāuzvar trÄ«s seti, iepriekŔējo divu vietā. Tāpat ā€œGrand Slamā€ turnÄ«ros ir atŔķirÄ«ga sistēma ar pēdējo setu taibreikiem.

Ja iepriekÅ” esi iepazinies ar noteikumiem, tad uzvarētāja noteikÅ”ana tev problēmas nesagādās.

Pieņemsim, ka Anastasija Sevastova aizvada maču pret Serēnu Viljamsu. Iespējas, ka uzvarēs Viljamsa ir 1.36, kamēr Sevastovai 2.85. Pārejot uz varbÅ«tÄ«bām skats vienkārÅ”s ā€“ amerikānietes uzvara prognozēta ar 73, 53% iespēju, latvietes 35,09%. SalÄ«dzinoÅ”i regulāri novērosi arÄ« 50:50 likmes.

AtseviŔķi iespējams noteikt arÄ« katra seta uzvarētāju.

Handikapi

Līdzīgi kā citos sporta veidos, arī Ŕeit mačos ar izteiktiem favorītiem palīdz handikapu likmes uz tenisu.

Tenisa likmes piedāvā divu veidu handikapus ā€“ geimu (izspēļu) un setu handikapus, abi pēc bÅ«tÄ«bas nav  sarežģīti. AttiecÄ«gi geimu handikaps dod favorÄ«tam (-) geimu skaitu, ar kādu tam jāuzvar, savukārt vājākajam pretiniekam (+) tas jāliedz. Pārsvarā tas attiecas uz visas spēles geimiem kopumā.

Piemēram, Rodžers Federeram izvirzītais handikaps mačā ar Ernestu Gulbi ir -3,5 ar koeficientu 1.72, kamēr Gulbja +3,5 novērtēts ar 1,94. Pieņemsim, ka mačs ievelkas līdz trim setiem un Federers tajā uzvar ar 6-4, 3-6, 6-4. Kopējais rezultāts ir 15-11. Likme uz Federeru ir sekmīga, jo pārsvars ir lielāks par 3,5 geimiem.

Setos ar handikapu ir vēl vienkārŔāk, jo izliktā lÄ«nija standartā bÅ«s 1,5 (izņemot vÄ«ru ā€œGrand Slam"), tātad favorÄ«tam jāuzvar ar 2-0. 2-1 jau ļaus svinēt panākumu vājākā pretinieka likmei.

Virs/Zem

Šādas tenisa likmes pamatā tiek piemērotas geimiem, taču mēdz arī būt setiem.

AttiecÄ«gi geimos jāprognozē, vai tiks aizvadÄ«tas vairāk/mazāk izspēles.  Izliktās lÄ«nijas atkarÄ«gas no spēlētāju spēku samēra, taču svārtās no ~18,5 lÄ«dz pat ~22,5, utt.

Piemēram, spēles likmes starp Aļonu Ostapenko un Eļinu Svitoļinu vēsta par lÄ«niju 21,5, kas novērtēta lÄ«dzÄ«gi ā€“ virs ar 1.80, zem ar 1.90. Mačs noslēdzas ar 6-4; 7-5 divos setos. Elementāri aprēķini liecina, ka kopējais izspēļu skaits ir 22. Tātad uzvar virs likme.

Atkal ā€“ setos ir vienkārŔāk ā€“ atliek izvēlēties starp virs 2,5 vai zem 2,5 setiem (vÄ«ru grand slam bÅ«s, piemēram 3,5). 2-0 nozÄ«mē, ka uzvar zem, 2-1, ka virs.

Precīzs rezultāts

Å Ä«s likmes uz tenisu ļauj spēlētājam prognozēt gala iznākumu setos. Ar panākumu divos setos varianti ir 2-1,2-0 un otrādi, trijos jeb vÄ«ru grand slam iepējas jau ir plaŔākas; 3-0, 3-1, 3-2 un otrādi.

Ilgtermiņa likmes

Kā jau minēts, tenisā ir vairāki turnīri dažādos līmeņos, un, protams, spēlētājam ir lieliska iespēja prognozēt to uzvarētājus.

VÄ«rieÅ”u un sievieÅ”u lÄ«menÄ« augstākā lÄ«meņa turnÄ«ri ir Grand Slam, taču sezonas laikā turnÄ«ri ir atŔķirÄ«gu lÄ«meņu. Viss, kas spēlētājam jādara, ir jāizvēlās potenciālais uzvarētājs. Piemēram, Å”obrÄ«d vÄ«ru 2020.gada French Open favorÄ«ts ir Rafaels Nadāls (1,95), sievietēm Simona Halepa (5.50). SvarÄ«gi uzsvērt, ka sievieÅ”u teniss ir ļoti neparedzams, tāpēc ilgtermiņa likmēm ir ļoti augsts risks. VÄ«rieÅ”u augstākā lÄ«meņa tenisā (ATP) turnÄ«ri sadalās 250 punktu, kas ir izplatÄ«tākie, 500 punktu un prestižie 1000 punktu. Zemākajā lÄ«menÄ« ir Challenger un ITF pāraudzÄ«bā esoÅ”ie turnÄ«ri. Tikmēr sievieÅ”u WTA ir ā€œInternationalā€ , trÄ«s lÄ«meņu ā€œPremierā€ (5, Mandatory, klasiskais), un citi zemākā lÄ«meņa turnÄ«ri.

