Sporta likmju un Totalizatoru ceļvedis
ā†’
Totalizatoru apskati

Totalizatoru apskati

Å ajā sadaļā Tu vari iepazÄ«ties ar visiem sporta likmju operatoriem un uzzināt vairāk informācijas par vērtÄ“Å”anas metodiku. Kā arÄ« to, kas ir jāņem vērā, pirms Tu izvēlies un uzsāc veikt sporta likmes konkrētā totalizatorā.

PriekŔrocības
 • Ieteikumi un padomi veiksmÄ«gai totalizatoru izvēlei
 • Ekspertu atzÄ«tāko totalizatoru uzskaitÄ«jums
Trūkumi
 • Potenciālais atkarÄ«bas risks, ko izraisa totalizatoru lietoÅ”ana
Synottip
SynotTip
4.4/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Olybet
OlyBet
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Rabona
Rabona
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬10.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz trīs dienas
11.lv
11.lv
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Klondaika
Klondaika
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Optibet
Optibet
4.6/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz piecas dienas
Betsafe
Betsafe
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Pafbet
Pafbet
4.4/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz trīs dienas
Betplays.com
Betplays
5/5
Minimālā iemaksa ā‚¬10.00
Laiks, lai izņemtu Līdz vienai nedēļai
Spelet.lv
Spelet.lv
4.8/5
Minimālā iemaksa ā‚¬10.00
Laiks, lai izņemtu Viena diena
Fenikss
Fenikss
4.6/5
Minimālā iemaksa ā‚¬5.00
Laiks, lai izņemtu Viena līdz trīs dienas

Kā uzzināt, vai jÅ«su izvēlētais sporta totalizators ir bijusi laba un pareiza izvēle? Ir daudz un dažādi bÅ«tiski kritēriji, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties totalizatoru, kur slēgt derÄ«bas.

MÅ«su eksperti ir gadiem pētÄ«juÅ”i pieejamos tieÅ”saistes bukmeikerus, lai pastāstÄ«tu par labākajām vietnēm, kuras noteikti vērts apmeklēt. Uzziniet par tām jau tagad!

Kas veido ideālu sporta derību pieredzi?

Vēlaties reÄ£istrēties kādā sporta totalizatorā Latvijā, betā€¦ lielā piedāvājuma dēļ esat samulsis, nespējot izlemt, kura jums bÅ«tu piemērotākā? Ja atbilde uz Å”o jautājumu ir apstiprinoÅ”a, tad esat Ä«stajā vietā!

LÅ«k, Å”eit bÅ«s daži noderÄ«gi padomi, kas ļaus jums iesoļot aizraujoŔā derÄ«bu paradÄ«zē:

 1. Izpētiet visus noteikumus un regulējumus, lai jums nenāktos piedzÄ«vot kādu nepatÄ«kamu vilÅ”anos.
 2. Pārbaudiet, vai totalizatoram pieejama arÄ« mobilā lietotne, kas ļaus jums likt sporta likmes un sekot lÄ«dzi sporta jaunumiem un notikumiem jebkurā vietā un laikā.
 3. Vērojiet, kā citi derību slēdzēji liek likmes.
 4. Vienmēr nosakiet savu naudas līdzekļu limitu, lai nepārsniegtu savus tēriņus.
 5. Izpētiet internetā pieejamās derÄ«bu slēgÅ”anas stratēģijas.
 6. Pārbaudiet, vai totalizators ir licencēts, kas sniegs jums pilnÄ«gu droŔību, ka varat veikt naudas iemaksas un atstāt savus personas datus konkrētajā tieÅ”saistes vietnē.
 7. Uzziniet, kādi ir sporta totalizatorā pieejamie maksājumu veidi un to, cik ātrs būs jūsu naudas iemaksu un izmaksu apstrādes laiks.
 8. Izpētiet, kādi sporta veidi ir pieejami, uz kuriem iespējams likt likmes.
 9. Izpētiet pieejamos likmju veidus un pārliecinieties, ka likmēm ir konkurētspējīgi koeficienti.
 10. Izlasiet internetā pieejamos pārskatus par tieÅ”saistes totalizatora vietni, kurā esat izlēmis reÄ£istrēties.

