Sporta likmju un Totalizatoru ceļvedis
Totalizatoru bonusi
Klausīties

Totalizatoru bonusi

Katram biznesam ir svarīgi iegūt klientus vai noturēt esošos. Līdzīgi ir arī ar totalizatoriem. Talkā nāk totalizatora bonusi, kas attiecīgi piesaista jaunus klientus vai sekmē esošo noturēšanu.

Labākie totalizatoru bonusi

Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
Apgrozīšanas nosacījumi
Olybet
Olybet
4.8/5

Rabona
Rabona
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5

Klondaika
Klondaika
5/5

LVBet
LVBet
5/5

Optibet
Optibet
4.6/5

Pafbet
Pafbet
4.4/5

Synottip
Synottip
4.4/5

Sporta-Likmes.com
Fenikss
4.6/5

William Hill
William Hill
5/5

Totalizatoru bonusi

Totalizatoru bonusi sporta-likmes.com

Pārsvarā fokuss ir uz reģistrācijas bonusiem, taču neiztikt arī bez dažādiem īpašiem piedāvājumiem esošajiem klientiem dažādos laika posmos. Ņemot vērā, ka tos piedāvā katrs sevi cienošs totalizators, konkurence ir pamatīga.

Ļoti svarīgi pirms to izmantošanas iepazīties ar noteikumiem, lai nerastos lieki pārsteigumi.

Esam izvērtējuši labākos Latvijas totalizatorus un to piedāvātos bonusus:

🎁 Labākie reģistrācijas bonusiBetsafe
🤝 Labākā lojalitātes programmaSynottip
💎 Labākie īpašie piedāvājumiOlyBet
🏆 Labākās bezriska likmesOptibet

Totalizatoru bonusu veidi

Bonusu veidi totalizatoros
🎁 Reģistrācijas bonusiBonusi, ko dot jaunajiem spēlētājiem pēc reģistrācijas. Parasti tās ir bezriska likmes.
🤝 Lojalitātes programmaBonusi un priekšrocības pastāvīgajiem klientiem.
📣 Īpašie piedāvājumiPiedāvājumi, kas saistīti ar īpašiem sporta notikumiem, piemēram, Pasaules vai Eiropas čempionāti.

Reģistrācijas bonusi

Kā jau noprotams, šis būs pirmais bonuss, kuru pamanīsi totalizatorā. To saņemsi reģistējoties un/vai veicot pirmo iemaksu. To iegūšanai parasti jānorāda bonusa kods, kas ir svarīgi, ja gribi to iegūt. Tāpat lielākajā daļā gadījumu to var neizmantot, ja nav lielas nepieciešamības.

Izplatītākie totalizatora bonusi reģistrācijai ir bezriska likmes. Piemēram, 11.lv piedāvā izmantot 3×11 eiro likmes. Attiecīgi spēlētājs veic iemaksu (vismaz 10 eiro), veic 11 eiro likmi ar minimālo koeficientu 1.50. Ja tā uzvar, laimests ir tavs, ja ne, totalizators tavā kontā atgriež likmes summu. Līdz ar to minētajā piemērā zaudējumu gadījumā iespējams atgūt pat 33 eiro.

Cita iespēja ir apgrozījuma bonusi. Spēlētājs reģistrējoties saņem papildu naudas summu, taču, lai to iegūtu, viņam jāveic noteikts totalizatora apgrozījums. Piemēram, Olybet piedāvā izvēlēties starp 20, 50 un 100 eiro naudas bonusu, atkarībā no veiktās iemaksas. Teiksim, iemaksājot 20 eiro, spēlētājam ir iespēja saņemt tikpat lielu naudas bonusu, taču sporta likmēs jāapgroza vismaz 200 eiro.

Totalizatori mēdz būt arī īpaši dāsni, bez jebkādiem noteikumiem piešķirot kādu naudas summu par reģistrāciju. Latvijā šādi dara Pafbet, kas katram jaunajam klientam pēc iemaksas piešķir papildu piecus eiro.

Betsafe
Bezriska Likme Līdz €50 + 30 Bezriska Griezieni
Spēlēt
Klondaika
50€ Likmēs Bez Riska
Spēlēt
LVBet
100% Naudas Atmaksa Līdz 20€
Spēlēt
Olybet
50€ Bonusa likmes
Spēlēt

Lojalitātes programma

Pastāvīgajiem spēlētājiem totalizatori automātiski ļauj piedalīties lojalitātes programmā, kurā pieejami dažāda veida bonusi.

Būtība ir pavisam vienkārša. Spēlētājs veic sporta likmes, par ko viņš, balstoties uz noteikumiem, saņem attiecīgo punktu skaitu. Punkti tiek krāti, sasniedzot noteiktos līmeņus, kas padara programmu un punktu krāšanu vēl simpātiskāku.  Iegūtos punktus iespējams apmainīt pret naudas līdzekļiem. Piemēram, Optibet 1250 VIP punktus iespējams apmainīt pret 1eur.

Tāpat totalizatori laiku pa laikam izsludina īpašas akcijas, kurās sakrājot nepieciešamo punktu skaitu iespējams, piemēram, doties ceļojumā, iegūt lielākas naudas un citas balvas.

Šādi totalizatora bonusi būs patīkami lojāliem un aktīviem likmju veicējiem. Operators savā ziņā ar lojalitātes programmu palīdzību ļauj potenciāli kaut daļēji kompensēt zaudējumus vai iegūt papildu līdzekļus likmēm un iepriecināt sevi ar dažādām dāvanām.

