Par mums

Sporta-likmes.com ir jauna un entuziastiska Latvijas totalizatoru salīdzināšanas mājaslapa, kas ir gatava palīdzēt spēlētājiem atrast iespējami labāko piedāvājumu un iegūt vērtīgas zināšanas kodolīgā un atraktīvā veidā.

Sporta-likmes.com komanda

Par mums sporta-likmes.com

Mēs – pieredzējuši spēlētāji un jomas eksperti, kuri zina katru mazāko niansi, kas likmju veikšanas vietni padara labāku par citiem vai tieši otrādi, samazina tās vērtību uz konkurentu fona. Dažādu mērķu vadīti ieguldām savu laiku un prasmes, lai tev sniegtu pārliecību par savu izvēli.

Latvijā ir daudz online totalizatoru, un to apskati ir atrodami uz katra stūra. Iespējams, ka lielākā daļa no tiem tev sagādās vilšanos vai maldinās, jo lapas uzturētāji vēlas, lai tu pēc iespējas ātrāk veiktu reģistrāciju un iemaksu, atstājot informācijas kvalitāti otrajā planā.

Šeit iepazīsies ar vairākiem Latvijā zināmiem totalizatoriem, kuru piedāvājums tiek izvērtēts, balstoties uz pašiem galvenajiem faktoriem – bonusi, maksājumi, koeficienti, dizains, sporta likmju piedāvājums, klientu serviss.

Attiecīgi piecu zvaigžņu sistēmā tiek izveidots totalizatoru tops, kas laika gaitā var būt mainīgs, jo lietas nestāv nekad uz vietas, īpaši azartspēļu tirgū.

Neiztikt arī bez pievienotās vērtības, jo ar totalizatora izvēli vien nepietiek, īpaši, ja esi nepieredzējis spēlētājs. Sporta likmes un to veidi, stratēģijabonusi – tieši tas, kas palīdzēs izmantot iespējas optimālākajā veidā.

Neaizmirsti spēlēt atbildīgi un meklēt palīdzību situācijās, kad tā ir nepieciešama.

Klientu atbalsts

Sazinies ar mūsu redakciju, ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības.

Klientu atbalsts
Sporta-Likmes.com.cominfo@sporta-likmes.com
Autori
Edmunds Cīrulisedmunds@sporta-likmes.com
Kārlis Krūmiņškarlis@sporta-likmes.com
Edmunds Cīrulis

Edmunds Cīrulis

📝 Totalizatoru kritiķis 🏀 Basketbola analītiķis 📑 Topošais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds Cīrulis
14 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!