Sporta likmju un Totalizatoru ceļvedis
ā†’
Totalizatoru bonusi

Totalizatoru bonusi

Katram biznesam ir svarÄ«gi iegÅ«t jaunus klientus vai noturēt esoÅ”os. LÄ«dzÄ«gi ir arÄ« ar totalizatoriem. Talkā nāk totalizatora bonusi, kas attiecÄ«gi piesaista jaunus klientus vai sekmē esoÅ”o noturÄ“Å”anu.

PriekŔrocības
  • Iespeja gÅ«t bezriska likmes
  • Lojalitātes un VIP programmas lietotāju priekÅ”rocÄ«bas
Trūkumi
  • Sarežģīti noteikumi un bonusu ierobežojumi
Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Vidējais izmaksas laiks
TonyBet
TonyBet
5/5
Betplays.com
Betplays
5/5
LVBet
LVBet
5/5
Rabona
Rabona
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
11.lv
11.lv
5/5
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
OlyBet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5

Vai visi totalizatori piedāvā bonusus?

Totalizatoru bonusi sporta-likmes.com

Pārsvarā fokuss ir uz reÄ£istrācijas bonusiem, taču neiztikt arÄ« bez dažādiem Ä«paÅ”iem piedāvājumiem esoÅ”ajiem klientiem dažādos laika posmos. Ņemot vērā, ka tos piedāvā katrs sevi cienoÅ”s totalizators, konkurence ir pamatÄ«ga.

Ļoti svarīgi pirms to izmantoŔanas iepazīties ar noteikumiem, lai nerastos lieki pārsteigumi.

Esam izvērtējuÅ”i labākos Latvijas totalizatorus un to piedāvātos bonusus.

Labākie totalizatoru bonusi pēc kategorijas

šŸŽ Labākie reÄ£istrācijas bonusiBetsafe
šŸ¤ Labākā lojalitātes programmaSynottip
šŸ’Ž Labākie Ä«paÅ”ie piedāvājumiOlyBet
šŸ† Labākās bezriska likmesOptibet

Totalizatoru bonusu veidi

Bonusu veidi totalizatoros
šŸŽ ReÄ£istrācijas bonusiBonusi, ko dot jaunajiem spēlētājiem pēc reÄ£istrācijas. Parasti tās ir bezriska likmes.
šŸ¤ Lojalitātes programmaBonusi un priekÅ”rocÄ«bas pastāvÄ«gajiem klientiem.
šŸ“£ ÄŖpaÅ”ie piedāvājumiPiedāvājumi, kas saistÄ«ti ar Ä«paÅ”iem sporta notikumiem, piemēram, Pasaules vai Eiropas čempionāti.

Reģistrācijas bonusi

Kā jau noprotams, Å”is bÅ«s pirmais bonuss, kuru pamanÄ«si totalizatorā. To saņemsi reÄ£istējoties un/vai veicot pirmo iemaksu. To iegÅ«Å”anai parasti jānorāda bonusa kods, kas ir svarÄ«gi, ja gribi to iegÅ«t. Tāpat lielākajā daļā gadÄ«jumu to var neizmantot, ja nav lielas nepiecieÅ”amÄ«bas.

IzplatÄ«tākie totalizatora bonusi reÄ£istrācijai ir bezriska likmes. Piemēram, 11.lv piedāvā izmantot 3Ɨ11 eiro likmes. AttiecÄ«gi spēlētājs veic iemaksu (vismaz 10 eiro), veic 11 eiro likmi ar minimālo koeficientu 1.50. Ja tā uzvar, laimests ir tavs, ja ne, totalizators tavā kontā atgriež likmes summu. LÄ«dz ar to minētajā piemērā zaudējumu gadÄ«jumā iespējams atgÅ«t pat 33 eiro.

Cita iespēja ir apgrozÄ«juma bonusi. Spēlētājs reÄ£istrējoties saņem papildu naudas summu, taču, lai to iegÅ«tu, viņam jāveic noteikts totalizatora apgrozÄ«jums. Piemēram, Olybet piedāvā izvēlēties starp 20, 50 un 100 eiro naudas bonusu, atkarÄ«bā no veiktās iemaksas. Teiksim, iemaksājot 20 eiro, spēlētājam ir iespēja saņemt tikpat lielu naudas bonusu, taču sporta likmēs jāapgroza vismaz 200 eiro.