Īpašie piedāvājumi

Regulārie un mazāk regulārie totalizatora bonusi pārvarā tiek balstīti uz dažādiem sporta notikumiem. Pasaules, Eiropas čempionāti, klubu, individuālie notikumu un tamlīdzīgi. Attiecīgi bonusi tiek saņemti attiecīgā notikuma ietvaros vai, balstoties uz tiem, jāizpilda kāds uzdevums.

Iegūstamais bonuss lielākajā daļā gadījumu, visticamāk, būs bezriska likmju formā. Piemēram, Optibet piedāvā iegūt bezriska likmes uz UEFA Čempionu līgas notikumiem. Kādā no situācijām spēlētājam jāiemaksā vismaz 50 eiro, lai iegūtu 5 eiro bezriska likmi. Tālāk nepieciešams apgrozīt 75 eiro uz attiecīgā turnīra spēlēm, lai saņemtu vēl 15 eiro bezriska likmi.

Tikmēr Pafbet, piemēram, piedāvā veikt likmes uz notikumiem un papildus vēl piedalīties prognožu spēlē ar iespēju iegūt 20 eiro bonusu. Laiku pa laikam totalizatori salīdzinoši negaidīti mēdz arī piedāvāt ļoti simpātiskus bonusus, taču tas notiek gana reti.

Totalizatora bonusi ir laba iespēja iegūt papildu labumu no spēlēšanas, taču to iegūšanai un izmantošanai noteikti nav jābūt pašmērķim. Akla dzīšanās pēc bonusiem tikai izsitīs tevi no ritma un rosinās zaudējumu sērijas.

Kā iegūt labākos bonusus?

Ideāls sporta derību bonuss tiešsaistē var būt ļoti noderīgs, lai maksimāli izmantotu savu laiku un naudu. Lai atrastu šādu piedāvājumu, ir jāveic neliela izpēte, jo ir gan jāizprot, kādas akcijas ir pieejamas dažādās derību vietnēs, gan arī jāpārliecinās par to, vai šie piedāvājumi atbilst jūsu vajadzībām un stratēģijai. Turklāt ir svarīgi arī apzināties, ka noteikumi un nosacījumi dažādās vietnēs var atšķirties, un tas nozīmē, ka jums vienmēr rūpīgi jāizlasa katrs no tiem, pirms izvēlaties piedalīties. Visbeidzot, tiklīdz esat atradis sev piemērotu piedāvājumu, tā priekšrocību pilnīga izmantošana, veicot derības gudri, palīdzēs jums nodrošināt maksimālu iespējamo peļņu, vienlaikus samazinot zaudējumus.

1/5
1. solis
Sporta-Likmes.com

Salīdziniet bonusus.

Pirmais solis, lai saņemtu sporta derību bonusu, ir izpētīt dažādus bonusu veidus, kas ir pieejami. Ir daudz dažādu bonusu veidu, un katram no tiem ir savas prasības. Dažiem bonusiem var būt nepieciešams veikt iemaksu, bet citi var būt pieejami bez iemaksas. Ir svarīgi izpētīt katra bonusa prasības, pirms tā saņemšanas.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Atrodiet savām vajadzībām atbilstošu bonusu.

Kad esat izpētījis dažādus bonusu veidus, jums jāatrod tāds bonuss, kas atbilst jūsu vajadzībām. Pirms izlemjat, kuru bonusu pieprasīt, jums jāapsver bonusa apmērs, derību prasības, kā arī tā noteikumi un nosacījumi.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Atbilst prasībām.

Kad esat atradis bonusu, kuru vēlaties saņemt, jums jāatbilst prasībām, lai to saņemtu. Piemēram, ja totalizators pieprasa veikt iemaksu, lai saņemtu bonusu, jums tas būs jāizdara. Pirms bonusa saņemšanas, pārliecinieties, vai izprotat visas prasības.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Bonusa saņemšana.

Pēc tam, kad esat pārliecinājies par to, vai bonuss jums šķiet piesaistošs un esat izpratis visas ar to saistītās prasības, varat doties uz izvēlēto totalizatoru, lai saņemtu bonusu — parasti tas ietver koda ievadīšanu vai klikšķi uz saites reģistrācijas laikā. Kad būsiet pieprasījis bonusu, tas tiks pievienots jūsu konta bilancei, ko varēsit izmantot, veicot likmes.

5. solis
Sporta-Likmes.com

Rūpīgi izmantojiet bonusu.

Kad esat pieprasījis sporta derību bonusu, ir svarīgi to izmantot uzmanīgi. Daudziem bonusiem ir noteiktas apgrozījumu prasības, kas nozīmē, ka pirms vinnestu izņemšanas jums būs jāapgroza noteikta naudas summa. Pirms bonusa izmantošanas pārliecinieties, ka esat sapratis visus noteikumus un nosacījumus, lai nerastos nepatīkami pārsteigumi.

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgu laiku aizņem bonusa saņemšana?

Bonusa saņemšana aizņem 3-5 minūtes. Atkarībā no tā cik ātri veicat iemaksu.

Vai reģistrēšanās bonusiem ir derīguma termiņš?

Visiem bonusiem ir derīguma termiņš. Iepazīstaties ar tiem noteikumos.

Vai tiek piedāvāti bonusi jau esošajiem spēlētājiem?

Bonusi tiek piedāvāti arī jau esošajiem klientiem. Kā piemēram lojalitātes programma.

Edmunds Cīrulis

Edmunds Cīrulis

Totalizatoru kritiķis Basketbola analītiķis Topošais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds Cīrulis

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli