Sporta likmju un Totalizatoru ceļvedis
Totalizatora stratēģija

Totalizatora stratēģija

Totalizatora stratēģija ir veids kā padarīt savu spēli sistematizētāku un potenciāli ienesīgāku. Interneta plašumos saskarsies ar vairākām patiesām un mazāk patiesām stratēģijām, tāpēc vienmēr jābūt kritiskam. Šeit iepazīsies ar divām bāzes stratēģijām, kas palīdzēs tavam ceļam būt stabilam un veiksmīgam.

Izmēģini savu stratēģiju šajos totalizatoros

Kārtot pēc:
Jaunākie
Reitings
Bonusa summa
Izmaksas laiks
LVBet
LVBet
5/5
Klondaika
Klondaika
5/5
Rabona
Rabona
5/5
William Hill
William Hill
5/5
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Olybet
Olybet
4.8/5
Optibet
Optibet
4.6/5
Fenikss
Fenikss
4.6/5
Pafbet
Pafbet
4.4/5

Līdzekļu pārvaldība (bankroll management)

Totalizatora stratēģija sporta-likmes.com

Līdzekļu pārvaldība ir ļoti svarīga totalizatora stratēģija, neatkarīgi no tā, cik nopietni plāno veikt sporta likmes. Lai būtu veiksmīgs, nepieciešams samiksēt savas zināšanas ar nelielu devu matemātiskas precizitātes.

Pat, ja tu ar totalizatoru palīdzību vēlies tikai padarīt sporta pārraižu skatīšanos aizraujošāku, tev jāzina, kā reālistiski pārvaldīt tam paredzēto naudu.

Seko trīs zemāk minētajiem soļiem, lai pārvaldītu savus līdzekļus kā profesionālis.

Soļi efektīvākai līdzekļu pārvaldībai

Nosaki spēlei pieejamo līdzekļu lielumu

Cik naudas tev vajadzētu iemaksāt spēles kontā? Atbilde slēpjas personīgajā finanšu situācijā un komforta līmenī. Nekad veic likmes ar līdzekļiem, kurus nevari atļauties zaudēt. Dažādiem cilvēkiem šī izpratne ir atšķīrīga, tāpēc skaties uz to pēc iespējas objektīvāk. Iedomājies, ka tas ir augsta riska ieguldījums.

Kad esi noteicis brīvo līdzekļu summu, izlem, cik esi gatavs investēt, atkarībā no savas aktivitātes. Tālāk jau ir svarīgi pieturēties pie izvēlētā cipara un nepārvērtēt savas iespējas. Azartspēles ir jāspēlē atbildīgi.

Nosaki likmes izmēru

Kad esi noteicis pieejamos līdzekļus, izlem, cik daudz liksi uz vienu notikumu. Iesācējiem ir svarīgi turēties vienā līmenī.

Konservatīviem likmju veicējiem vienā likmē vajadzētu izmantot 1%-2% no kopējiem līdzekļiem. Ja esi agresīvāks, ~3%, ja pavisam pārliecināts par savām zināšanām tad 4%-5%. Disciplīnas nolūkos gan ieteicams atrasties 1%-3% procentu robežās. Profesionāļi reti kad izmanto vairāk par 1%, taču jāņem vērā, ka apjomi ir pavisam citi.

Ik pa laikam pārskati noteiktos limitus

Likmju veikšana ir ļoti dinamisks process, tāpēc totalizatora stratēģija ik pēc noteikta perioda, vai atkarībā no situācijas ir jāpārskata.

Samazini likmes izmēru, ja esi zaudējumu sērijā un līdzekļi pazūd ātrāk nekā plānots. Ļoti svarīgi ir nedzīties pakaļ zaudējumiem un nepalielināt limitus, lai “atgūtos”. Likmes samazināšana palīdzēs nezaudēt pārāk daudz īsā laika periodā.

Ja esi uzvaru sērijā riska robežās vari arī palielināt iepriekš noteiktos limitus, taču ļoti piesardzīgi un pārdomāti, jo līdzekļu pārvaldība noteikti nav par izplūdušām robežām.

Tāpat, ja veic likmes izklaide nolūkos, kopējo izmantojamo līdzekļu samazināšana būs tieši laikā. Šādi tu spēlē paliksi ilgāk un varēsi veikt vairāk likmju.

Kā kontrolēt savus līdzekļus?

Sporta derības tiešsaistē var būt aizraujošs veids, kā izbaudīt spēli, taču derību veicējiem ir svarīgi izveidot stratēģiju, lai kontrolētu savus izdevumus. Galvenais ir iepriekš noteikt budžetu, pamatojoties uz savu personīgo finansiālo situāciju. Pirms ienākošo likmju uzlikšanas nosakiet, cik daudz naudas esat gatavs riskēt, un pārliecinieties, ka esat gatavs to ievērot.

1/4
1. solis
Sporta-Likmes.com

Budžeta noteikšana.

Pirmais solis, lai kontrolētu savus izdevumus, veicot sporta derības tiešsaistē, ir noteikt budžetu. Nosakiet, cik daudz naudas varat atļauties zaudēt, neradot finansiālas grūtības, un ievērojiet šo summu. Svarīgi ir arī atcerēties, ka derībās drīkst likt tikai to naudu, ko varat atļauties zaudēt.

2. solis
Sporta-Likmes.com

Meklējiet labākos koeficientus.

Veicot sporta derības tiešsaistē, ir svarīgi meklēt labākos koeficientus. Ir vairāki tiešsaistes sporta totalizatori, kas piedāvā dažādus sporta notikumu koeficientus. Izpētot koeficientus, jūs varat būt droši, ka par savām likmēm saņemsiet vislabāko iespējamo vērtību.

3. solis
Sporta-Likmes.com

Izvairieties no zaudējumu vajāšanas.

Veicot sporta derības tiešsaistē, ir svarīgi izvairīties no zaudējumu vajāšanas. Ja jūs zaudējat vairāk naudas, nekā varat atļauties zaudēt, ir nepieciešamsi pārtraukt jebkādas sporta derības vai azartspēles. Zaudējumu vajāšana novedīs tikai pie vēl lielākām finansiālām grūtībām.

4. solis
Sporta-Likmes.com

Ievērojiet savu stratēģiju.

Veicot sporta derības tiešsaistē, ir svarīgi ievērot savu stratēģiju un pieturēties pie tās. Neļaujieties kārdinājumam likt likmes pēc patikas vai veikt likmes, kas neatbilst jūsu stratēģijai. Ievērojot savu stratēģiju, ilgtermiņā jums būs lielākas izredzes gūt panākumus.

Vērtības likmes

Šķietami sarežģīta, taču ļoti noderīga totalizatora stratēģija. Šeit nepieciešamas zināšanas par varbūtībām un koeficientiem, un sportu kā tādu. Labā ziņa gan ir tāda, ka dažādos resuros spēlētāji mēdz atrast likmēs “vērtību” tavā vietā.

Totalizatora izliktās prognozes par kādu notikumu saucamas par vērtības likmēm. Tad, ja, balstoties uz objektīviem apstākļiem, spēlētājs uzskata, ka attiecīgā notikuma varbūtība ir lielāka nekā norāda koeficients. Šādi teorētiski iespējams gūt priekšrocības ilgtermiņā.

Taču pirms plašāk iepazīties ar vērtības likmju nozīmi, vērts saprast, ka totalizatoros strādā profesionāļi, kuri ar savu zināšanu palīdzību izliek koeficientus maksimāli precīzi un objektīvi. Amateriska prognozēšana novestu tikai pie bankrota.

Vērtības likmes situācijas sportā var notikt, ja tirgū nonāk jauna informācija. Teiksim, izmaiņas sastāvā vai atslēgas spēlētāja trauma. Protams, augstākā līmeņa totalizatori reaģēs nekavējoties un pielāgos koeficientus jaunajai situācijai.

Citi tam sekos, tomēr koeficientu pielāgošana tiem var paņemt minūtes vai pat stundas. Līdz tam brīdim piedāvājumā atradīsies koeficienti, kas neatbilst realitātei.

Tāpat totalizatori mēdz izlikt lielākus koeficientus, balstoties uz tirgus iemesliem vai klasisku spēlētāju uzvedību, piemēram, aklu favorītu atbalstīšanu.

Līdz ar to totalizatoru izliktajos koeficientos mēdz būt dažādas neprecizitātes, atliek tikai meklēt situācijas, kurās tas varētu notikt. Ir vairāki resursi, kuros sekot koeficientu svārstībām.

Vērtību iespējams atrast arī mazāk populārās sporta līgās un veidos, atkarībā no tā, cik lielu uzmanību bukmeikeru komanda tiem pievērš. Piemēram, Polijas otrās līgas futbola klubs paliek bez pirmā vārtsarga, taču totalizators faktu konstatē tikai pirms pašas spēles sākuma. Ja esi acīgs, noķersi vērtību.

Profesionāli spēlētāji šo totalizatora stratēģiju izmanto, lai konstanti meklētu vērtību. Ja likmē nav vērtības, viņi to ignorēs. Tie arī bieži vien ignorē totalizatoru izliktos koeficientus, sākotnēji nosakot savas notikumu varbūtības un tad tās salīdzinot ar totalizatoru piedāvātajām. Saprotams, izmantojot savas zināšanas, nevis uz aklu laimi.

Vērtības likmes ir psiholoģiski smaga padarīšana, jo jātic savai analīzei un skaitļiem. Turklāt nevienmēr potenciālās vērtības likmes būs precīzas, līdz ar to ierastais risks nekur nepazūd. Tāpat par labu nenāks arī pārlieku liela pārliecība, kas tikai veicina objektivitātes mazināšanos.

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiemMēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstīta uz lasītāju pieprasījumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadījumā sazinieties ar mums, izmantojot šo kontaktformu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir labākās likmju veikšanas stratēģijas?

Likmju stratēģijas atšķirās katrā spēlē. Veiciet likmes uz zināmiem notikumiem.

Edmunds Cīrulis

Edmunds Cīrulis

📝 Totalizatoru kritiķis 🏀 Basketbola analītiķis 📑 Topošais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds Cīrulis
14 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!