Ja bÅ«siet ievērojis mÅ«su augstāk minētos padomus, tad varam garantēt ā€“ jÅ«su sporta derÄ«bu pieredze bÅ«s lieliska un drÄ«z vien varēsiet sevi saukt par profesionālu un zinoÅ”u derÄ«bu slēdzēju, kas ne tikai pavada aizraujoÅ”i savu laiku sporta totalizatorā, bet arÄ« gÅ«st peļņu.

Lasiet tālāk mÅ«su pārskatu, lai uzzinātu nedaudz sÄ«kāk par dažiem no Å”iem iepriekÅ” minētajiem padomiem ā€“ droŔības pasākumiem, maksājumu veidiem, sporta veidiem un likmju izredžu koeficientiem.

DroŔības pasākumi

Noteikti esat lietas kursā, ka, reÄ£istrējoties jaunā tieÅ”saistes sporta totalizartorā Latvijā, jums nepiecieÅ”ams uzrādÄ«t savus personas un bankas datus. Tas var Ŕķist nedaudz riskanti, ņemot vērā to, ka mÅ«sdienās daudzi krāpnieki darbojas arÄ« internetā.

Pats galvenais, kas jums jāpārbauda, izvēloties tieÅ”saistes sporta totalizatoru Latvijā, ir ā€“ vai tas saņēmis LR Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas (vai kādu citas respektablas inspekcijas) licenci. To parasti var atrast totalizatora mājas lapas apakŔā un Ŕī licence apliecina, ka Ŕī vietne ir simtprocentÄ«gi droÅ”a un uzticama.

Vēl svarÄ«ga lieta, kas jāņem vērā, ir ā€“ vai totalizatoram ir izsniegts SSL sertifikāts. Tas tiek izmantots vietnēs, lai treŔā persona nevarētu piekļūt jÅ«su iesniegtajiem datiem.

Daudzveidīgi maksājumu veidi

Tikpat svarÄ«ga kā vietnes droŔība ir totalizatorā pieejamie maksājumu veidi, jo neviens derÄ«bu slēdzējs nevēlas gaidÄ«t dienām ilgi lÄ«dz viņa spēlētāja kontā ienāks naudas iemaksa, vai vēl trakāk ā€“ tam ilgi nāksies gaidÄ«t, kad tas beidzot saņems savus laimestus.

Tāpēc, izvēloties piemērotāko totalizatoru Latvijā, vienmēr pārbaudiet, cik daudzveidÄ«gi un jums izdevÄ«gi maksājumu veidi tiek piedāvāti. Galvenās lietas, kas jāņem vērā ir: cik ātrā laikā tiek apstrādātas naudas iemaksas un izmaksas, kā arÄ« tas, kāda ir piemērotā komisijas maksa katram maksājuma veidam.

Daudzveidīgs sporta veidu klāsts

Kā tieÅ”saistes kazino ir bÅ«tiski, lai spēlētājam tiek piedāvāts plaÅ”s spēļu klāsts, tāpat sporta totalizatorā ir svarÄ«gi, lai bÅ«tu pieejams daudzveidÄ«gs sporta veidu klāsts.

Tāpēc vienmēr pārbaudiet, kādi sporta veidi attiecīgajā sporta totalizatorā jums būs pieejami un vai to starpā ir jūsu iecienītākais. Izlasiet arī citu klientu atsauksmes par totalizatoru.

Konkurētspējīgi koeficienti

Ikviens nopietns derÄ«bu slēdzējs zina, cik svarÄ«gi ir atrast tieÅ”saistes totalizatorus Latvijā, kas piedāvā konkurētspējÄ«gus likmju koeficientus un lÄ«nijas. Tāpēc, izlemjot reÄ£istrēties kādā konkrētā bukmeikerā, vienmēr rÅ«pÄ«gi sekojiet lÄ«dzi, kādi ir likmju izredzes koeficienti.

