Klausīties

Tenisa likmes

Teniss ir viens no pasaulē populārākajiem un tradīcijām bagātākajiem sporta veidiem, tāpēc arī sporta likmes uz tenisu totalizatoru spēlētāju vidū ir pietiekami atzītas.

Priekšrocības
  • Regulārie tenisa turnīri nodrošina likmju veikšanu visa gada garumā
  • Individuāla spēlētāja fokuss
Trūkumi
  • Limitētas iespējas veikt likmes uz mazāka mēroga pasakumiem

Labāko tenisa totalizatoru izlase

Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Apgrozīšanas nosacījumi
Betsafe
Betsafe
4.8/5

Rabona
Rabona
5/5
Sporta-Likmes.com
Fenibet
4.8/5
Šis operators atvērsies drīzumā

Klondaika
Klondaika
5/5

LVBet
LVBet
5/5

Olybet
Olybet
4.8/5

Optibet
Optibet
4.6/5

Pafbet
Pafbet
4.4/5

Synottip
Synottip
4.4/5

Sporta-Likmes.com
Fenikss
4.6/5

Likmju veidi tenisā

Likmju veidi tenisā
📍Uzvarētāja noteikšanaLikme uz visu setu uzvarētāju.
📍HandikapiBukmeikeru sniegtā priekšrocība geimos vai handikapos vājākajai pusei.
📍Virs/ZemVai visos geimos izspēļu skaits pārsniegs vai nesasniegs bukmeikera noteikto izspēļu skaita līniju. Vai arī likme uz to, vai uzvara būs virs vai zem 2,5 setiem.
📍Precīzs rezultātsLikme uz gala rezultātu setos.
📍Ilgtermiņa likmesLikme uz visa turnīra uzvarētāju.

Katru dienu dažāda līmeņa sieviešu un vīriešu turnīros notiek kaudze maču, kas ļauj regulāri meklēt vērtību un sev tīkamas likmes. Kā zināms, Latvijai, īpaši sieviešu tenisā, ir augsta līmeņa spēlētāji, kas likmes uz tenisu parastajam spēlētājam padara vēl tīkamākas. Lai gai likmju veidu klāsts nav tik iespaidīgs, kā, piemēram, futbolā, pamatlietas tiek nosegtas izcili.   

Šīs un citas tenisa likmes ir iespējams likt gandrīz visos no Sporta-likmes.com izvērtētajiem totalizatoriem. Aicinām iepazītites ar totalizatoru atsauksmēm, lai savu izvēli padarītu vienkāršāku.        

Uzvarētāja noteikšana

Tenisa likmes sporta-likmes.com

Ļoti vienkāršas tenisa likmes, jo atliek izvēlēties vienu no diviem mača dalībniekiem bez papildlaiku iespējām un tamlīdzīgi. Tomēr bez niansēm neiztikt.

Tenisā uzvarētāju noskaidro setos, kuru skaits, atkarībā no turnīra līmeņa, dzimuma, ir atškīrīgs. Ikdienišķajos turnīros uzvarētājs tiek noskaidrots divos vai trīs setos gan vīriešiem, gan sievietēm.

Atšķirības sākas “Grand Slam” turnīros, kādi sezonas kalendārā ir četri – Austrālijā, Francijā, Anglijā un ASV. Tur sievietes paliek pie ierastā formāta, taču vīriem mači var ievilkties līdz pieciem setiem, jo spēlētājam ir jāuzvar trīs seti, iepriekšējo divu vietā. Tāpat “Grand Slam” turnīros ir atšķirīga sistēma ar pēdējo setu taibreikiem.

Ja iepriekš esi iepazinies ar noteikumiem, tad uzvarētāja noteikšana tev problēmas nesagādās.

Pieņemsim, ka Anastasija Sevastova aizvada maču pret Serēnu Viljamsu. Iespējas, ka uzvarēs Viljamsa ir 1.36, kamēr Sevastovai 2.85. Pārejot uz varbūtībām skats vienkāršs – amerikānietes uzvara prognozēta ar 73, 53% iespēju, latvietes 35,09%. Salīdzinoši regulāri novērosi arī 50:50 likmes.

Atsevišķi iespējams noteikt arī katra seta uzvarētāju.

Handikapi

Līdzīgi kā citos sporta veidos, arī šeit mačos ar izteiktiem favorītiem palīdz handikapu likmes uz tenisu.

