Kopvērtējums

Bonusi
5 / 5
5 / 5
Lojalitātes programma
4 / 5
4 / 5
Iemaksa/izmaksa
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
5 / 5
5 / 5
Dizains
4 / 5
4 / 5
Sporta likmes
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss 50ā‚¬ bonusa likmes
ā³ Izmaksas laiks 5 darba dienu laikā
šŸ’ø Minimālā iemaksa 5ā‚¬
šŸ’³ Iemaksas metodes Visa Mastercard SEB Swedbank Citadele Trustly
šŸ’¶ Izmaksas metodes SEB Swedbank Citadele Bankas pārskaitÄ«jums Trustly
šŸ’° Izmaksas limits Nav
šŸ“ Licence E-06; TI-16
šŸ§­ DibināŔanas gads 2010
šŸ’µ ValÅ«ta Eiro
šŸŒ Valodas LatvieÅ”u Krievu Angļu
šŸ“© Klientu atbalsts [email protected] Online čats BUJ sadaļa
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks Olybet Latvia SIA
āš½Sporta likmju veidi Live likmes eSports Hokejs Futbols Basketbols MMA
 • Kompakts dizains, ērta mobilā versija
 • PlaÅ”s iemaksu intervāls
 • ÄŖpaÅ”i bonusi
 • Biežāk uzdoto jautājumu sadaļas neesamÄ«ba
 • Ierobežots izmaksu periods

Bonusi

olybet totalizators
2 x 25ā‚¬ bonusa likmes
olybet totalizators
220ā‚¬ bonusa likme
olybet totalizators
50ā‚¬ bonusa likmēs
olybet totalizators
Kombinēto likmju laimestu palielinātājs
olybet totalizators
Papildus laimesti katru dienu
olybet totalizators
Veic 2 likmes-saņem 3. bez maksas
DroŔs online totalizators

Vai OlyBet ir droŔs totalizators?

OlyBet ir droÅ”s totalizators, jo tam ir izsniegta Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu inspekcijas licence. Licences numurs – E-06; TI-16.

Bonusi

5 / 5

OlyBetJaunajiem klientiem Olybet piedāvā 100% iemaksas bonusu, turklāt pieejamie varianti ir trīs, pielāgojoties dažādiem spēlētāju budžetiem. Olybet bonusa kods SPORT20 ļauj iegūt papildu 20 eiro bonusu, SPORT50 attiecīgi 50 eiro bonusu, kamēr Olybet bonusa kods SPORT100 pat 100 eiro.

Protams, lai iegÅ«tu bonusu, jāveic iemaksa, kas pielāgota izvēlētajam bonusam. SvarÄ«gi uzsvērt, ka katrs no Å”iem bonusiem jāapgroza noteiktu reižu skaitu, lai to iegÅ«tu savā Ä«paÅ”umā pilnÄ«bā. 20 eiro bonusam veicamais apgrozÄ«jums ir 200 eiro, 50 eiro bonusam sporta likmēs jāapgroza 500 eiro, 100 eiro bonusam pat 1000 eiro.

Krietni sarežģītāku visu padara apgrozÄ«juma termiņŔ – 14 dienas kopÅ” reÄ£istrācijas brīža, kas nozÄ«mē, ka likmes jāveic ļoti aktÄ«vi. Tajā paŔā laikā, Olybet ļauj veikt apgrozÄ«jumu ar atkārtotām iemaksām, ja to neizdodas sasniegt ar pirmo. Minimālajam koeficientam vienkārÅ”ajās un kombinētajās pirmspēles likmēs ir jābÅ«t 1.60, turklāt apgrozÄ«jumam derÄ«gas tikai mača uzvarētāja likmes seÅ”os sporta veidos – futbolā, basketbolā, tenisā, hokejā, beisbolā un amerikāņu futbolā.

Lojalitātes programma

4 / 5

Olybet saviem klientiem lojalitātes programmu nepiedāvā, taču regulāri pieejami dažādi īpaŔie piedāvājumi.

Iemaksa/izmaksa

5 / 5

Iemaksas Olybet iespējamas ar bankas karti (VISA, MasterCard, Maestro), internetbankas (Swedbank, SEB, Citadele, Luminor) vai bankas pārskatījuma palīdzību. Minimālā iemaksa visiem veidiem ir 2 eiro, maksimālā 10 000 eiro, turklāt visi ir bez komisijas maksas. Izmaksas tiek veiktas ar bankas pārskaitījumu, pārskatījumi tiek veikti darba dienās laikā no 9:00 līdz 15:30. Minimālā izmaksas summa 10 eiro, maksimālā 10 000.

Koeficienti

5 / 5

Olybet koeficienti ir diez gan konkurētspējīgi, kas ļauj atrast sev tīkamo piedāvājumu un varbūt pat kādu vērtības likmi.

