Live likmes

Live likmes ir salÄ«dzinoÅ”i jauna un strauji augoÅ”a iespēja totalizatoros, kas paver pavisam jaunus un dinamiskus apvārŔņus. Tās piedāvā Ä«paÅ”u izklaides pieredzi, likmju piedāvājumus un peļnas gÅ«Å”anas iespējas.

PriekŔrocības
  • Iespēja likmes veikt spēles reāllaikā
  • Papildus likmes tradicionālajiem likmju piedāvājumiem
Trūkumi
  • Lielāks risks veikt uz emocijām, ne stratēģijā balstÄ«tas likmes
Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Vidējais izmaksas laiks
TonyBet
TonyBet
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
Rabona
Rabona
5/5
11.lv
11.lv
5/5
LVBet
LVBet
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
OlyBet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5
Pafbet
Pafbet
4.4/5

Kas ir live likmes?

Live likmes

Live likmes ir salÄ«dzinoÅ”i jauna un strauji augoÅ”a iespēja totalizatoros, kas paver pavisam jaunus un dinamiskus apvārŔņus. Tās piedāvā Ä«paÅ”u pieredzi izklaides, likmju piedāvājuma un peļnas gÅ«Å”anas iespējās. 

Kā zināms, pamatā spēlētāji var veikt sporta likmes pirms izvēlētā notikuma sākuma. LÄ«dz ko tas ir paveikts, tava likme tiek ā€œiesaldētaā€, iznākumu uzzinot pēc noslēguma vai izvēlēto procesu notikÅ”anas. Iznākums uzvarētāja noskaidroÅ”anā tiek noteikts pēc spēles beigu signāla, vārtu likmes var atrisināties notikuma laikā utml. Likmes veikÅ”anas process ir Ä«ss, tālāk seko mūžīgā gaidÄ«Å”ana.

Laika gaitā totalizatori sapratuÅ”i, ka likmju veikÅ”anas pieredze var bÅ«t krietni dinamiskāka, tāpēc tie izstrādāja sistēmu, kas ļauj spēlētājiem prognozēt dažādu veidu iznākumus notikuma laikā. Tās visi Å”obrÄ«d pazÄ«st kā live likmes.

Piedāvātais formāts var bÅ«t atŔķirÄ«gs ā€“ papildus likmes spēlētājs var veikt starp periodiem, notikuma starplaikos. Taču lielākoties tas iespējams visa notikuma laikā. BÅ«tÄ«bā tiek dota iespēja prognozēt plaÅ”a spektra iznākumus jebkurā notikuma posmā. Likmju veidi, to piedāvājuma biežums atkarÄ«gs no operatora tehnoloÄ£iskajām iespējām.

Tomēr tās nav pieejamas 100% visu notikuma laiku. Totalizators dažādu notikumu rezultātā Ä«slaicÄ«gi slēdz likmju veikÅ”anu, lai, piemēram, koriģētu koeficientus.

Interneta totalizatoriem mÅ«sdienās ir pietiekama tehnoloÄ£iskā kapacitāte, lai nodroÅ”inātu iespēju veikt visdažādākās live likmes. Tāpat tiek piedāvāts sekot notikumiem totalizatora lapā ar tieÅ”raides vai Ä«paÅ”as imitācijas palÄ«dzÄ«bu, kurā reāllaikā tiek norādÄ«ts laukumā notiekoÅ”ais.

Piedāvātie koeficienti ir ļoti mainÄ«gi, ņemot vērā notikuma dinamiskumu. Tas savukārt var nākt gan par labu, gan novest pie nepatÄ«kamiem zaudējumiem. Protams, totalizatori velta ļoti daudz laika, lai izstrādātu pēc iespējas precÄ«zākas sistēmas, citādi tie live likmes nemaz nepiedāvātu. Tomēr lielākas vai mazākas kļūdas pieļauj visi. LÄ«dz ar to spēlētājs ar asu spriestspēju un reakciju potenciāli var pārņemt grožus savās rokās un gÅ«t panākumus.

