Sporta likmju un Totalizatoru ceļvedis
Privātuma Politika

Privātuma Politika

Viena no būtiskākajām interneta vietņu juridiskajām prasībām ir privātuma politika. Jebkurā mājaslapā, kurā tiek apkopoti personas dati, neskatoties uz tās ienākumiem, ir nepieciešama privātuma politika. Pastāv liela iespēja, ka jūsu vietne apkopo personas datus, piemēram, statistikas mārketinga nolūkos, jo gandrīz visas mūsdienu tīmekļa vietnes darbojas, izmantojot sīkfailus. Mājaslapas vadība patur tiesības jebkurā laikā veikt politikas grozījumus, brīdinot lietotāju par izmaiņu veikšanu. Privātuma politikas sadaļā tiks norādīts izmaiņu veikšanas datums. Lai saprastu to, kā jūsu personīgā informācija tiks izmantota, iesakām ik pēc laika to pārskatīt no jauna, lai jums būtu skaidra apziņa par to, kā jūsu privātie dati tiek izmantoti. 

Ko nozīmē privātuma politikas jēdziens?

Dokuments, kurā ir norādīts, kādu personīgo informāciju jūs ievācat no interneta vietnes klientiem, kāda iemesla vadīti un kā tos uzglabājat kā konfidenciālu informāciju ir privātuma politika. Šīs politikas galvenais mērķis ir mājaslapas apmeklētāja informēšana par datu apstrādes norisi. Privātuma politikai jābūt viegli pieejamai un saprotamai, lai vietnes lietotājs zinātu, ka viņa dati ir aizsargāti un drošībā. To ir vērts pārbaudīt, izvērtējot, vai totalizators ir drošs.  

Kas ir personas dati?

Privātuma politika

Informācija, kas var identificēt personu, ir personas dati. Totalizatori parasti apkopo tādus datus kā:

  • vārds un uzvārds; 
  • e-pasts; 
  • adrese; 
  • atrašanās vieta; 
  • IP adrese;
  • ienākumu apliecinājums.

Par personīga raktura datiem tiek uzskatīti arī tie, kas ietver lietotāja darbību izsekošanu, ko dara sīkdatnes, kā, piemēram, kāda informācija saista lietotāju, uz kā viņš izvēlas noklikšķināt? Visa šī informācija palīdz veikt uzvedības analīzi un sniegt lietotājiem turpmākos ieteikumus, kas saistīti ar viņa interesēm.

Kā mēs apkopojam un izmantojam apkopotos datus?

Katrai mājaslapai ir jāpazīst savs klients, tāpēc, reģistrējot lietotāja kontu, no klienta tiek pieprasīts norādīt personīgo informāciju. Savukārt spēlētāju tiesības ir zināt iemeslu, kāpēc tas tiek darīts un kas notiek ar ievadītajiem datiem. Privātuma poltika ir lietotāju informācijas līdzeklis, kurā ir aprakstīti visi klientu interesējošie jautājumi saistīti ar privātuma politiku.

Parasti lietotāja informācija tiek apkopota reģistrācijas laikā, kad klients aizpilda pieteikšanās veidlapu, tomēr informācija var tikt ievākta vairākos veidos, kā, piemēram, no sarakstes e- pastā. Izveidojot spēlētāja kontu, totalizatorā serveri var reģistrēt jūsu IP adresi. Pārejot no mūsu mājaslapas citā, uz kuru norādīta saite mūsu vietnē, uz jums attiecas viņu privātuma politika, jo katrai interneta vietnei tā ir sava. 

Mēs ievācam personu identificējošu informāciju: e-pastu, vārdu, paroli. Tajā skaitā var tikt pieprasīts norādīt lietotājvārdu, dzimumu vai vecumu. Šī informācija ir nepieciešama uzņēmumam, lai tas varētu sniegt jums augstas kvalitātes pakalpojumus. Totalizatora kantori izmanto sīkfailus, lai pielāgotu saturu, kas atbilstu spēlētāja interesēm. Lietotājs var atteikties no sīkdatņu lietošanas, uzstādot atbilstošus iestatījumus, tomēr šāda veida darbības var veicināt to, ka lietotājs nebūs spējīgs izmantot visas mājaslapas funkcijas.

Sniegtā informācija var tikt izmantota, lai pielāgotu jums rādītās reklāmas sniedzot īpašus piedāvājumus balstoties uz jūsu interesēm, kā arī nosūtīt jums informāciju par jauniem totalizatoriem un viņu īpašajiem piedāvājumu un aktuālajām akcijām. Dati tiek izmantoti arī mājaslapas, programmu, satura uzlabošanai, lai uzlabotu jūsu kā lietotāju pieredzi interneta vietnē.

Dalīšanās ar personīgo informāciju

Ievāktā informācija šajā interneta vietnē netiek izpausta, ja vienīgi to nepieprasa likumdošana. Jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu sniegtā personīgā informācija ir drošās rokās. Ja nevēlaties saņemt e-pasta ziņojumus par jaunumiem un piedāvājumiem, jūs varat atteikties no tiem izdarot to savā lietotāja kontā vai sazinoties ar mums. Lietotājs var sazināties ar mūsu ekspertiem rakstiskā veidā, aizpildot tam domāto formu mūsu mājaslapā.

Ņemot vērā, ka mūsdienās totalizatoru apskatu interneta vietnes vairojās un mēs varam pārdot vai pirkt noteiktus uzņēmumus, tad šādu darījumu laikā parasti lietotāju informācija ir nododamo īpašumu skaitā, un tomēr uz to tāpat kā līdz šim attiecas šīs privātuma politikas ietvaros norādītie drošības pasākumi.

Informācijas drošība

Mūsu galvenais uzdevums ir jūsu sniegtās personīgās informācijas aizsargāšana. Lai saglabātu jūsu konfidenciālās informācijas privātumu un drošību, mēs veicam visus nepieciešamos pasākumus. Pirms dodaties prom no datora, mēs iesakām iziet no lietotāja konta, lai nevienam citam nebūtu tam piekļuves.

Izveidojot lietotāja kontu, iesakām jums izvēlēties drošu paroli, kuru zinat tikai jūs un ik pēc laika drošības pasākumu dēļ to nomainīt. Iesakām neizmantot viegli uzminamas paroles, bet gan pieiet šai lietai nopietni, lai jūsu dati vienmēr būtu drošībā. Ne ar vienu no pat sev tuvajiem cilvēkiem nedalaties ar konfidenciālu informāciju, tas ir aizliegts. Gadījumā, ja jūsu mājsaimniecībā ir vairāk kā viens cilvēks, nesaglabājat datorā paroles un pirms aizverat datoru, izejat ārā no sava konta. Pasargājiet sevi no nevēlamām sekām, jo kurš gan parūpēsies par jums labāk nekā jūs pats. Paroles noplūdes gadījumā iesakām to pēc iespējas ātrāk nomainīt.

Trešo pušu vietnes

Šajā mājaslapā norādītā privātuma politika attiecas tikai uz Sporta-likmes.com vietni. Tā neattiecas uz citām interneta vietnēm, kuras varat apskatīt šājā mājaslapā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka trešo pušu vietnēm, kurām var piekļūt, izmantojot Sporta-likmes.com, ir savas privātuma politikas. Mūsu totalizatoru apskates vietne nav un nebūs atbildīga par citu vietņu privātuma politikas un trešo pušu darbībām. Noklikšķinot uz saites, kura ved uz citu interneta vietni, jūs uz to laika sprīdi pametat mūsu mājaslapu un atrodaties vietnē, uz kuru bija norādīta saite. Trešo pušu vietnes var pieprasīt no jums personīga rakstura informāciju un var iestatīt savus sīkfailus. Sporta-likmes.com nekontrolē trešo pušu darbības un neuzņemās atbildību par jebkādu lietotāju personīgās informācijas izmantošanu, kā arī mēs nevaram garantēt, ka citas vietnes ievēro tāda paša rakstura privātuma politiku un drošības praksi kā mēs. Lūdzu, iepazīstaties ar katras vietnes privātuma politiku atsevišķi un esat vērīgi, kad atstājat vientes.  

Jūsu privātuma tiesības

Katrs lietotājs var piekļūt savai personīgai informācijai un rediģēt to savā lietotājkontā. Kā, piemēram, uzvārda maiņas gadījumā, jūs varat dzēst un mainīt personisko informāciju saskaņā ar valsts piemērojamajiem tiesību aktiem.

Kopsavilkums

Juridisks dokuments, kurš apskata veidus, kā vietne apkopo klienta datus, ir privātuma politika. Jebkas, ko var izmantot, lai identificētu personu, ir personas informācija, kā piemēram vārds, uzvārds, parole. Privātuma politikas saturs ir atkarīgs no piemērojamajiem valsts tiesību aktiem. Katrā valstī tie var atšķirties, tāpēc ir svarīgi ar tiem iepazīties pirms atverat lietotāja kontu. Reģistrējot kontu interneta vietnē, jūs pieņemat tās noteikumus un privātuma politiku. Pirms pierakstīšanās ir svarīgi iepazīties ar visiem mājaslapas noteikumiem, politikām un informāciju, lai laika pavadīšana tajā būtu pēc iespējas patīkamāka. Neskaidrību gadījumā griezieties pie klientu atbalsta speciālistiem.

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptverošu informāciju, rakstā esam izmantojuši sekojošus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstīta uz lasītāju pieprasījumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadījumā sazinieties ar mums, izmantojot šo kontaktformu.

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!