Totalizatori mēdz bÅ«t arÄ« Ä«paÅ”i dāsni, bez jebkādiem noteikumiem pieŔķirot kādu naudas summu par reÄ£istrāciju. Latvijā Ŕādi dara Pafbet, kas katram jaunajam klientam pēc iemaksas pieŔķir papildu piecus eiro.

Betsafe
LÄ«dz ā‚¬20 Likmēs Bez Riska + 20 Bezriska Griezieni
Spēlēt
Klondaika
50ā‚¬ Likmēs Bez Riska
Spēlēt
LVBet
100% Bezriska Likme ā‚¬25 vērtÄ«bā
Spēlēt
Olybet
Bezriska Likme ā‚¬25 + bezmaksas likme ā‚¬10
Spēlēt

Lojalitātes programma

Pastāvīgajiem spēlētājiem totalizatori automātiski ļauj piedalīties lojalitātes programmā, kurā pieejami dažāda veida bonusi.

BÅ«tÄ«ba ir pavisam vienkārÅ”a. Spēlētājs veic sporta likmes, par ko viņŔ, balstoties uz noteikumiem, saņem attiecÄ«go punktu skaitu. Punkti tiek krāti, sasniedzot noteiktos lÄ«meņus, kas padara programmu un punktu krāŔanu vēl simpātiskāku.  IegÅ«tos punktus iespējams apmainÄ«t pret naudas lÄ«dzekļiem. Piemēram, Optibet 1250 VIP punktus iespējams apmainÄ«t pret 1eur.

Tāpat totalizatori laiku pa laikam izsludina Ä«paÅ”as akcijas, kurās sakrājot nepiecieÅ”amo punktu skaitu iespējams, piemēram, doties ceļojumā, iegÅ«t lielākas naudas un citas balvas.

Šādi totalizatora bonusi bÅ«s patÄ«kami lojāliem un aktÄ«viem likmju veicējiem. Operators savā ziņā ar lojalitātes programmu palÄ«dzÄ«bu ļauj potenciāli kaut daļēji kompensēt zaudējumus vai iegÅ«t papildu lÄ«dzekļus likmēm un iepriecināt sevi ar dažādām dāvanām.

ÄŖpaÅ”ie piedāvājumi

Regulārie un mazāk regulārie totalizatora bonusi pārvarā tiek balstīti uz dažādiem sporta notikumiem. Pasaules, Eiropas čempionāti, klubu, individuālie notikumu un tamlīdzīgi. Attiecīgi bonusi tiek saņemti attiecīgā notikuma ietvaros vai, balstoties uz tiem, jāizpilda kāds uzdevums.

IegÅ«stamais bonuss lielākajā daļā gadÄ«jumu, visticamāk, bÅ«s bezriska likmju formā. Piemēram, Optibet piedāvā iegÅ«t bezriska likmes uz UEFA Čempionu lÄ«gas notikumiem. Kādā no situācijām spēlētājam jāiemaksā vismaz 50 eiro, lai iegÅ«tu 5 eiro bezriska likmi. Tālāk nepiecieÅ”ams apgrozÄ«t 75 eiro uz attiecÄ«gā turnÄ«ra spēlēm, lai saņemtu vēl 15 eiro bezriska likmi.

Tikmēr Pafbet, piemēram, piedāvā veikt likmes uz notikumiem un papildus vēl piedalÄ«ties prognožu spēlē ar iespēju iegÅ«t 20 eiro bonusu. Laiku pa laikam totalizatori salÄ«dzinoÅ”i negaidÄ«ti mēdz arÄ« piedāvāt ļoti simpātiskus bonusus, taču tas notiek gana reti.

Totalizatora bonusi ir laba iespēja iegÅ«t papildu labumu no spēlÄ“Å”anas, taču to iegÅ«Å”anai un izmantoÅ”anai noteikti nav jābÅ«t paÅ”mērÄ·im. Akla dzÄ«Å”anās pēc bonusiem tikai izsitÄ«s tevi no ritma un rosinās zaudējumu sērijas.

Kā iegūt labākos bonusus?

