Sporta likmju un Totalizatoru ceļvedis
Veiksmīgākās sporta likmes vēsturē

Veiksmīgākās sporta likmes vēsturē

Sporta likmesi ir pārveidojušas skatītāju sporta ainavu, pārvēršot katru spēli un turnīru par potenciālu zelta raktuvi tiem, kuriem pietiek drosmes savas pārliecības atbalstīt ar naudu. Totalizātors atklājis pasauli, kur var nopelnīt vai zaudēt lielas summas ar vienu golfa nūjas sitienu, skriešanu vai spēles pēdējo svilpienu. Sekojošie stāsti nav tikai par uzvarām vai sakāves sāpēm; tie ir par laimīgajiem drosminiekiem, kuri pārvērta savas sporta prognozes dzīves mainošos laimestos. No drosmīgas pirmā slikmju likšanas uz golfa leģendu līdz mēslojuma pārdevēja brīnumainajam laimestam.

"Mattress Mack" gūst vēja spārniem ar Astros likmi 

Džims "Mattress Mack" Makinvails, Hjūstonas mēbeļu karalis, uzvarēja vēsturiskus 75 miljonus dolāru no sporta likmju likšanas pēc Astros Pasaules sērijas uzvaras, pateicoties viņa 10 miljonu dolāru likmei. Viņa lielākā likme, 3 miljoni dolāru Caesars Sports, vien izmaksāja 30 miljonus dolāru. 

Šī likmju likšanas izrāde sākās ar veikala akciju, piedāvājot atlaides uz 3 000 dolāru matraču komplektiem, ja Astros uzvarētu. Astros panākumi ne tikai iepriecināja fanus, bet arī nodrošināja, ka Makinvaila klienti saņemtu savas atlaides, ar viņa laimestiem segjot izmaksas. Viņa stratēģiskās likmes un Astros 11-2 izslēgšanas spēļu sērija noveda pie rekordliela laimesta Makam un svinīgiem rezultātiem viņa klientiem. 

Džeimsa Adusi brīnišķīgais Masters laimests 

Džeimss Adusi pārvērta 85 000 dolāru likmi par iespaidīgu 1,2 miljoniem dolāru, kad Taigers Vudss triumfēja Masters, neskatoties uz Vudsa iepriekšējām personiskajām un profesionālajām problēmām. Adusi likme, kas tika izvietota ar 14 pret 1 izredzēm, bija viņa pirmā jebkad veiktā likme un atnesa 1 312% atdevi, kad Vudss nodrošināja prestižo golfa titulu. 

Freda Kraga miljona mārciņu vēja spārni 

60 gadus vecs mēslojuma pārdevējs Freds Kraggs no Jorkšīras, Lielbritānijā, trāpīja zeltu ar tikai 50 pensu likmi. Viņa 8-kārtīgā kombinētā likme par pasaules zirgu sacīkšu sacensībām caur totalizatoru pārvērtās par 1 miljona mārciņu džekpotu. Kraggs pat nezināja par savu jaunatklāto miljonāra statusu, līdz viņš apmeklēja to pašu bukmeikeri, lai izdarītu citu likmi. 

"Vegas Dave" un Kansas City Royals nākotne 

Lielākā daļa cilvēku pazīst "Vegas Dave" no viņa uzkrītošajiem apgalvojumiem un apgalvojumiem par viņa likmju likšanas rekordu, bet fakts ir tāds, ka viņš ir uzvarējis dažas lielas likmes. Tas, kas viņu patiešām ievietoja kartē, bija, kad viņš nolēma likt likmi uz Kansas City Royals, lai uzvarētu pasaules sēriju ar 30 pret 1 izredzēm. Bukmeikeri nevēlējās pieņemt visu viņa naudu, tāpēc viņš to izplatīja pa 15 dažādām kazino, un viņa smagais darbs atmaksājās. Royals izcīnīja pasaules sērijas titulu, un Vegas Dave mājās atveda 2,5 miljonus dolāru. 

Tayla Polijas 5 dolāru NFL kombinētais brīnums 

Tayla Polia pārvērta pieticīgu 5 dolāru likmi par 105 000 dolāriem ar 15 spēļu NFL kombinācijām ar 20 000 pret 1 izredzēm. Viņas likme ietvēra kombinācijas no 5 iedzinējiem un 9 favorītiem. Vēl pārsteidzošāk ir tas, ka tā bija tikai viņas otrā jebkad veiktā likume, kas pierāda, ka dažreiz iesācēju veiksme var būt ļoti izdevīga. 

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!