Tāpat parastā publika ir viegli ietekmējama un, lai gan sākotnēji izliktais koeficients ir precÄ«zs, tirgus Ä«patnÄ«bas tos nedaudz sagrozÄ«s. Saprotams, ka te arÄ« slēpjas mÄ«nuss. Mazāk pieredzējuÅ”i spēlētāji veic savas likmes, balstoties uz emocijām, tāpēc live likmēs tie vēl izteiktāk piedzÄ«vos neveiksmes. NeprecÄ«zus lēmums mēdz izdarÄ«t arÄ« pieredzējuÅ”i spēlētāji un tas ir neizbēgami.

Pret minēto reāllaika notikumu sistēmu jābÅ«t gana kritiskam un piesardzÄ«gam. Tos regulē dzÄ«va persona, kas to dara pietiekoÅ”i precÄ«zi un ātri, taču neizbēgt no dažādām neprecizitātēm, kas pat var bÅ«t gana maldinoÅ”as.

Parasti likmes ā€œdzÄ«vajāā€ iesaka veikt gadÄ«jumos, ja pirms spēles abu komandu izredzes totalizatori vērtē kā ļoti lÄ«dzÄ«gas. Protams, ja spēlētājs gatavs riskēt un ir pārliecināts par savu izvēli jau pirms notikuma, droÅ”i. Tomēr live likmes ļauj sākumā novērot spēles gaitu, koeficientu svārtÄ«bas un tad izdarÄ«t galējo izvēli.

Live likmes vispopulārākās ir futbolā. Å im sporta veidam ir neiedomājami plaÅ”s likmju piedāvājums, kuras pielietojamas arÄ« mača laikā. Tāpat notikumi tā laikā ir gana spraigi un negaidÄ«ti. Tomēr live likmes varēsiet likt gandrÄ«z uz visiem populārākajiem sporta veidiem, tai skaitā hokejutenisu un basketbolu.

Ja totalizatoru spēlē esi jauniņais, sākt ar Ŕāda veida likmēm noteikti nav ieteicams. IepazÄ«sties ar tradicionālo likmju veikÅ”anu, praktizē to, izstādā stratēģijas. Kad jÅ«ties pietiekoÅ”i gatavs un pieredzējis, un uz to norāda arÄ« tavi rezultāti, pamazām vari pievērt uzmanÄ«bu arÄ« Å”im risinājumam. Pārlieku agra live likmju izmantoÅ”ana bez bāzes zināŔanām sagādās tikai galvassāpes un strauju bilances sarukumu.

Kā noprotams, live likmes ir ļoti aizraujoÅ”s likmju veikÅ”anas veids, kas, iespējams, pateicoties tehnoloÄ£iju attÄ«stÄ«bai un to risinājumiem. Ja esi pietiekami veiksmÄ«gs parastajās likmēs, arÄ« ā€œdzÄ«vajāā€ varētu bÅ«t potenciāls. Galvenais saprast visus iespējamos aspektus, spēlēt ar vēsu galvu, vienlaicÄ«gi spējot ātri izdarÄ«t lēmumus un neapjukt koeficientu svārstÄ«bās.

Esam izvērtējuÅ”i labākos live likmju totalizatorus:

Labākie totalizatori live likmēm pēc kategorijas

šŸ† Labākais Live likmju totalizatorsOptibet
šŸ’° Labākie Live likmju koeficientiBetsafe
šŸŽ„ Live likmes ar tieÅ”raidiOlyBet
šŸ“± Labākā Live likmju lietotneLVBet
Olybet
OlyBet
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Optibet
Optibet
4.6/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
LVBet
LVBet
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena

Kā veikt live likmes?