Vienas likmes dažādu iznākumu izredzes koeficientu ir norādītas Ŕādos trīs dažādos veidos:

 • Eiropas formātā (decimāldaļskaitļa izredzes),
 • Apvienotās Karalistes formātā (daļskaitļa izredzes),
 • Amerikas formātā (naudas lÄ«nijas izredzes).

Kā izvēlēties piemērotāko totalizatoru

Vai esat iesācējs, kurÅ” beidzot izlēmis sākt slēgt sporta derÄ«bas tieÅ”saistē? Lieliski! Laipni lÅ«gti mÅ«su lielajā un draudzÄ«gajā pulciņā.

Tas, ka esat sācis lasīt mūsu pārskatu, liecina par to, ka jūs jau skaidri zināt divas lietas. Pirmkārt to, ka jums ir jāizvēlas cienījams sporta totalizators, kurā slēgt derības. Un, otrkārt, jūs saprotat, ka nedrīkstat izvēlēties pirmo sporta totalizatoru, kas parādās Google meklētājā. Un mēs jums apliecināsim, ka esat uz pareizā ceļa!

Tātad, kā jÅ«s varat izvēlēties sev piemērotāko sporta totalizatoru Latvijā? Lasiet zemāk un uzziniet to jau tagad!

 1. Izlemiet, ko tieÅ”i jÅ«s meklējat.
 2. Izveidojiet Ä«su sarakstu ar tiem sporta totalizatoriem, kurus esat jau pamanÄ«jis un kurus vēlētos apmeklēt un izmēģināt. Ja tomēr jÅ«taties samulsis un Ŕī saraksta izveide jums sagādā grÅ«tÄ«bas, tad sāciet ar vietnēm, kuras atradÄ«siet zemāk mÅ«su pārskatā.
 3. Izdariet izvēli.

Bet tas vēl nav viss! Zemāk atradÄ«siet vēl noderÄ«gas lietas, kas jāņem vērā, izvēloties sev piemērotāko tieÅ”saistes vietni, kur slēgt derÄ«bas. Turpiniet lasÄ«t!

Lasiet pārskatus

Lasiet pārskatus! Jā, ļoti svarÄ«gi ir lasÄ«t pārskatus par tieÅ”saistes totalizatoriem Latvijā. Tajos profesionāli eksperti ir skaidri norādÄ«juÅ”i uz konkrētā sporta totalizatora priekÅ”rocÄ«bām un trÅ«kumiem. Kā arÄ« tajos skaidri tiek norādÄ«ts, vai Å”is totalizators spēs savas vietnes klientiem nodroÅ”ināt lielisku azartspēļu pieredzi, vai arÄ« ā€“ tam vēl nepiecieÅ”ams uzlabot kādas konkrētas lietas, lai spētu derÄ«bu slēdzējiem piedāvāt augstākās klases piedāvājumus. Kā arÄ« vienmēr izlasiet esoÅ”o klientu atsauksmes par totalizatoru. Tas noteikti palÄ«dzēs!

Salīdziniet piedāvājumus dažādos sporta totalizatoros

Neieciklējieties uz kādu vienu konkrētu sporta totalizatoru! Internetā totalizatora vietnes skaitāmas tÅ«kstoÅ”os, tāpēc pirms reÄ£istrējaties, izmantojiet iespēju un izmēģiniet vairākus no tiem, lai saprastu, kura no vietnēm ir piemērotākā tieÅ”i jums. Turklāt vairums sporta totoalizatoru ir ļoti lÄ«dzÄ«gi, tomēr ņemiet vērā, ka tie var atŔķirties ar savu piedāvāto sporta veidu klāstu, pieejamajiem maksājumu veidiem, likmju veidiem un vēl daudz ko citu.