Tenisa likmes piedāvā divu veidu handikapus – geimu (izspēļu) un setu handikapus, abi pēc būtības nav diez ko sarežģīti, kā varētu šķist. Attiecīgi geimu handikaps dod favorītam (-) geimu skaitu, ar kādu tam jāuzvar, savukārt vājākajam pretiniekam (+) tas jāliedz. Pārsvarā tas attiecas uz visas spēles geimiem kopumā.

Piemēram, Rodžers Federeram izvirzītais handikaps mačā ar Ernestu Gulbi ir -3,5 ar koeficientu 1.72, kamēr Gulbja +3,5 novērtēts ar 1,94. Pieņemsim, ka mačs ievelkas līdz trim setiem un Federers tajā uzvar ar 6-4, 3-6, 6-4. Kopējais rezultāts ir 15-11. Likme uz Federeru ir sekmīga, jo pārsvars ir lielāks par 3,5 geimiem.

Setos ar handikapu  ir vēl vienkāršāk, jo izliktā līnija standartā būs 1,5 (izņemot vīru “Grand Slam), tātad favorītam jāuzvar ar 2-0. 2-1 jau ļaus svinēt panākumu vājākā pretinieka likmei.

Virs/Zem

Šādas tenisa likmes pamatā tiek piemērotas geimiem, taču mēdz arī būt setiem.

Attiecīgi geimos jāprognozē vai tiks aizvadītas vairāk/mazāk izspēles.  Izliktās līnijas atkarīgas no spēlētāju spēku samēra, taču svārtās no ~18,5 līdz pat ~22,5, utt.

Piemēram, spēles likmes starp Aļonu Ostapenko un Eļinu Svitoļinu vēsta par līniju 21,5, kas novērtēta līdzīgi – virs ar 1.80, zem ar 1.90. Mačs noslēdzas ar 6-4; 7-5 divos setos. Elementāri aprēķini liecina, ka kopējais izspēļu skaits ir 22. Tātad uzvar virs likme.

Atkal – setos ir vienkāršāk – atliek izvēlēties starp virs 2,5 vai zem 2,5 setiem (vīru grand slam būs, piemēram 3,5). 2-0 nozīmē, ka uzvar zem, 2-1, ka virs.

Precīzs rezultāts

Šīs likmes uz tenisu ļauj spēlētājam prognozēt gala iznākumu setos. Ar panākumu divos setos varianti ir 2-1,2-0 un otrādi, trijos jeb vīru grand slam iepējas jau ir plašākas; 3-0, 3-1, 3-2 un otrādi.

Ilgtermiņa likmes

Kā jau minēts, tenisā ir vairāki turnīri dažādos līmeņos, un, protams, spēlētājam ir lieliska iespēja prognozēt to uzvarētājus.

Vīriešu un sieviešu līmenī augstākās raudzes turnīri ir Grand Slam, taču sezonas laikā turnīri ir atšķirīgu līmeņu. Viss, kas spēlētājam jādara, ir jāizvēlās potenciālais uzvarētājs. Piemēram, šobrīd vīru 2020.gada French Open favorīts ir Rafaels Nadāls (1,95), sievietēm Simona Halepa (5.50). Svarīgi uzsvērt, ka sieviešu teniss ir ļoti neparedzams, tāpēc ilgtermiņa likmēm ir ļoti augsts risks. Vīriešu augstākā līmeņa tenisā (ATP) turnīri sadalās 250 punktu, kas ir izplatītākie, 500 punktu un prestižie 1000 punktu. Zemākajā līmenī ir Challenger un ITF pāraudzībā esošie turnīri. Tikmēr sieviešu WTA ir “International” , trīs līmeņu “Premier” (5, Mandatory, klasiskais), un citi zemākā līmeņa turnīri.

✅ Labākais tenisa totalizatorsSynottip
✅ Labākās tenisa Live likmesBetsafe
✅ Augstākie tenisa koeficientiLVBet
✅ Labākie tenisa bonusiOlyBet
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz divas stundas
Olybet
Olybet
4.8/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
LVBet
LVBet
5/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Synottip
Synottip
4.4/5
Minimālā iemaksa €5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz divas dienas

Kā veikt tenisa likmes?

Tenisa likmju likšana tiešsaistē var sniegt gan jautras, gan ienesīgas iespējas šīs spēles faniem. Pirms izvēlēties tiešsaistes sporta totalizatoru, ir svarīgi rūpīgi izpētīt pieejamās iespējas un pārliecināties, ka tas ir uzticams un regulēts. Veicot tenisa likmes tiešsaistē, jāņem vērā tādi faktori kā katra mačā iesaistītā spēlētāja forma, spēles vēsture attiecīgajos kortos vai jebkādas traumas, kas varētu apdraudēt viņa sniegumu sacensību laikā. Ņemot vērā šos apsvērumus pirms likmju uzlikšanas, jūs palielināsiet savas izredzes uz panākumiem un varēsiet maksimāli palielināt savu peļņas potenciālu.