Dizains

4.5 / 5

Olybet sporta likmju sadaļā piedāvā ļoti kompaktu dizainu. Vienviet bez liekiem klikŔķiem un skrollÄ“Å”anas pārskatāmi gan sporta veidi/notikumi, gan arÄ« pieejamie mači, likmju veidi un likmju kartÄ«te, paātrinot lēmumu izdarÄ«Å”anu un likmju veikÅ”anu. AtseviŔķā sadaļā nodalÄ«tas live likmes, taču arÄ« tās pieejamas salÄ«dzinoÅ”i pārskatāmā veidā. Izvēlētā notikuma norisei iespējams sekot salÄ«dzinoÅ”i mazā lodziņā, kas daļai spēlētāju var Ŕķist diez gan neparocÄ«gi. Tāpat Olybet piedāvā arÄ« modernu un ērtu mobilo versiju, kas likmju veikÅ”anu padara vēl ērtāku.

Sporta likmes

Olybet pieejamas sporta likmes uz aptuveni 30 sporta veidu notikumiem Latvijā un pasaulē. Sev tÄ«kamo atradÄ«s gan kaislÄ«gs futbola fans, gan arÄ«, piemēram, biatlona entuziasts. Tās visas pieejamas vienkārÅ”ajās, kombinētajās, sistēmas un live likmēs. ÄŖpaÅ”i simpātiskas totalizators padarÄ«jis kombinētās likmes. AtkarÄ«bā no kartÄ«tē iekļauto notikumu skaita, iespējams saņemt 3% (trÄ«skārŔā likme)-25% (desmitkārŔā vai augstāka likme) bonusu katram laimestam! Sākotnēji varētu Ŕķist, ka totalizators nepiedāvā Ä«paŔās likmes, taču tās atrodamas sadaļā Olyboost. Tur regulāri pieejami paaugstināti koeficientiem lielākajām spēlēm un sacensÄ«bām populārākajos sporta veidos. Tāpat sporta likmju veikÅ”anā palÄ«dzēs lapā integrēts rezultātu un statistikas resurss, kas pielāgots sadaļas dizainam un ir ērti pārskatāms.

Klientu serviss

5 / 5

Olybet spēlētājiem iespējams gÅ«t atbildes uz sev interesējoÅ”ajiem jautājumiem ar čata vai epasta ([email protected]) palÄ«dzÄ«bu. NorādÄ«tais darba laiks ir gana iespaidÄ«gs – no 8:00 rÄ«tā lÄ«dz pat pusnaktij. Taču var gadÄ«ties, ka uz taviem jautājumiem atbild angliski vai krieviski runājoÅ”s darbinieks. Lapā nav redzama biežāk uzdoto jautājumu sadaļa (BUJ), kas ir mÄ«nuss, un noteikti padara klientu servisu noslogotāku.

Atbildīga spēle

5 / 5

Olybet iespējams uzlikt dienas kopējo likmju, kā arÄ« vienas likmes summas limitu, kas palÄ«dz izvairÄ«ties no nevēlāmām situācijām un palÄ«dz kontrolēt savu spēli. Tāpat pieejami dažādi ieteikumi un vietas, kur meklēt palÄ«dzÄ«bu. Galējas nepiecieÅ”amÄ«bas gadÄ«jumā iespējams arÄ« slēgt savu kontu uz minimums 12 mēneÅ”iem.

Avoti

 • Licences regulators:Ā IAUI
 • LietoÅ”anas nosacÄ«jumi: Olybet.lv

Ja Tev ir raduŔās neskaidrÄ«bas, jautājumi vai arÄ« ir kādas sÅ«dzÄ«bas pret Å”o totalizatoru – sazinies ar mums un mēs palÄ«dzēsim!

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtē un atstāj atsauksmi
Nav vel atsauksmju
Tava atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas jums patika?
Kas jums nepatika?

Kopsavilkums

Olybet ir plaÅ”i pazÄ«stamā azartspēļu operatora Olympic Latvija totalizators, kurÅ” radÄ«ts 2010.gadā. Parasti pirmā Olybet asociācija spēlētājiem ir ar sporta bāriem, kas nav brÄ«nums, jo visā Latvijā tādi ir vairāk nekā desmit.

Pārskats

Totalizatoru kritiÄ·is
Basketbola analītiķis
TopoŔais bukmeikers
Edmunds savu karjeru azartspēļu industrijā sāka kā sociālo mediju menedžeris vienā no atpazīstamākajiem kazino Latvijā. Vienmēr ir interesējies par sporta notikumiem un to rezultātiem. Edmundam patīk veikt prognozes un salīdzināt ar sporta veidu iznākumiem. Edmunds ir autors daudziem aizrautīgiem rakstiem. Ārpus darba, laiks lielākoties tiek pavadīts ar ģimeni vai draugiem, bet darbs gandrīz vienmēr ir līdzās, jo sporta notikumi nereti norisinās ārpus darba laika. Ir iecienījis Latvijas sporta bārus, kur seko līdzi visiem sporta jaunumiem.

Seko līdzi jaunumiem ar Sporta-likmes.com!