Sporta-likmes.com TOP izvēles

Kādas ir sporta- likmes.com galvenās izvēles, kuras varat pievienot savam Ä«sajam sarakstam? MÅ«su izvēle ir Ŕāda:

šŸŽ–ļø Labākās klientu atsauksmesOlybet
šŸŽ–ļø Lielākais sporta likmju klāstsBetsafe
šŸŽ–ļø Labākā mobilā lietotneSynottip

Sporta totalizators Olybet

Totalizators, kur noteikti gÅ«siet lielisku azartspēļu pieredzi. Å ajā vietnē jums bÅ«s iespēja likt gan vienkārŔās, gan kombinētās likmes uz 30 dažādiem sporta veidiem. Turklāt gan uz vietējām, gan pasaules mēroga sacensÄ«bām. Kā arÄ« sadaļā ā€œpiedāvājumiā€ atradÄ«siet daudz un dažādus bonusus, kurus noteikti vērts izmantot. Ienāciet Olybet mājas lapā un gÅ«stiet neaizmirstamu pieredzi jau tagad! EsoÅ”o klientu atsauksmes par totalizatoru ir lieliskas!

Sporta totalizators Betsafe

Betsafe ā€“ viens no populārākajiem sporta totalizatoriem Latvijā. Un tam ir arÄ« savs pamats, jo Ŕī vietne pieejama gan latvieÅ”u un krievu, gan angļu valodā. Tajā iespējams likt daudzveidÄ«gas likmes uz dažādiem sporta veidiem. Un tas vēl nav viss. Totalizators Betsafe saviem klientiem piedāvā lielisku VIP programmu, Ä«paÅ”u Acca apdroÅ”ināŔanu, izdevÄ«gus bonusus, ātras naudas izmaksas un vēl daudz ko citu. Nepalaidiet garām Å”o burvÄ«go iespēju!

Sporta totalizators Synottip

Vai esat kādreiz apmeklējis sporta totalizatoru Synottip? Ja nē, tad esat palaidis garām lielisku iespēju! Synottip sporta totalizatorā iespējams atrast ekskluzīvus bonusu piedāvājumus un izdevīgu VIP programmu. Kā arī pieejama ir mobilā lietotne, kas sniedz iespēju derību slēdzējam likt likmes un vērot spēles jebkurā laikā un vietā. Lieliski, vai ne?

Synottip
SynotTip
4.4 / 5
TrÄ«s 10ā‚¬ Bezriska Likmes + 10% Zaudējuma Atmaksa LÄ«dz 100ā‚¬
Olybet
OlyBet
4.8 / 5
Bezriska Likme ā‚¬25 + bezmaksas likme ā‚¬10
Betsafe
Betsafe
4.8 / 5
LÄ«dz ā‚¬20 Likmēs Bez Riska + 20 Bezriska Griezieni

Labākie sporta totalizatori iesācējiem

Kurus tieÅ”saistes sporta totalizatorus esam izvēlējuÅ”ies kā vienus no labākajiem tiem, kas ir iesācēji sporta derÄ«bu slēgÅ”anā? MÅ«su izvēle ir Ŕāda:

šŸŽ–ļø IzdevÄ«gākais iepazÄ«Å”anās bonussWilliam Hill
šŸŽ–ļø VisvienkārŔākā reÄ£istrācijaLVBet
šŸŽ–ļø Ātrākās izmaksasPafbet

Sporta totalizators William Hill

Totalizators William Hill ir leÄ£endārs un tagad pieejams arÄ« Latvijā! ÄŖpaÅ”i dāsns tas ir pret jaunajiem vietnes klientiem, piedāvājot tiem lielisku iepazÄ«Å”anās bonusu, kuru noteikti nevajadzētu palaist garām. Turklāt tajā atradÄ«siet daudzveidÄ«gas likmju likÅ”anas iespējas, no kurām sev piemērotāko varēs izvēlēties pat iesācējs. Izlasiet pastāvÄ«go klientu atsauksmes par totalizatoru un pārliecinieties pats!

Sporta totalizators LVBet

LVBet galvenā pioritāte ir klients ā€“ gan esoÅ”ie, gan pastāvÄ«gie. Tāpēc tas saviem jaunajiem klientiem piedāvā dāsnu iepazÄ«Å”anās bonusu un jau esoÅ”ajiem vietnes apmeklētājiem ā€“ citus izdevÄ«gus bonusus. Totalizatorā LVBet ir vienkārÅ”i un ātri reÄ£istrēties, tāpēc, lai kļūtu par pilntiesÄ«gu Ŕīs vietnes derÄ«bu slēdzēju, nevienam jaunajam klientam nevajadzēs iziet garas un apgrÅ«tinoÅ”as procedÅ«ras. Ienāciet un pārbaudiet pats!

Sporta totalizators Pafbet

Vai sapņojat atrast sporta totalizatoru, kur pieejams plaÅ”s sporta veidu klāsts, konkurētspējÄ«gi likmju koeficienti, pārsteidzoÅ”i ātras laimestu izmaksas un dāsni bonusi? Ja jā, tad tālāk vairs nav jāmeklē, jo Å”o visu piedāvā lieliskais Pafbet! Tas ir parÅ«pējies arÄ« par to, lai jaunie klienti to vietnē varētu ātri un ērti reÄ£istrēties, kā arÄ« saņemtu profesionālu klientu atbalsta dienesta palÄ«dzÄ«bu ik uz soļa.

Pafbet
Pafbet
4.4 / 5
10% Cashback Ik Nedēļu
LVBet
LVBet
5 / 5
100% Bezriska Likme ā‚¬25 vērtÄ«bā

Avoti

Lai sniegtu profesionālu un visaptveroŔu informāciju, rakstā esam izmantojuŔi sekojoŔus informācijas avotus:

Raksts atbilst visiem Sporta-likmes.com redakcionālajiem principiem. Mēs nepārtraukti papildinām sniegto informāciju, kas ir balstÄ«ta uz lasÄ«tāju pieprasÄ«jumu un interesi, tāpēc ierosinājumu gadÄ«jumā sazinieties ar mums, izmantojot Å”o kontaktformu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā izvēlēties, kuras derību vietnes ir uzticamas?

Pats galvenais, kas jums jāpārbauda, reÄ£istrējoties jaunā tieÅ”saistes sporta totalizatora vietnē, ir Ŕīs vietnes saņemtā licence, kā arÄ« SSL sertifikāts. Piemēram, Latvijā tiek izsniegta LR Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence (IAUI).

Ja totalizators ir saņēmis uzticamu azartspēļu uzraudzÄ«bas licenci un SSL sertifikātu, jÅ«s varat bÅ«t pilnÄ«gi droÅ”i, ka vietne ir droÅ”a un visi jÅ«su iesniegtie dati ir droŔās rokās.

Ko man vajadzētu meklēt sporta totalizatora pārskatā?

Ir vairākas ļoti būtiskas lietas, par kurām jums noteikti jāizlasa ikvienā pārskatā par sporta totalizatoru, un tās ir:

 1. Vietnes licence
 2. Cik daudzveidīgs ir sporta veidu klāsts un likmju veidi
 3. Pieejamie maksājumu veidi
 4. Cik kokurētspējīgi ir izredzes koeficienti
 5. EsoŔo klientu atsauksmes par totalizatoru.

Kāpēc dažādu tieÅ”saistes sporta totalizatoru likmju koeficienti atŔķiras?

Sporta totalizatori maina likmju koeficientus, pamatojoties uz sporta derÄ«bu tirgus pieprasÄ«jumu un spēlētāju uzvedÄ«bu. LÄ«dz ar to tie var atŔķirties dažādos totalizatoros.

Edmunds CÄ«rulis

Edmunds CÄ«rulis

šŸ“ Totalizatoru kritiÄ·is šŸ€ Basketbola analÄ«tiÄ·is šŸ“‘ TopoÅ”ais bukmeikers

Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Par Edmunds CÄ«rulis
14 raksti

Vai Ŕī sadaļa Jums palÄ«dzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!