Tenisa likmju likšana tiešsaistē var sniegt gan jautras, gan ienesīgas iespējas šīs spēles faniem. Pirms izvēlēties tiešsaistes sporta totalizatoru, ir svarīgi rūpīgi izpētīt pieejamās iespējas un pārliecināties, ka tas ir uzticams un regulēts. Veicot tenisa likmes tiešsaistē, jāņem vērā tādi faktori kā katra mačā iesaistītā spēlētāja forma, spēles vēsture attiecīgajos kortos vai jebkādas traumas, kas varētu apdraudēt viņa sniegumu sacensību laikā. Ņemot vērā šos apsvērumus pirms likmju uzlikšanas, jūs palielināsiet savas izredzes uz panākumiem un varēsiet maksimāli palielināt savu peļņas potenciālu.

1/4
1. solis
Sporta-Likmes.com

Totalizatora izvēle.

Pirmais solis, lai veiktu tenisa likmes tiešsaistē, ir atrast drošu un uzticamu tiešsaistes sporta totalizatoru. Internetā ir pieejami vairāki sporta totalizatori, un ir svarīgi izvēlēties tādu, kas ir drošs un ir saņēmis atbilstošu azartspēļu licenci. Viens no veidiem, kā atrast uzticamu sporta totalizatoru, ir izlasīt citu derību veicēju atsauksmes vai izvēlēties totalizatoru no mūsu mājaslapas, kurus ir izpētījuši šīs industrijas eksperti.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Atveriet kontu un iemaksājiet naudu.

Kad esat atradis labu tiešsaistes sporta totalizatoru, nākamais solis ir atvērt kontu un iemaksāt naudu.Pirms likmju veikšanas jums būs nepieciešams izveidot kontu, un, lai sāktu veikt likmes, kontā parasti būs jāiemaksā nauda. Atkarībā no izvēlētā totalizatora, kontu var papildināt ar kredītkarti, bet citos — ar elektroniskajiem makiem, piemēram, PayPal.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties tenisa maču, uz kuru vēlaties likt likmes.

Kad esat papildinājis savu kontu, nākamais solis ir izvēlēties tenisa notikumu, uz kuru vēlaties likt likmes. Visa gada garumā notiek vairāki dažādi tenisa notikumi, tāpēc jums nevajadzētu rasties problēmām atrast kādu, kas jūs interesē. Kad esat izvēlējies notikumu, nākamais solis ir izvēlēties likmju veidu, ko vēlaties veikt. Vairāk par tenisa likmju veidiem lasiet mūsu mājaslapas sadaļā Tenisa likmes.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet savu likmi un gaidiet rezultātus.

Ceturtais un pēdējais solis ir veikt likmi un gaidīt rezultātus. Lai to izdarītu, vienkārši izvēlieties naudas summu, ko vēlaties likt uz konkrētu iznākumu, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Apstiprināt likmi. Kad likme ir veikta, atliek tikai gaidīt notikuma rezultātus. Ja jūsu likme uzvarēs, jūs saņemsiet vinnestu.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptverošu informāciju, rakstā esam izmantojuši sekojošus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiemMēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstīta uz lasītāju pieprasījumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadījumā sazinieties ar mums, izmantojot šo kontaktformu.

Saistītās lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai likmes uz tenisu ir ienesīgas?

Jā, tenisa likmes var būt ienesīgas.

Kāda veida tenisa likmes ir ieteicams veikt iesācējam?

Ieteicams veikt kopsummas likmes. Kā arī uz spēlētāja uzvaru.

Kāda ir atšķirība starp likmēm uz starpību un kopsummu tenisā?

Kāda starpība, jeb handikaps būs spēlē un kāda būs punktu kopsumma. Likmju apraksti ir pieejami noteikumu sadaļā.

Kārlis Krūmiņš

Kārlis Krūmiņš

Izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors Nodarbojas ar hokeju vairāk kā 10 gadus Totalizatoru kritiķis

Kārlis ir izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors. Sports ir viņa sirdslieta. Kārlim darbā svarīgākais ir faktu precizitāte, godīgums un taisnīgums. Uz doto brīdi Kārlis ir viens no Sporta-likmes.com autoriem, kurš raksta rakstus latviešu valodā. Priecājamies, ka mūsu komandā ir cilvēks, kuram sports un sporta likmes ir sirdslieta.

Par Kārlis Krūmiņš

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli