Atjaunots: 13.05.2022 08:53

Kopvērtējums

Bonusi
4 / 5
4 / 5
Lojalitātes programma
4 / 5
4 / 5
Iemaksa/izmaksa
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
5 / 5
5 / 5
Dizains
5 / 5
5 / 5
Sporta likmes
5 / 5
5 / 5
Klientu serviss
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

🎁 Iepazīšanās bonuss 5 x €10 likmes
⏳ Izmaksas laiks Kredītkarte- 2 darba dienas Bankas pārskaitījums- 2 darba dienu laikā Trustly- 2 darba dienu laikā
💸 Minimālā iemaksa 5€
💳 Iemaksas metodes Swedbank SEB Citadele Trustly Bankas pārskaitījums
💶 Izmaksas metodes VISA Trustly Bankas pārskaitījums
💰 Izmaksas limits Nav
📝 Licence E-1; TI-07
🧭 Dibināšanas gads 2006
💵 Valūta Eiro
🌍 Valodas Latviešu Angļu Krievu
📩 Klientu atbalsts [email protected]
📜 Īpašnieks SIA Latsson Licensing
⚽Sporta likmju veidi Live likmes Teniss Basketbols eSprots Volejbols Beisbols Galda teniss
 • Starptautisks zīmols
 • Plašs live likmju piedāvājums
 • Lēnas izmaksas

Bonusi

betsafe sporta totalizators
5 x €10 likmes bez zaudējuma riska
betsafe sporta totalizators
Premium sports
Drošs online totalizators

Vai Betsafe ir drošs totalizators?

Betsafe ir drošs totalizators, jo tam ir izsniegta Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu inspekcijas licence. Licences numurs – E-1; TI-07.

Bonusi

4.5 / 5

BetsafeBetsafe piedāvā jaunajiem klientiem sākt sporta likmju veikšanu ar 5×10 eiro bonusu bezriska likmēm. Lai tās saņemtu, jāreģistrējas un jāveic vismaz 20 eiro iemaksa. Pēc iemaksas veikšanas spēlētājs automātiski saņem trīs bezriska likmes kopumā 30 eiro vērtībā. Betsafe bonusa kods šajā gadījumā nav nepieciešams.

Pirmās trīs bezriska likmes būs derīgas 30 dienas pēc reģistrēšanās, taču nākamajos divos mēnešos spēlētājs saņems vēl vienu bezriska likmi. Tātad kopējais bezriska likmju apmērs pirmajos trīs mēnešos sasniedz 50 eiro.

Visas likmes izmantojamas atsevišķi (vienkāršās) un likmes kartiņā jāatzīmē zilais lodziņš, kas apstiprina bezriska likmes izmantošanu.

Lojalitātes programma

4 / 5

Atkīvu lojalitātes programmu sporta likmēm Betsafe nepiedāvā, taču ik pa laikam ir īpašas punktu krāšanas akcijas ar ceļojumiem un naudas balvām. Piemēram, septembrī-oktobrī totalizators piedāvāja iegūt braucienu uz Anglijas premjerlīgas spēli vai naudas balvas. Par katru apgrozīto eiro ar minimālo koeficientu 1,5, spēlētājs saņēma vienu punktu. Galvenajai balvai nepieciešami 220 tūkstoši punktu.

Iemaksa/Izmaksa

5 / 5

Betsafe iespējams veikt iemaksas ar internetbankas (SEB, Swedbank, Citadele), bankas kartes (VISA, Mastercard) vai pārskaitījuma palīdzību. Minimālā iemaksas summa ar internetbankas palīdzību ir 5 eiro, bankas kartes 5 eiro (līdz 50 eiro 2,5% komisija), pārskaitījuma 10 eiro. Tikmēr izmaksas iespējamas gan ar bankas kartes (VISA), gan arī pārskaitījuma palīdzību. Izmaksa uz karti notiek līdz piecu darba dienu laikā, savukārt uz bankas kontu 1-3 dienu laikā.

Koeficienti

5 / 5

Ņemot vērā darbošanos globālajā tirgū, betsafe piedāvā salīdzinoši agresīvus koeficientus, līdz ar to iespēja atrast gana vērtīgus piedāvājumus.

Dizains

5 / 5

Dizains Betsafe

Betsafe totalizators piedāvā diez gan klasisku, taču ērtu un pārskatāmu dizainu. Sporta veidi atrodas malā, augšā iespējams pārslēgties starp pirmsspēles un live likmēm. Ieejot lapā,  centrā redzēsi drīzākos un karstākos notikumus.

Sporta likmes

5 / 5

Betsafe piedāvā nepārspējami plašu likmju izvēli gan uz vietējiem, gan pasaules mēroga notikumiem sportā. Sākot no futbola un hokeja, līdz pat šautriņām un snūkeram. Neiztikt arī bez dažādiem politikas un izklaides piedāvājumiem. Iespējams veikt vienkāršās,  kombinētās un sistēmas likmes. Tāpat sadaļā Latvijas īpašās likmes dažādas likmes uz Latvijā aktuāliem notikumiem. Daļu no tām nodrošina raidījums “Faceoff”, ar ko Betsafe ir sadarbība. Live likmes piedāvā iespēju līdz pilnībai izbaudīt priecīgo satraukumu un veikt likmes notikumu reālajā laikā. Visiem rezultātiem, statistikai un plašākam, pārskatāmākam notikumu kalendarām iespējams sekot integrētā score24 resursā.

Klientu serviss

4.5 / 5

Betsafe iespējams noskaidrot sev interesējošo informāciju ar čata, epasta ([email protected]), tālruņa (“Atzvani man” forma) un biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļas palīdzību. Tas viss apkopots zem Palīdzības centra sadaļas, ko sākotnēji ir salīdzinoši grūti ievērot.  Ar klientu servisa palīdzību noteikti arī vari nodot Betsafe atsauksmes. Klientu atbalsta darba laiks darbadienās ir 10:00-23:00, brīvdienās 12:00-21:00. Nepieciešamības gadījumā iespējams izmantot ari klientu servisu angļu valodā. Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa ir salīdzinoši plaša un noteikti palīdzēs, ja ar totalizatoru spēli esi uz Jūs.

Atbildīga spēle

5 / 5

Atbildīgu azartspēļu jomā Betsafe sadarbojas ar Global Gaming Guidance Group (G4) organizāciju, kuras mērķis minimizēt azartspēļu radītās problēmas. “Lielākajai daļai cilvēku azartspēles ir izklaide, un mēs Betsafe pilnīgi noteikti vēlamies, lai tas tā arī būtu. Mēs vēlamies, lai Tu labi pavadītu laiku, jūtot līdzi savai komandai un cerot uz precīzi prognozētu iznākumu, “ vēsta teksts atbildīgu azartspēļu sadaļā. Betsafe iespējams uzstādīt iemaksu ierobežojumu, kas var tikt pielāgots vēlamajam laika periodam – dienai, nedēļai vai mēnesim. Cita iespēja ir dienas likmju skaita vai summas limitu uzstādīšana. Ilgāka pārtraukuma nepieciešamības gadījumā iespējams bloķēt savu kontu uz laika periodu no 24 stundām līdz 12 mēnešiem.

Avoti

Ja Tev ir radušās neskaidrības, jautājumi vai arī ir kādas sūdzības pret šo totalizatoru – sazinies ar mums un mēs palīdzēsim!

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtē un atstāj atsauksmi
Nav vel atsauksmju
Tava atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas jums patika?
Kas jums nepatika?

Kopsavilkums

Betsafe ir Zviedrijas azartspēļu kompānijas “Betsson” totalizators, kurš savu darbību sācis 2006.gadā un šobrīd aptver vairāk nekā 450 000 klientu visā pasaulē, arī Latvijā. Darbības pirmssākumos tas bija pazīstams ar Triobet vārdu. Latvijas izložu un azartspēļu inspekcijas licenze, iegūta salīdzinoši nesen, 2016.gadā. Tāpat darbības nodrošināšanā tiek izmantots PCI Security drošības standarts.

Pārskats

Izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors
Nodarbojas ar hokeju vairāk kā 10 gadus
Totalizatoru kritiķis
Kārlis ir izbijis sporta ziņu nodaļas redaktors. Sports ir viņa sirdslieta. Kārlim darbā svarīgākais ir faktu precizitāte, godīgums un taisnīgums. Uz doto brīdi Kārlis ir viens no Sporta-likmes.com autoriem, kurš raksta rakstus latviešu valodā. Priecājamies, ka mūsu komandā ir cilvēks, kuram sports un sporta likmes ir sirdslieta. Jau kopš sešu gadu vecuma, savas dzīves laikā ir izmēģinājis dažādus sporta veidus, bet sirdī palicis ir hokejs.

Seko līdzi jaunumiem ar Sporta-likmes.com!