Labākie tenisa totalizatori pēc kategorijas

āœ… Labākais tenisa totalizatorsSynottip
āœ… Labākās tenisa Live likmesBetsafe
āœ… Augstākie tenisa koeficientiLVBet
āœ… Labākie tenisa bonusiOlyBet
Synottip
SynotTip
4.4/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Olybet
OlyBet
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
LVBet
LVBet
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena

Kā veikt tenisa likmes?

Tenisa likmju likÅ”ana tieÅ”saistē var sniegt gan jautras, gan ienesÄ«gas iespējas Ŕīs spēles faniem. Pirms izvēlēties tieÅ”saistes sporta totalizatoru, ir svarÄ«gi rÅ«pÄ«gi izpētÄ«t pieejamās iespējas un pārliecināties, ka tas ir uzticams un regulēts. Veicot tenisa likmes tieÅ”saistē, jāņem vērā tādi faktori kā katra mačā iesaistÄ«tā spēlētāja forma, spēles vēsture attiecÄ«gajos kortos vai jebkādas traumas, kas varētu apdraudēt viņa sniegumu sacensÄ«bu laikā. Ņemot vērā Å”os apsvērumus pirms likmju uzlikÅ”anas, jÅ«s palielināsiet savas izredzes uz panākumiem un varēsiet maksimāli palielināt savu peļņas potenciālu.

1/4
1. solis
Sporta-Likmes.com

Totalizatora izvēle.

Pirmais solis, lai veiktu tenisa likmes tieÅ”saistē, ir atrast droÅ”u un uzticamu tieÅ”saistes sporta totalizatoru. Internetā ir pieejami vairāki sporta totalizatori, un ir svarÄ«gi izvēlēties tādu, kas ir droÅ”s un ir saņēmis atbilstoÅ”u azartspēļu licenci. Viens no veidiem, kā atrast uzticamu sporta totalizatoru, ir izlasÄ«t citu derÄ«bu veicēju atsauksmes vai izvēlēties totalizatoru no mÅ«su mājaslapas, kurus ir izpētÄ«juÅ”i Ŕīs industrijas eksperti.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Atveriet kontu un iemaksājiet naudu.

Pirms likmju veikÅ”anas jums bÅ«s nepiecieÅ”ams izveidot kontu, un, lai sāktu veikt likmes, kontā parasti bÅ«s jāiemaksā nauda. AtkarÄ«bā no izvēlētā totalizatora, kontu var papildināt ar kredÄ«tkarti, bet citos ā€” ar elektroniskajiem makiem, piemēram, PayPal.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties tenisa maču, uz kuru vēlaties likt likmes.

Kad esat papildinājis savu kontu, nākamais solis ir izvēlēties tenisa notikumu, uz kuru vēlaties likt likmes. Visa gada garumā notiek vairāki dažādi tenisa notikumi, tāpēc jums nevajadzētu rasties problēmām atrast kādu, kas jūs interesē. Kad esat izvēlējies notikumu, nākamais solis ir izvēlēties likmju veidu, ko vēlaties veikt. Vairāk par tenisa likmju veidiem lasiet mūsu mājaslapas sadaļā Tenisa likmes.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet savu likmi un gaidiet rezultātus.

Ceturtais un pēdējais solis ir veikt likmi un gaidÄ«t rezultātus. Lai to izdarÄ«tu, vienkārÅ”i izvēlieties naudas summu, ko vēlaties likt uz konkrētu iznākumu, un pēc tam noklikŔķiniet uz pogas Apstiprināt likmi. Kad likme ir veikta, atliek tikai gaidÄ«t notikuma rezultātus. Ja jÅ«su likme uzvarēs, jÅ«s saņemsiet vinnestu.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptveroŔu informāciju, rakstā esam izmantojuŔi sekojoŔus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstÄ«ta uz lasÄ«tāju pieprasÄ«jumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadÄ«jumā sazinieties ar mums, izmantojot Å”o kontaktformu.

Saistītās lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai likmes uz tenisu ir ienesīgas?

Jā, tenisa likmes var būt ienesīgas.

Kāda veida tenisa likmes ir ieteicams veikt iesācējam?

Ieteicams veikt kopsummas likmes. Kā arī uz spēlētāja uzvaru.

Kārlis KrÅ«miņŔ

Kārlis KrÅ«miņŔ

šŸ“° Izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors šŸ’ Nodarbojas ar hokeju vairāk kā 10 gadus šŸ“ Totalizatoru kritiÄ·is

Kārlis ir sporta ziņu nodaļas redaktors ar vairāku gadu pieredzi. Sports ir viņa sirdslieta. Kārlim darbā svarÄ«gākais ir faktu precizitāte, godÄ«gums un taisnÄ«gums. Uz doto brÄ«di Kārlis ir viens no Sporta-Likmes.com autoriem, kurÅ” raksta rakstus latvieÅ”u valodā. Priecājamies, ka mÅ«su komandā ir cilvēks, kuram sports un sporta likmes ir sirdslieta.

Par Kārlis KrÅ«miņŔ
13 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!