Ideāls sporta derÄ«bu bonuss tieÅ”saistē var bÅ«t ļoti noderÄ«gs, lai maksimāli izmantotu savu laiku un naudu. Lai atrastu Ŕādu piedāvājumu, ir jāveic neliela izpēte, jo ir gan jāizprot, kādas akcijas ir pieejamas dažādās derÄ«bu vietnēs, gan arÄ« jāpārliecinās par to, vai Å”ie piedāvājumi atbilst jÅ«su vajadzÄ«bām un stratēģijai. Turklāt ir svarÄ«gi arÄ« apzināties, ka noteikumi un nosacÄ«jumi dažādās vietnēs var atŔķirties, un tas nozÄ«mē, ka jums vienmēr rÅ«pÄ«gi jāizlasa katrs no tiem, pirms izvēlaties piedalÄ«ties. Visbeidzot, tiklÄ«dz esat atradis sev piemērotu piedāvājumu, tā priekÅ”rocÄ«bu pilnÄ«ga izmantoÅ”ana, veicot derÄ«bas gudri, palÄ«dzēs jums nodroÅ”ināt maksimālu iespējamo peļņu, vienlaikus samazinot zaudējumus.

1/5
1. solis
Sporta-Likmes.com

Salīdziniet bonusus.

Pirmais solis, lai saņemtu sporta derÄ«bu bonusu, ir izpētÄ«t dažādus bonusu veidus, kas ir pieejami. Ir daudz dažādu bonusu veidu, un katram no tiem ir savas prasÄ«bas. Dažiem bonusiem var bÅ«t nepiecieÅ”ams veikt iemaksu, bet citi var bÅ«t pieejami bez iemaksas. Ir svarÄ«gi izpētÄ«t katra bonusa prasÄ«bas, pirms tā saņemÅ”anas.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Atrodiet savām vajadzībām atbilstoŔu bonusu.

Kad esat izpētījis dažādus bonusu veidus, jums jāatrod tāds bonuss, kas atbilst jūsu vajadzībām. Pirms izlemjat, kuru bonusu pieprasīt, jums jāapsver bonusa apmērs, derību prasības, kā arī tā noteikumi un nosacījumi.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Atbilst prasībām.

Kad esat atradis bonusu, kuru vēlaties saņemt, jums jāatbilst prasÄ«bām, lai to saņemtu. Piemēram, ja totalizators pieprasa veikt iemaksu, lai saņemtu bonusu, jums tas bÅ«s jāizdara. Pirms bonusa saņemÅ”anas, pārliecinieties, vai izprotat visas prasÄ«bas.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Bonusa saņemÅ”ana.

Pēc tam, kad esat pārliecinājies par to, vai bonuss jums Ŕķiet piesaistoÅ”s un esat izpratis visas ar to saistÄ«tās prasÄ«bas, varat doties uz izvēlēto totalizatoru, lai saņemtu bonusu ā€” parasti tas ietver koda ievadÄ«Å”anu vai klikŔķi uz saites reÄ£istrācijas laikā. Kad bÅ«siet pieprasÄ«jis bonusu, tas tiks pievienots jÅ«su konta bilancei, ko varēsit izmantot, veicot likmes.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Rūpīgi izmantojiet bonusu.

Kad esat pieprasÄ«jis sporta derÄ«bu bonusu, ir svarÄ«gi to izmantot uzmanÄ«gi. Daudziem bonusiem ir noteiktas apgrozÄ«jumu prasÄ«bas, kas nozÄ«mē, ka pirms vinnestu izņemÅ”anas jums bÅ«s jāapgroza noteikta naudas summa. Pirms bonusa izmantoÅ”anas pārliecinieties, ka esat sapratis visus noteikumus un nosacÄ«jumus, lai nerastos nepatÄ«kami pārsteigumi.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgu laiku aizņem bonusa saņemÅ”ana?

Bonusa saņemÅ”ana aizņem 3-5 minÅ«tes. AtkarÄ«bā no tā cik ātri veicat iemaksu.

Vai reÄ£istrÄ“Å”anās bonusiem ir derÄ«guma termiņŔ?

Visiem bonusiem ir derÄ«guma termiņŔ. IepazÄ«staties ar tiem noteikumos.

Vai tiek piedāvāti bonusi jau esoÅ”ajiem spēlētājiem?

Bonusi tiek piedāvāti arÄ« jau esoÅ”ajiem klientiem. Kā piemēram lojalitātes programma.

Edmunds CÄ«rulis

Edmunds CÄ«rulis

šŸ“ Totalizatoru kritiÄ·is šŸ€ Basketbola analÄ«tiÄ·is šŸ“‘ TopoÅ”ais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds CÄ«rulis
14 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!