Live likmes var bÅ«t ļoti ienesÄ«gs derÄ«bu veids, lai gan tas prasa rÅ«pÄ«gu analÄ«zi un stratēģisku pieeju. Daudzi sporta totalizatori tagad piedāvā virkni spēļu likmju iespēju tiem, kas vēlas pēc iespējas ātrāk iesaistÄ«ties spēlēs. Live likmes ir jāveic ātri, tāpēc praktizējieties pieņemt ātrus lēmumus, lai kļūtu pārliecinātāki par turpmākajām likmju likÅ”anas iespējām reāllaikā.

1/5
1. solis
Sporta-Likmes.com

Izvēlieties licencētu un droÅ”u sporta totalizatoru.

Pirmais solis, lai sāktu veikt live likmes, ir izvēlēties cienÄ«jamu sporta totalizatoru. TieÅ”saistē ir pieejami ļoti daudzi totalizatori ar iespaidÄ«giem bonusiem, tāpēc ir svarÄ«gi veikt nelielu izpēti, lai atrastu kādu, kas ir uzticams un piedāvā labus koeficientus, jo solÄ«tais bonusu apmērs nelicencētā totalizatorā negarantē droŔību. Licencētus totalizatorus live likmēm vari apskatÄ«t Å”ajā sadaļā.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Izveidojiet kontu.

Kad esat izvēlējies sporta totalizatoru, jums būs jāizveido konts. Šis process parasti aizņem tikai dažas minūtes, un tajā ir jānorāda daži personīgie dati, piemēram, vārds, uzvārds un adrese.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Veiciet naudas iemaksu savā kontā.

Pēc konta izveides jums tajā būs jāiemaksā nauda, lai varētu veikt likmes. Lielākā daļa sporta totalizatoru pieņem kredītkartes un debetkartes, kā arī e-maksājumus, piemēram, PayPal vai Skrill. Naudas summa, ko varat iemaksāt savā kontā, ir atkarīga no sporta totalizatora, kuru izmantojat.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Atrodiet notikumu, uz kuru vēlaties likt likmes.

Kad esat iemaksājis naudu savā kontā, varat sākt veikt likmes! Lai to izdarÄ«tu, vienkārÅ”i atrodiet notikumu, uz kuru vēlaties likt likmes, un noklikŔķiniet uz likmes, kuru vēlaties likt, koeficienta. Tad jÅ«su likme tiks pievienota jÅ«su likmju kuponam, kas atrodas ekrāna labajā pusē.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Ievadiet savu likmi un apstipriniet savu likmi.

Pēc likmju pievienoÅ”anas likmju lapai vienkārÅ”i ievadiet naudas summu, ko vēlaties likt (tā saucamo likmi), un noklikŔķiniet uz Apstiprināt likmi. TiklÄ«dz bÅ«siet apstiprinājis savu likmi, tā tiks veikta, un JÅ«s to varēsiet redzēt savā likmju vēsturē.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptveroŔu informāciju, rakstā esam izmantojuŔi sekojoŔus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstÄ«ta uz lasÄ«tāju pieprasÄ«jumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadÄ«jumā sazinieties ar mums, izmantojot kontaktformu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā darbojas live likmes?

ReÄ£istrējaties un veiciet iemaksu savā kontā. TieÅ”raides likmes jÅ«s varat veikt spēles laikā.

Vai varu pieprasīt izmaksu no live likmēm?

JÅ«s varat pieprasÄ«t izmaksu no tieÅ”raides likmēm. Kad jÅ«su likme ir laimējusi, pieprasiet tās izmaksu.

Vai live likmes var atcelt?

TieÅ”raides likmes nevar atcelt. Esiet vērÄ«gi.

Edmunds CÄ«rulis

Edmunds CÄ«rulis

šŸ“ Totalizatoru kritiÄ·is šŸ€ Basketbola analÄ«tiÄ·is šŸ“‘ TopoÅ”ais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds CÄ«rulis
14 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!